milankr79
Myslím, že “starý Trnka” spolu s ostatnymi zakladatelmi Esetu vytvoril z tejto firmy globálnu korporáciu, ktorá rástla a vyvíjala sa bez protekčného boľševického prisatia sa na štátne cecky rôznych krajín. Takže starý Trnka určite môže hovoriť o transparentnosti. A porovnávať ho s birmovaným prevracačom katolícko zväzáckych kabátov Ficom, to už je vedomé ohýbanie argumentov.

A to, že mala prezidentka záštitu na Eset Science Awards, to nebola žiadna tajnosť, nadácia bola založená ešte pred jej krátkym angažovaním sa v PS, bola požiadaná, tak prevzala záštitu. Nikto tento fakt nekryl, ani sa ho nesnažil utajiť, správa prebehla mienkotvornými médiami, nie je to žiadna bomba z topiek. . Fica, ak by bol prezidentom, by nepožiadal o takú záštitu ani krúžok mladých fyzikov v Orechovej Potôni.

Takže bolo z Tvojej strany úplne zbytočné uvádzať ten link, navyše je z konšpiračného a vysoko tendenčného webu cz.24 news a vložený post s obrázkom je z InfoVojny😂. Čo dodať, snáď len otázku, ty tieto weby aj čítaš, keď z nich čerpáš ?
15.03.2022 - 23:11:15
023
A ty čítaš čo som napísal k tomu odkazu? Nevadí proste tu sa iný názor neakceptuje. ESet a Čaputová je náhoda a hotovo.
15.03.2022 - 23:16:06
00
Hosť napísal:
OK vybral si si to čo vidieť chceš a to si sem aj skopiroval. Ak chceš tvrdiť , že Zajac spolumajiteľ esetu ( aj s Trnkom) nie je zakladateľ PS, tak to je taká istá ko...a ako keby niekto tvrdil, že Flašík nie je otcom smeru, ale toto tu veľa ľudí nechce počuť, takže aj tak to vymínuskujú, ale je mi to jedno mne je ukradnutá jak ZČ, tak celý eset aj smer.


Mám taký pocit, že ty si si z toho tiež vybral len to, čo sa tebe hodí 🤔.
15.03.2022 - 23:21:25
05
Hosť napísal:
A ty čítaš čo som napísal k tomu odkazu? Nevadí proste tu sa iný názor neakceptuje. ESet a Čaputová je náhoda a hotovo.


Mal som rozpísaný príspevok, tvoj edit som zbadal až po postnutí mojej reakcie. Ale ty uhýbaš podstate veci, na ktorej sa btw Tvojim editom nič nemení. Napadol si Trnku v súvislosti s transparentnosťou a spojil si ho analógiou s Ficom. A to je hrubá demagógia, na debatnom krúžku by Tvoj tím mal mínus bod. Tvoj ďalší point je, že či Eset a Čaputová je náhoda. Poviem Ti to takto, ak by tá žena nemala za sebou výsledky a silný príbeh, mohol by ju podporovať aj Rupert Murdoch a nevyhrala by. Alebo opačne, ak by, čisto teoreticky,, Eset podporoval Fica, ten by nevyhral, lebo z neho srší mocibažnosť, zlodejstvo, babráctvo a neschopnosť. Takže tak. Aj iný názor sa tu akceptuje. Ako názor. Nie ako pravda. Pravda totiž nie je vecou názoru, ale výsledkom vyhodnotenia faktov.


Naposledy upravil Dredd dňa 15.03.2022 - 23:31:29, celkovo upravené 1 krát.

15.03.2022 - 23:30:32
419
Nechápem ako úspešne sa podarilo fikovi vytvoriť tú nenávisť voči Čaputovej.
100x opakovaná lož sa stala PRAUDOU
U nás je prezident formálna reprezentatívna funkcia, bez nejakých významných právomocí,
a ona je obviňovaná z vecí ktoré ani nevie ovplyvniť.
mali sme tu ťažké prípady prezidentov, Gašparovič je absolútny top.
po tomto všetkom aktuálna prezidentka je level, ktorý si ani nezaslúžime.
15.03.2022 - 23:31:13
031
Jedinú obžalobu čo Kováčik podal bola expresne rýchla obžaloba v prospech majiteľov ESETu. Myslím, že to bola zjavná spolupráca smeráckej mafie s ESETom.
Ťah so Zuzou im vyšiel. Ale čo sa týka PS, z toho projektu nie som vôbec nadšený. Tá strana je jedna veľká sranda ktorá má preferencie nad 5% iba z čistého zúfalstva, lebo tu nie je koho voliť. Oni nedokázali za celú dobu existencie nájsť jedného schopného predsedu.
Nebuďme naivní, že ESET je úplne čistý. To nie je nikto. V dnešnej vláde keby bolo vo vláde PS namiesto OĽANO, žiadne čistky by sa nekonali a všetko by pokračovalo v starých koľajach. Nakoniec aj dnes sa dejú veci čo sú za čiarou. Čistky sa spustili iba vďaka Matovičovi, ale to je ale psychopat skoro taký ako ten v Kremli, tak ani neviem, čo je horšie.
Btw, namiesto Hegera by tam mohol byť naozaj takmer hocikto. (teda nie z poslaneckého klubu OĽANO) To je najneviditeľnejší premiér v histórii. Ani do Kyjeva ho nezobrali :-)
https://www.postoj.sk/77281/ako-cistic-kovacik-sluzil-boedrovcom
15.03.2022 - 23:32:18
01
Hosť napísal:
A ty čítaš čo som napísal k tomu odkazu? Nevadí proste tu sa iný názor neakceptuje. ESet a Čaputová je náhoda a hotovo.


