Dano5 napísal:
ktovie či je toto pravda-našiel som na FB:
V blízkej budúcnosti bude prezident Ruska Putin čeliť chirurgickému zásahu. Ošetrujúci lekári trvajú na rýchlej liečbe.
Potvrdzuje sa, že šéf Kremľa má Parkinsonovu chorobu a schizoafektívnu poruchu. Na čas neprítomnosti bude krajine mať na starosti tajomník Bezpečnostnej rady Nikolaj Patrušev, píše britské vydanie The Sun.
Dailymail zároveň uvádza, že operácia mala byť v apríli, ale bola odložená až po 9. máji.

Min.tyzden to spominal General SVR,ma postavenu nemocnicu pre jedneho pacienta pod Moskvou so specialnou miestnostou pre jeho zastupcu,aby nahodou pocas jeho nepritomnosti v Kremli nedoslo k prevratu....Stab 10 lekarov k tomu...Boji sa ,na jeho miesto sa trasie dalsich min. 1000 adeptov,este horsich nez on sam . Podla Viktora Michajlovica alias GenSVR🙂A ti 3 Sojguovi samani s odseknutimi hlavami mu udajne vestili orla ,co si on interpretoval ,ako velke vitazstvo,lenze ono to malo akoze znamenat ,ze vyhra Amerika.No skratka krajina ,kde zajtra znamena vcera....
02.05.2022 - 10:41:45
00
LL napísal:
ja som to posiela priamo zo sukr. mailu bez občianskeho, len som sa podpisal

na ten email GPSR@genpro.gov.sk ?
02.05.2022 - 10:53:53
00
ano
02.05.2022 - 10:59:22
00
tak za toto by im mali vziat svojpravnost..

Dano5 napísal:
02.05.2022 - 11:29:48
01
nie, to by ich nemohli potrestat ale....... mohli by ich zavriet do blazinca, takze ,nech im ju vezmu ! 😉
02.05.2022 - 11:41:37
00
Mne je skôr smutno, že toľko k.k.t.v im tam tlieska a kričí s nimi....to je tragédia národa... :puke:
02.05.2022 - 12:06:19
021
misobiker napísal:
Buducnost planety je v rukach anesteziologa


Volali ste ma ? Rad by som poslúžil … tak rád
02.05.2022 - 12:34:01
010
To je naozaj veľmi smutné :-( Osobne dúfam, že drbnutý za toto obdobie v budúcnosti škaredo zaplatí. A keďže som osobne zažil agresívne babky demokratky pred Pasienkami, pokojne poviem že oproti tejto tupej luze to boli kultivované seniorské demonštrantky ...
02.05.2022 - 12:37:14
01
Už sa to pečie … dementom , ktorí si nevedia predstaviť svoj život bez “ plynu “ sa rúca cely svet .

Eurokomisia navrhne embargo na dovoz ruskej ropy do EÚ, píše portál Politico. Ukončenie odberu by malo byť postupné, úplne bez ruskej ropy má byť Únia do konca tohto roka. Slovensko a Maďarsko získajú prechodné výnimky z embarga.

Oba štáty sú silno závislé od ruskej ropy. Maďarsko navyše dlhodobo avizuje, že zastavenie dovozu ropy a plynu z Ruska v rámci EÚ nepodporí.

K ropnému embargu sa spočiatku stavalo rezervovane aj Nemecko. Ministerka zahraničia Annalena Baerbocková však potvrdila, že Berlín toto opatrenie podporuje.

Podľa agentúry AFP budú bruselskí veľvyslanci členských štátov preberať otázku embarga na ruskú ropu v stredu. Zákaz dovozu musia ešte definitívne schváliť všetci lídri krajín EÚ. (politico, denikn)
02.05.2022 - 12:40:27
11
LL napísal:
ano

Vdaka. Urobim rovnako a odporucam aj ostatnym.

gebula, bladerunner: Ohladne tych poctov by som bol mierny optimista - ta podpora je sice hyperprimitvna a hlucna, ale nie az taka velka co do poctu. Pokojne by som si tipol, ze smer ziska v dalsich volbach o 150 - 250 tis hlasov menej, ako naposledy. Taky maju trend a je za nim najma vymieranie volicov. Zlomyselnych volicov, co by to hodili nackom alebo ficovi je na slovensku tak 30 - 40% a bije sa o nich pomerne velky pocet stran: 2x neonazi, fico, pelle, sns, harabin, ciastocne/nesmelo aj kollar, co dufam bude znamenat, ze par tychto hlasov skonci mimo parlament. V casoch babiek-demokratiek mal meciar podporu vyse 60% a sk bolo oproti okolitych statom bez perspektivy, co sa tyka nato a EU. A to bolo predsalen desivejsie ako tato luza.
02.05.2022 - 13:00:00
05
Tak po posledných mesiacoch a aj pobytovom zájazde Neberte nám Roberta!!! som mierne optimistický, tú hlučnú tlupu by už ani Blaha neobkecal ako desaťtisíce priaznivcov. Nič to nemení na tom, že je smutné ak úroveň oficiálne zvolanej demonštrácie s vrcholovými politikmi atakuje krčmu 4. cenovej tesne pred záverečnou ...
02.05.2022 - 13:18:18
00
Ramon1 napísal:
Už sa to pečie … dementom , ktorí si nevedia predstaviť svoj život bez “ plynu “ sa rúca cely svet.

Slovensko a Maďarsko získajú prechodné výnimky z embarga.

Oba štáty sú silno závislé od ruskej ropy.


Takže ani EU si nevie predstaviť odpojiť Slovensko hneď od plynu.
02.05.2022 - 13:20:49
00
Dva zničené člny pri Haďom ostrove
https://euroradio.fm/ru/ukraincy-unichtozhili-dva-rossiyskih-katera-vozle-ostrova-zmeinyy
02.05.2022 - 13:24:35
00
Vcera sa silno darilo Lavrovovi, ktory v rozhovore povedal, ze aj Hitler mal zidovskych predkov. V Moskve asi maju velku mapu sveta a pichaju si vlajocky, koho este nenasrali.

A jedna poznamka pre niektorych diskutujucich v tejto teme- pls rozlisujte medzi plynom a ropou. Nie su to synonyma.
02.05.2022 - 13:36:51
01
https://archiv.hn.cz/c7-67064130-12htb0-8d2e7102bc9fb43

Odhadujem, že to v tej dobe tiež nevedeli, tak ako to nevieme my dnes. Dáva mi to troška nádeje, že sú na tom dnes súdruhovia podobne, ako vtedy. Ale tiež to poukazuje na to, že emocionálne výkriky "a teraz až na Moskvu" sú viac na škodu...
02.05.2022 - 13:43:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up