Ak tak malo tak by sa mohlo jednat o "pilotnu produkciu". V takomto rezime ma produkt uz parametre pre seriovu produkciu a je po vyrobeni predatelny, ale najprv sa pusti v ultra malej serii pre overenie ze je produkcne vsetko 100%
28.03.2022 - 09:13:53
02
Nechcelo sa mi to celé sledovať, možno je v tom videu aj niečo o tom...

https://www.mtbiker.sk/video/125284/video-vyvoj-vyroba-a-buducnost-rozhovor-s-riaditelom-znacky-kellys.html

A tu je o tom aj presnejšie...

https://www.mtbiker.sk/clanky/125155/kellys-aktualna-ponuka-horskych-elektrobicyklov-zo-slovenska.html
28.03.2022 - 11:23:16
00
https://www.aktuality.sk/clanok/x2MHBhC/slovensky-e-bajk-s-revolucnym-ramom-vzbudil-pozornost-aj-v-zahranici-vyzera-takto-buducnost-elektrobicyklov/
31.03.2022 - 11:30:41
00
áno,Theos vyzerá byť super e-bike,má len jednu zásadnú chybičku-takisto ako pri modeloch 2021 aj tieto 2022 sú nedostupné,a nikto netuší,či a kedy bude na predajniach aspoň pár kusov,takže reklama super,možnosť kúpiť zatial nulová :^)
31.03.2022 - 12:32:39
01
Ano je to tak. Chovanie Kellysu zacina byt usmevne. Bombasticke promo z ich novej technologie ramov spred uz cca tromi rokmi a bajky stale nikde. Aj PR rozhovor tu na MTbikeri a PR clanok na SME svedci o tom, ze firma Kellys si len chce posilnit svoju znacku a ich marketingove oddelenie bezmyslienkovito mina planovane financne prostriedky na reklamu.
A neustale kecy o tom, ze nie su dodavky a zdvihanie cien je uz otravne. Ale podobne to robia aj ine firmy.
Kellys by sa mal na posilnenie svojej znacky radsej venovat svojim zakaznikom. Napr. ked sa pokazi ich ebajk po zaruke, tak zabezpecit vymenu motora /na naklady kupujuceho/ a netvarit sa, ze po zaruke sa ich uz nic netyka.
31.03.2022 - 13:08:14
01
aha tu je jeden dostupný :)
https://www.mtbiker.sk/bazar/elektrobicykle/horske-elektrobicykle/celoodpruzene/4478186/kellys-theos-f90-2022-velkost-m.html
31.03.2022 - 13:36:06
11
sorcerer napísal:


No pekne. Nechcem byt zly, ale autor inzeratu sa registroval 27.3.2021.
Takze pre mna je tento "inzerat" len dalsi prvok "kreativnej" reklamy Kellysu.
Svedcia o tom aj pomerne kvalitne fotografie a firemny stojan z predajne.


Naposledy upravil simecek dňa 31.03.2022 - 14:04:12, celkovo upravené 1 krát.

31.03.2022 - 13:54:30
01
A este aj skoro profi nafoteny :D
31.03.2022 - 14:00:38
00
simecek napísal:
Ano je to tak. Chovanie Kellysu zacina byt usmevne. Bombasticke promo z ich novej technologie ramov spred uz cca tromi rokmi a bajky stale nikde. Aj PR rozhovor tu na MTbikeri a PR clanok na SME svedci o tom, ze firma Kellys si len chce posilnit svoju znacku a ich marketingove oddelenie bezmyslienkovito mina planovane financne prostriedky na reklamu.
A neustale kecy o tom, ze nie su dodavky a zdvihanie cien je uz otravne. Ale podobne to robia aj ine firmy.
Kellys by sa mal na posilnenie svojej znacky radsej venovat svojim zakaznikom. Napr. ked sa pokazi ich ebajk po zaruke, tak zabezpecit vymenu motora /na naklady kupujuceho/ a netvarit sa, ze po zaruke sa ich uz nic netyka.


Dovolim si v ramci kavovej pauzy jeden osobny poklesok a to reakciu na podla mojho osobneho nazoru typicky hejtersky komentar.