Preco by to bola nahoda. Na tom nieje nahodne nic a ani sa tym netaji. Co konkretne ti na tom vadi? Ze niektopodporuje dobru vec? Urcite lepsie ako ked ficova vlada podporovala vedu az musela Lubyova opustit post ministerky.
15.03.2022 - 23:35:05
00
Joe70 :)
vynechal si záver!!!
Vašich 5 eur mesačne výrazne pomôže k vzniku ďalších našich článkov. Ďakujem.
15.03.2022 - 23:35:53
02
Ja som ten článok nečítal. Ani som nevedel, že sú tam ďalšie témy. Len so dal do googla, Kovačik, ESET, a skopíroval link, lebo som o tej kauze nedávno čítal na postoji, že sa tá kauza nikde v mainstreame nerozmazáva.
Btw postoj je kádehácky, ale veľa politických článkov majú dobrých.
15.03.2022 - 23:48:21
00
Napriklad tie kde dokola promovali Putina za rytiera spasitela tradicnej Europy? Ci Danisove psychoticke bluznenia?
16.03.2022 - 00:15:01
09
ennio napísal:
predpoved ukrajinskeho vojenskeho experta z roku 2019
je tam aj odkaz na cele video, to je ale bez titulkov

thumb_up0thumb_down


Tu je to s titulkami. https://fb.watch/bNa1hSznz6/
16.03.2022 - 05:59:51
03
Ruske ministerstvo obrany bude onedlho vypisovat vyberove konania na dostojnikov… :)

Prílohy:

02FB91C4-6539-4EDB-AB4B-9EE670061B94.jpeg
02FB91C4-6539-4EDB-AB4B-9EE670061B94.jpeg 123.51 KiB thumb_up0thumb_down

16.03.2022 - 06:59:31
00
to musí byť pre Putina riadne prekvápko,že Ukrajinská armáda rozoberá tú jeho na súčiastky :^)
6:33 - CHERSON: Ukrajinská armáda zničila v utorok na medzinárodnom letisku Cherson niekoľko ruských vojenských helikoptér, ukazujú nové satelitné snímky z Planet Labs.
Na satelitnej snímke je vidieť veľký čierny oblak dymu stúpajúci z letiska a množstvo horiacich helikoptér. Vojenský úder na letisku zachytil systém NASA Fire Information for Resource Management System (FIRMS), ktorý sleduje rozsiahle požiare po celom svete.
Podľa senzorických údajov zhromaždených FIRMS k vojenskému útoku došlo okolo 13:42 miestneho času. (CNN)

alebo toto video,to je pekná blbosť,aby sa osamotený tank pohyboval v zastavanom územý-výsledok je grilovačka:

https://www.facebook.com/UkrainianLandForces/videos/636944190942405/
ak je to pravda,tak taktické schopnosti RA sú nulové :tmi:
16.03.2022 - 07:42:20
00
Ukrajinci pravdepodobne dostavaju IED rychlokurzy, toto vyzeralo na pracu extra motivovaneho studenta z prvej rady :)
16.03.2022 - 07:54:00
00
Srsen napísal:
Nechápem ako úspešne sa podarilo fikovi vytvoriť tú nenávisť voči Čaputovej.
100x opakovaná lož sa stala PRAUDOU
U nás je prezident formálna reprezentatívna funkcia, bez nejakých významných právomocí,
a ona je obviňovaná z vecí ktoré ani nevie ovplyvniť.
mali sme tu ťažké prípady prezidentov, Gašparovič je absolútny top.
po tomto všetkom aktuálna prezidentka je level, ktorý si ani nezaslúžime.


Fico vidi, ze Caputova je schopna politicka. A v poli lidrov jeho najsilnejsi konkurent. Matovic sa odpisal aj sam. Sulik je soliter. Ostatni politici su tak na uroven ministrov, alebo obchodnikov.
Jej vitazstvo v prezidentskych volbach bola vlastne tak trochu prehra - lebo asi chceli mat prezidentske volby ako PR pre PS a potom mat velky vytlak vo volbach.
Teraz je Caputova 5 rokov "zaseknuta" v palaci a nemoze velmi robit politiku v parlamente - kde by bola, pri zisku 10+ % asi Ficovym najvacsim protivnikom. Preto po nej ide Fico ako po udenom a urobil z nej pre svojich symbol nenavisti - aby nestrhla jeho volicov (PS je lavicova strana = priama konkurencia SMER SD). Aj preto sa Fico radikalizuje - lebo tam mu PS menej ludi zoberie.

Zase neberme Fica, ze je slaby politik. Vo vykone politickeho remesla na Slovensku nema konkurenciu. Nesuhlasim s nim, ale musim uznat, ze je asi najschopnejsi politik v parlamente. A druhym najshopnejsim politikom je asi Caputova.

Trnka, pri jej podpore mal spravnu ruku. Ci sa nam to paci, alebo nie, za kazdym politikom su nejake peniaze. A mozeme si vybrat, ake. Mozeme si tam dosadit ludi, firmy, krajiny, velmoci. ... Jednoducho je to tak.
16.03.2022 - 08:17:43
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up