to briko: no fakt, ten cross mi pripada ako nejaky krizenec...
to quasko, steju: ok, ciastocne beriem spat, ja za mokra velmi rychlo nejazdim, tak asi preto som sa este na nich nevysypal :)
09.06.2008 - 03:03:00
00
cross si jednoznacne nekupuj, vsetci ti ludia tu maju pravdu :D , cross asi vymyslel nejaky zacinajuci inginier a chybal mu jeden navrh ako splnit plan na 120% tak vymyslel taky blud ako je cross ... :oops:
09.06.2008 - 09:32:45
00
ja som chcel tiez cross, ze budem chodit len po asfaltke a tak, ale nakoniec som sa rozhodol pre mtb, na ktory som nahodil tieto plaste http://www.kellys-bicycles.com/index.ph ... &pID=10254
a uplna spokojnost.... je to take univerzalne aj do terernu aj na ceste to ide dobre...a myslim ze postupne ta prestane bavit jazda len po asfaltke... no a do 18k sa da najst kvalitny bike aj s presmykovacom deore

tie plaste jazdil oco asi tak sdva roky, na ceste som nemal na neho sancu... ale ako nahle sme dosli do terenu tak to bola uplna katastrofa. sam bol prekvapeny ake je to ked dal na bike draopaky
18.06.2008 - 21:35:56
00
hej nenadavajte na cross :!: hm ma to rozhorcuje :wink: mam cross a nemozem si vynachvalit, je jasne ze nejazdim ziadne lesy stromy kamene ale lesne cesty a aj turisticke zvlada perfektne + na asfalte ide skoro ako zavodka (mozno by trebalo lepsie litka :D ) ale ja len na svoju obhajobu kludne pokracujte dalej
14.07.2008 - 00:09:16
00
Ked som kupoval bike, tiez som riesil ci chcem cross alebo XC, vsak budem jazdit len rekreacne, asfalt a semtam nejaka polna cesta. Nakoniec som skoncil s XC bikom prekracujucim moj rozpocet a obutymi RR 2.25", na bicykli sedim vzdy, kedy sa len da, a z ciech je uz naceste 2.25" Nobby Nic na predne koleso a Time Z Control pedale. A z asfaltu sa stalo nudne nutne zlo na ceste do lesa:)
16.07.2008 - 22:29:11
00
jasneee ze niektoreho laka viac to niekoho nieco ine :wink:
16.07.2008 - 23:40:45
00
keyboard_arrow_up