Neviem co mate na mysli pod pojmom "Bombasticke promo z ich novej technologie ramov spred uz cca tromi rokmi a bajky stale nikde" . Bike bol predstaveny v auguste 2020 s predpokladanym terminom dodania marec 2021. Ale aj od datumu predstavenia mate odchylku jedneho roka a piatich mesiacov co je podobna odchylka ako meskanie Theosa F serie, ktore bolo vsak sposobene covidom a novou technologiou produkcie ramov. Zhodou nahod obe veci spomenute a vysvetlene v rozhovore, na ktory narazate a oznacujete ho ako PR.

Rozhovor ohladom Theosa vznikol na pozvanie, ktore som dostal z MTBikeru. Nasiel som si cas a na tuto temu sme sa porozpravali. Odsudit takyto obsah a nazvat ho PR a tym padom nepriamo obvinit MTBiker alebo KELLYS zo skrytej reklamy a tym padom prakticky takmer z protipravneho konania bez akychkolvek dokazov je samozrejme vase slobodne pravo.

K tomu ze bike "je nikde" sa neviem kvalifikovane vyjadrit, pretoze ja ho vo videu vidim, bicykel sa vyraba co bolo spomenute aj vo videu, jazdia na nom uz niektori zakaznici a jeho produkcia sa dalej zvysuje co je taktiez vysvetlene vo videu. Ak ho nemate, pripadne ho okolo seba nevidite, nemusi to nutne znamenat, ze bicykel neexistuje, ale ze sa nedostava do volneho predaja, pretoze su nanho podla nasich informacii vo vacsine pripadov spravene adresne rezervacie, takze po prijati bicykla na predajnu ide rovno zakaznikovi, ktory ho ma rezervovany.
31.03.2022 - 14:44:34
00
ok dík za vysvetlenie,je nejaká informácia,kolko kusov bude dodaných na SK tento rok?
31.03.2022 - 14:50:12
10
Na SVK to bude v stovkách. 80+% ide na export.
31.03.2022 - 15:45:44
00
MichalDivinec napísal:
Na SVK to bude v stovkách. 80+% ide na export.


Zdravim. Drzim Vam palce, je to prevratna technologia toho ramu. Ak sa smiem opytat, kde to vazne? ;)
Nestihaju sa ramy vyrabat, alebo komponenty nie su?

Rob ma vydat teraz recenziu, tak som zvedaf.
31.03.2022 - 16:16:26
01
Chlapci, nemyslim, ze to je nejaka Kellys "promo" akcia. Myslim, ze mi presne ten clovek volal, ze na neho cakal 1 rok a nesadla mu velkost M.

A spekuluje nad K1. ;) Ak ma niekto zaujem, tento je este na predaj. Magury som vsak musel dat dole a vratil som sa k starym dobrym XTckam. ;)

Prílohy:

K1ex L Black, spec v1.jpg
K1ex L Black, spec v1.jpg 218.26 KiB thumb_up0thumb_down

31.03.2022 - 16:22:56
01
Chalani, kto ma v BA Theos, ze by sme dali nejaky vyjazd? Prehodime si bajky. ;)
31.03.2022 - 16:28:48
00
Dano5 napísal:
áno,Theos vyzerá byť super e-bike,má len jednu zásadnú chybičku-takisto ako pri modeloch 2021 aj tieto 2022 sú nedostupné,a nikto netuší,či a kedy bude na predajniach aspoň pár kusov,takže reklama super,možnosť kúpiť zatial nulová :^)

Tiez som nan pozeral, ale okrem faktu, ze je na poradovnik, tak konkretne F90 sa mi vobec nepaci. Mix FOX/RS a archaicky pohon (tym nehovorim, ze nemoze fungovat, ale mne sa k tej cenovke vobec nehodi). F70 je (podla mna) daleko lepsi deal (nenarazam iba na cenu). Zial, ked som sa rozhodoval pre ebike, tak este neboli (maj 2021).
31.03.2022 - 16:41:56
00
keyboard_arrow_up