Ja som len napisal ake vizualne podobne modely mas pozerat. Nemyslel som to tak ze sa upries na jeden model co som poslal ako priklad, podobnych modelov je v BA eshopoch s kamenou predajnou hafo. Ty si ale musis vyberat z dostupnych modelov v tvojej velkosti. Najlepsie je si bicykel vyskusat, hlavne ak sa povazujes za zaciatocnika. Ono stale je problem s nedostupnostou, ked objednas z netu tak mozes cakat niekolko mesiacov a prijst ti moze nieco inak osadene. V kamennej predajni ti poradia, ukazu rozne dostupne modely, odporucia konkretne, sadnes na to a porovnas si posed sam. Ked ti tu poradime konkretny model tak co, budes cakat par mesiacov aby si zistil ze ti nesedi? Kludne pochod par predajni a vyber ten na ktorom sa najlepsie citis, tie rozdiely medzi jednotlivymi modelmi budu v danej cene minimalne.
17.03.2022 - 09:29:11
00
Uz sa dost brutalne opakujem, ale vrabc0 ma pravdu.

Bud si pochod par predajni (v Ba ich je viac ako dost) - Greenbike, sport bike, bonky, Muziker a tak dalej. je ich viac ako 20

Ten Ghost z mtbikeru si mozes objednat, vyskusat a rozhodnut sa. Pripadne im ho tam rovno nechat aby ti tam dali mensi prevodnik. Ale realne za mna to je velmi slusna ponuka a xl by k 193cm mala byt OK. (s mojimi 197cm so vacsinou na hornej hrane XL velkosti)
Velmi slusna ponuka = vzduchova vidlica s rozumnym zdvihom, 12 rychlosti, kotucove shimano brzdy, rozumna znacka.
17.03.2022 - 09:55:41
00
ok, ghost objednany, dakujem za pomoc.
17.03.2022 - 13:46:22
00
keyboard_arrow_up