janjanocko Presne tak....Kupit Relevation alebo Yari, ktore sa daju prerobit na Pike alebo Lyrik....
13.04.2022 - 12:47:33
00
https://www.decathlon.sk/mtb-275-st-120-sivo-oranzovy-id_8640691.html
má niekto skúsenosť? mal som niekedy 520 a 530 a toto mi príde ako niečo medzi. potrebujem to na občasné jazdenie po cyklisťáku a nejaké výlety.
21.04.2022 - 10:36:48
00
K-u-b-i-a-k manželka si taký kúpila a je spokojná, jazdí ale 99% rovinu, v lese s tým nikdy nebola, iba asfalt a poľňačky. ročne najazdí max 500km. tak neviem či ti to pomôže ...
21.04.2022 - 11:41:53
00
Ahojte, neviete ci sa bude tento rok predavat nejaka nova MTB full verzia? Minuly rok sa planovalo nieco ale ako pozeram tak sa zacal predavat Race 900HT (jedna pecka) ale cakal som ze aj nejake Fullko prinesu.
25.04.2022 - 08:20:00
00
Skusenost pri nakupe nohavic. Platil som nejako moc tak som pozrel na blok a tam boli aj nohavice za 60€ ktore som ale nekupoval. Isiel som za predavackou a ta hned zacala prehladavat vacky na kupenych nohaviciach a nasla v nich vysacku od nejakych dalsich. Peniaze mi hned vratila. Kedze nebola vobec prekvapena zjavne sa im to tam deje castejsie.
Smrad ukradne tovar a vysacky s rfid cipom pribali na predajni k inemu. Tym padom aj kasa a inventura sedi. Kedze na pokladniach neblokuju polozku po polozke, ale tovar sa nahadze do diery, nepozorny zakaznik zaplati.

Poucenie: kontrolujte si v dekaci blocky, ci na nich nemate viac ako ste kupili...
25.04.2022 - 09:17:15
014
Ja mam iny problem s Decathlonom. V piatok som sa vybral do jednej z bratislavskych predajni, kupit len jedny okuliare za dvacku,..samozrejme, chvilku som sa zdrzal v cyklooddeleni, ale aj to stacilo na to, aby som nasledne vychadzal z predajne so 6 vecami dokopy za takmer 100e! Dres, cyklogate, 2 pary ponoziek, okuliare, hydrovak... vsetky tie veci sa pytali do kosika a mal som co robit, aby som odolal dalsim.
Davajte si preto pozor a radsej si pred navstevou ich predajni znizte limit na karte na nizsiu sadzbu :lol:
25.04.2022 - 10:12:09
511
alebo objednaj cez kuriera aj za cenu dopravneho, usetris kopu penazi :D
25.04.2022 - 10:52:47
00
user_id napísal:
Ja mam iny problem s Decathlonom. V piatok som sa vybral do jednej z bratislavskych predajni, kupit len jedny okuliare za dvacku,..samozrejme, chvilku som sa zdrzal v cyklooddeleni, ale aj to stacilo na to, aby som nasledne vychadzal z predajne so 6 vecami dokopy za takmer 100e! Dres, cyklogate, 2 pary ponoziek, okuliare, hydrovak... vsetky tie veci sa pytali do kosika a mal som co robit, aby som odolal dalsim.
Davajte si preto pozor a radsej si pred navstevou ich predajni znizte limit na karte na nizsiu sadzbu :lol:


A presne pre toto ma manzelka nechce pustit sameho do dekacu ???
25.04.2022 - 18:55:25
01
user_id raz som tam vzal kamoša Ukrajinca, nepoznal ten obchod a boli sme spolu vonku a chcel som si niečo kúpiť (asi fľašu alebo čo...) a on prešiel všetky regále (videohovor s manželkou) a nechal tam vyše 400e 😁 nakúpil pre celú rodinu
25.04.2022 - 19:34:57
06
Jedine co mne vadi na decathlone je ze maju na predajniach (aspon kosice a poprad) len tie najviac basic zaciatocnicke veci. Ked si chcem skusit nieco lepsie a drahsie musim si objednat na predajnu a ked sa mi to na zivo nezdá prídem si trocha ako tupec ze objednam si na predajnu 7 kusov vecí a beriem dve , napr. Cestne tretry , kiprun bezecke topanky vyssych rad a podobne.
25.04.2022 - 20:48:00
01
Ja mam opacny pohlad. Mozno v BA by som mal iny, ale ked som v ZA tak tam vidim len handry bez strihu a dizajnu. Topanky tam stoja to co znackove. Mozno tie vyssie rady vecu ako pise Gesker su ok, no tie uz aj stoja o dost viac.
25.04.2022 - 20:59:20
00
OT: 'vysacku' som este zatal zuby, ale 'vyssych' uz fakt nezvladam ;)pardon
25.04.2022 - 21:00:30
03
Dizajn necham bokom to je kazdeho osobna vec. Strih ale co sa tyka oblecenia práve z decathlonu zboznujem.
Väčšina atletických značiek ako asics, nike, adidas a o bulharskom metri cyklistickych značiek ani nehovorím robí úzke strihy a ich veľkostné tabuľky sú hnoj platné a je to orientované na pekných obrázkových atlétov. Decathlon ako keby vedel že je orientovaný na začínajúcich hobbíkov čo asi niesú v top forme. Ja viem že sa výrobcovia snažia aby ich športove oblečenie vyzeralo dobre na atletických postavách ale pripadá mi to ako keby ostatný šli bokom alebo proste u nich sa tie veľkosti až tak dobre nepredávajp. A ja si potom nemám čo kúpiť na seba na šport. Problém sú stále stehná a rukávy prípadne šírka ramien. Ja som stavbou tela hrubý severský drevorubač aj keď som v období ktore ja nazývam že som vo "forme" a to je u mňa až 95 kg. To môžem behať v boxerských teplákoch bez funkčných technológií odvetrávania potu a o kúpe lycry...to ma všade uškrtí zaživa a podobne. A tu decathlon exceluje že má sprievodcu veľkosťami čo dá vek , výšku a váhu. A potom či hľadám voľný strih alebo priľahlý strih. A či zvyčajne mám vačší vrchý diel odevu alebo spodný, či mam ploche, male alebo pivné brucho a väčšinou sa trafím do veľkosti. Problém je že kvalita spracovania z obrázku , kvalita švov, použitých materiálov ma naživo niekedy až tak neosloví.
25.04.2022 - 21:27:49
02
Mne staci ked pozeram tabulky na dresy. Vsetci rataju s tym ze ma cyklista v pase o 15 cisiel menej ako cez prsa. Ja mam rovnako. Cize bud budem brat velkost podla pasu a hore to bude volne alebo velkost cez prsa a na bruchu bude ako hurka 😁
25.04.2022 - 21:40:30
01
Tak kolesá z dekáča 27,5" SUNRINGLE DUROC 30 a náboje SRC BOOST 15x110 a 12x148 vážia, predné 930g a zadné s HG orechom 1098g. Vrátane bezdušových pások(sú akosi divne nalepné)
Bolo by dobré Jackob47 opraviť hmotnostné údaje na stránke (predné 843g na 930g, zadné z 943g na 1098g).
26.04.2022 - 08:09:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up