Bike Centrum Levice :-) prišiel som, kúpil som, poradili mi, nie je čo riešiť :-) za mna ÁNO
Bicykle Turček má obchod ozaj pekný, ale obsluha :-) no neviem...dve ženské :-) bol som sa tam spýtať na jedno príslušenstvo, ale nemali také :-(ale obchod majú nádherný, no u mna jednoznačne Bike Centrum !!! obsluha ochotne poradí skôr než by som sa stihol poobzerať :-) servisák odborník ako má byť !!! šikovný to človek. Tak asi toľko moja skúsenosť.
03.11.2015 - 20:13:40
00
Kupoval som si nový cestný bicykel, v predajni kde som si ho chcel kúpiť bicykel nemali moju veľkosť. Tak som napísal do Bicykle Turček či ho majú na predajni.. mali ho, ale o 150€ drahší. Našťastie zohnal som ho inde.
27.11.2015 - 11:06:06
00
Neviete niekto, SLOGER je len e-shop, alebo aj kamenná predajňa v Leviciach ? Kde presne sa v meste nachádzajú ? Ak ste tam už niekto zavítal :-) Chcem tam ísť pozrieť si nové modely heliem 2016 ALPINA "be visible" :-) či sú fakt hodné tej ceny...Ďakujem.
17.12.2015 - 21:57:34
00
Predajnu a servis maju vo dvore, vchod cez branu oproti vjazdu na podzemne parkovanie oc Dituria..
Inak super pristup personalu :-)
18.12.2015 - 12:41:10
00
viperkiler

;-)
18.12.2015 - 14:09:40
00
Co, je nieco zle ?
18.12.2015 - 19:29:52
00
Nie, prečo, Ty len ďakujem za info...:-) teraz už viem kde mám ísť...som nevedel kde sú zašití :-)
18.12.2015 - 19:34:04
00
Jaj ;-) rad poradim ked viem.
18.12.2015 - 19:46:25
00
V slogeri som ešte nebol
V Beka meride som si kupil len flasu(mali zelenu)
V BIKE-Centre -servis, a nejaké tie drobnosti.Predavač v pohode a servisák mi zabudol dofukať dušu ,čo som si všimol až vonku a dole sami to už niesť nechcelo tak som aspoň vyskúšal novú pumpu :) Len , keď tam idem s bicyklom bojím sa že to tam podávam dole ako domino tie bicykle :)
25.05.2016 - 08:51:04
01
V ktorom cyklo-obchode nájdem produkty od PowerBar-u ??? Ďakujem.
13.06.2016 - 11:25:16
00
Ďakujem že ste otvorili túto tému.

Moje skúsenosti v Leviciach sú takéto:
čo sa týka servisu a predajcov bicyklov:

U Petríka: predajca ochotný,
servis je však taký že je všetko robené na rýchlo a často sa mi stáva že si to doma musím ešte po nich poopravovať,
ale majú celkom dobré ceny.
A čo sa týka výberu tovaru, tak tam by som preferoval keby bolo v ponuke dielov viac značiek a teda aby bol väčší výber,
lebo tak sa mi zdá že oni preferujú v podstate iba jednú max dve značky dielov.

U Turčeka:
Servis v celku kvalitný s tým som v celku spokojný,a aj mechanik bol v pohode.
čo sa týka obsluhujúceho presonálu tak tam musím vyjadriť obrovskú nespokojnosť.

Som maximálne nespokojný s ich prístupom ku zákazníkovi!!!!!!!
Podrobnosti ich prístupu ku zákazníkovi tu radšej nebudem popisovať.

Majú síce veľký výber dielov, no sú dosť drahé.

Mám taký pocit, že v Leviciach čo sa týka servisov bicyklov si zákazníkov nevedia vážiť, čomu nasvedčuje aj ich prístup ku zákaznikom.
Pokiaľ vás nepoznajú a nie ste ich známy, a príde k ním nejaký neznalý zákazník (tzv amatér) , tak majú k vám odmeraný prístup.
(Dokonca mám taký pocit že sa z vás vysmievajú).

Po týchto mojich skúsenostiach vám radšej odporúčam kúpiť si diely aj náradie na bicykel a robiť si servis radšej sám,
alebo ak máte niekoho známeho tak to dať radšej jemu opraviť,
alebo kliknúť na net a na návody ktorých je tam neúrekom.

Servis odporúčam len v krajnom prípade.

Toto boli moje skúsenosti a pocity,
napísal som to tak oko to naozaj bolo čiže nič iné ako pravdu.

Dúfam že som aspoň niekomu týmto pomohol.

Ďakujem.
23.09.2016 - 17:42:23
00
mcatom za predajnu Petrík ( BIKE CENTRUM LEVICE) : dakujeme za postrehy u nas su az 3 servismani, ponukame 3 mesacnu zaruku na servis, prave z toho dovodu aby bol kazdy zakaznik spokojny, cize nabuduce budem rad ak sa vratite a poviete, ze nieco nie je v poriadku, radi a zdarma vam vyhovieme.
ako predajca Vam dakujem za povzbudenie a pochvalu
pekny den prajem
17.10.2016 - 14:05:18
00
Za mňa to jednoznačne vyhráva Sloger...super prístup vedia poradiť porovnať tovar s niečím podobným keď nemajú na sklade nerobí im problém tovar objednať...nieje to veľká predajňa ale proste prístup u človeka spraví dosť veľa...bol som aj v bike centre prístup sa mi nepáčil tak som sa zvrtol a šiel preč...dôvod bol jednoduchý: keď som kupoval bike tak som prišiel že by som chcel Kellys Gate alebo Gibon už si to presne nepamätám ale asi skôr Gate predajca mi povedal že nemajú skladom mám si ho hľadať na nete ale asi ho aj tak nenájdem nič iné mi neponúkol a mohol mať prehľad že cca v akej cene chcem kúpiť bike keďže som mu povedal presný typ....tak som navštívil Sloger a tam som rovno kúpil Rock Machine ktorý mali skladom mal som šťastie...podotýkam že v tedy bola kríza s bikami takže nechcem nikomu nič vyčítať a ani krivdiť lebo ani v žiadnom internetovom obchode som nevedel nájsť Kellys ktorý som chcel. Bolo to počas covidu keď som kupoval bike všetkého bolo nedostatok.
16.03.2022 - 00:43:44
00
keyboard_arrow_up