Tak mne stačí, že admin uznal moju pravdu a scarinkov primitívny príspevok zmazal z vtipkára.
A tiež mi stačí, že fóristi uznali príspevok za nevhodný a normálne sa nezobrazuje ani v tomto vlákne.
Že si to scarinko aj naďalej obhajuje ma neprekvapuje. Je to jeho vizitka.

Dokonca sa ho Volodja aj zastal:
Volodja napísal:
Musim sa scarinka zastat. V minulosti totiz daval vyrehotanych smajlikov aj napr k prispevku o smrtelnej nehode na D2 v teme o Vodicoch. Neskor sem do Vtipkara dal typka, co na tanku rozbijal mesto (a neskor ho policia zastrelila). Ano, bohovska sranda veru. Takze prispevok, co dal teraz, je z jeho strany pokrok, v ktory asi nikto nedufal. S tym jeho pokrokom je to podobne ako v tomto vtipe:
Chlapik pride k lekarovi a hovori mu:
"Pan doktor, strasne mi smrdi z huby, co mam robit?"
Doktor mu povie, aby si dal dole FFP3 a dychol na neho.
Po dlhotrvajucom sa daveni a duseni konecne doktor pride k zivotu a hovori chlapikovi.
"No, pre zaciatok by som Vam doporucil 3-krat denne kloktat hovna."
03.04.2022 - 14:04:19
01
Pravda, nie je ftipne ze jeden leti ako blazon a druhy tempom dochodcu vojde tomu lietadlu do drahy. Je to smutne
03.04.2022 - 17:56:03
00
Nieco na tej statistike o vodicoch BMW asi bude...

https://www.facebook.com/watch/?v=306135797269215
05.04.2022 - 13:16:06
01
ktovie, aky bol voz s kamerou. Podla pohladu ovela vyssie ako béémka, a podla odpichu... nejake Gčko nadupane mozno a s takym miesat kavu... Ale mal na male, na tom zjazde, tam mohol ist do kytek ten s kamerou
05.04.2022 - 13:33:23
00
bez ohladu nato ci to bolo BMW alebo by to bolo nieco ine a tak isto bez ohladu nato ake bolo to druhe auto su to k.o.k.o.t.i obaja
05.04.2022 - 14:54:37
40
Ahojte,
dnes som bol svedkom nehody v Stupave. Ziletkar obiehal slusne dlhy rad stojacich vozidiel od Zahorskej, ktory daval prednost soferovi vychadzajuc z parkingu pri Sporitelni, odbocoval dolava. Cyklista siel rychlo, ved sa nic nedeje, v tom supa a ocitol sa na kapote Dacie. Tiez som biker, CCeckar, ale ist tak rychlo a nepredvidat, zarazilo ma to.
Chcem len upozornit, v Stupave je to o zivot, radsej 2-3 min dlhsi prejazd mestom, ale v bezpeci.
Chalan vyzeral byt ok, cestak uz neviem, sofer ho hned volal stranou, aby to nejako poriesili.
07.04.2022 - 00:00:17
00
Pokiaľ obiehal ten stojaci rad po jeho pravej strane, tak cyklista nič neporušil, keďže výjazd z parkoviska sa nepovažuje za križovatku, kde je predchádzanie zakázané. Ale áno v takýchto situáciách musí predvídať a počítať aj s takýmito eventualitami. Stupava je na prejazd veľmi hnusný úsek. A to cez ňu prechádzam poväčšine cez víkendové dni. V týždni to tam musí byť ešte horšia situácia.
07.04.2022 - 08:07:55
00
Cyklista ak siel rychlo, porusil ;)

Pomaly idúce alebo stojace vozidlo môže cyklista idúci rovnakým smerom predchádzať aj po pravej strane vozovky alebo krajnici, pritom je povinný dbať na zvýšenú opatrnosť
07.04.2022 - 08:24:22
01
No to je diskutabilne. Ale toto plati na beton.

(1) Pri vchádzaní na cestu z miesta mimo cesty, z poľnej cesty, z lesnej cesty, z cestičky pre cyklistov, z obytnej zóny alebo z pešej zóny vodič je povinný dať prednosť v jazde vozidlu idúcemu po ceste.

(2) Ak to vyžadujú okolnosti, najmä nedostatočný rozhľad, vodič je povinný zaistiť bezpečný vjazd na cestu pomocou spôsobilej a náležite poučenej osoby
07.04.2022 - 08:27:48
00
ved mozno iduc rychlo dbal na zvysenu opatrnost
07.04.2022 - 08:35:49
02
Dnes som urobil chybu, že som išiel cez pracovný deň po hlavnom ťahu Biela hora z Trstína do Jablonice. Vytrúbili ma 2 kamióny pri predbiehaní, jeden z nich ma skoro vytlačil z cesty aj keď nič oproti neišlo, taktiež ma tam ešte vytrúbilo osobné auto, čo šlo oproti. A na ceste z Prievalov smer Plavecký Peter som dostal riadnu sprchu z ostrekovačov, keď ma obiehal ďalší kamión. Celý čas som sa držal blízko krajnice, dlho som išiel aj po bielej čiare. Akože toto som za celý život ešte nezažil, a to som tadiaľ šiel mnohokrát, ešte pred rekonštrukciou cesty. Zvláštny to dnes deň.
12.04.2022 - 17:03:31
00
Nie je tam zakaz cyklistov? Lebo inak to spravanie vodicov nedava ziadny zmysel. Ak tam nie je zakaz, treba tam poslat Cyklokoalicu, nech tam spravia critical mass akciu. Potom ti vodici skrotnu a ked tadial pojde jeden osamoteny cyklista, tak budu vdacni.
12.04.2022 - 17:32:34
00
Akože ísť po ceste prvej triedy v pracovný deň=podľa mňa samovražda
12.04.2022 - 17:33:40
05
A to akoze cyklista nema pravo ist po ceste prvej triedy alebo co? Ved nie kazdy ma auto, niekto sa proste prepravuje bicyklom. Ak tam nie je zakaz, tak tadial moze ist aj cyklista, aj traktor s vleckou, aj cokolvek ine, co ide pomaly. A tam urcite byt zakaz nemoze ked si pozeram mapu (nie je tam ina cesta, ktorou by mohol cyklista ist). Cize cyklista tam ma byt tolerovany. Idioti za volantom su vsade...
12.04.2022 - 17:36:10
05
nikde som nepisal ze tade nemoze cyklista ist, ale napisal som ze podla mna je to samovrazda, ja som teraz tadial isiel autom a to uz je o drzku a nie na bicykli a biela hora sa da vklude obist
12.04.2022 - 17:42:36
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up