Vpohode. Beriem. Tak jazdím. Inak už asi ani nebudem :D
Ale pri viac zavretej zatáčke ak je trail úzky a nemáš možnosť si viac nadbehnúť (ak to nedáš na chrapúňa a nenadbehneš to mino trail) tak je ťažko sa vyhnúť pri plynulom prejazde tomu aby ti zadné koleso nezašlo mimo trail. Keď len malé zahodenie zadného kolesa pomôže tomu, že výjazd mám oveľa rýchlejší a nemusím riešiť to že zadné koleso budem mať mimo ideálnu stopu…
27.04.2022 - 12:23:10
00
Takto nejak pre predstavu, da sa to tam pekne plynulo prechadzat v ramci trailu. Prijde mi ze ta rychlost nie je az tak ina, poloha gopro na hlave u mna to moze trochu akoby spomalovat. Tie zakruty ale idem plynulejsie bez toho aby som vysiel mimo trailu alebo to smykal. Sice na kratsom biku ale na dlhsom enduro biku pred rokom som to siel velmi podobne.

thumb_up0thumb_down

Je tam jedno miesto kde sa seknem v zakrute ale to prave preto ze som moc rychlost neodhadol na tie plaste a nechcel tam smykovat v zakrute zbytocne. Inak je to velmi pekne spraveny trail, hlavne na tom biku to bolo celkom zabavne, zabavil som sa viac ako na endure. Na druhu stranu i KOMin bol super ale tam uz treba iny bike, moj to uplne nedaval hlavne s tymi plastami a brzdami takze nabuduce uz snad vhodnejsi bajk na to vezmem.
27.04.2022 - 12:44:03
00
To čo som písal pred tým asi nebude ideálny príklad na konkrétne túto jaštericu. Predsa to tam je dostatočne široké a aj v popise píšem že je to ľahký trail. Môj štýl už musíš brať ako profesionálnu deformáciu. Ja nájdem switchback aj na parkovisku pred jednotou :D
27.04.2022 - 12:53:22
01
thumb_up0thumb_down
28.04.2022 - 08:30:55
04
Skôr to bude o tom kto je ako naučený... Tiež sa pristeihnem občas pri tom ze zadné si prehadzujem aj tam kde to ide aj bez toho
28.04.2022 - 09:06:58
00
Uff som zvedavy kde su limity.
thumb_up0thumb_down
29.04.2022 - 21:12:02
03
Toto asi nebude tá správna téma, nenašiel som inú aktuálnu ohľadne akčných kamier. Viete kde by sa dalo kúpiť náhradné sklo pre GoPro Hero 8? Našiel som iba toto: https://camerabutter.com/products/gopro-hero-8-glass-lens-replacement-kit je to aj na amazon.com. Dá sa to zohnať aj niekde v EU?
05.05.2022 - 14:33:58
00
drifter_00 napísal:
Toto asi nebude tá správna téma, nenašiel som inú aktuálnu ohľadne akčných kamier. Viete kde by sa dalo kúpiť náhradné sklo pre GoPro Hero 8? Našiel som iba toto: https://camerabutter.com/products/gopro-hero-8-glass-lens-replacement-kit je to aj na amazon.com. Dá sa to zohnať aj niekde v EU?

https://www.aliexpress.com/wholesale?trafficChannel=main&d=y&CatId=0&SearchText=Hero+8+glass+lens&ltype=wholesale&SortType=total_tranpro_desc&groupsort=1&page=1
05.05.2022 - 14:39:56
00
https://www.biker.sk/71729/musite-vidiet-73-rocna-betty-dokazuje-ze-pri-zabave-s-bicyklom-na-veku-skutocne-nezalezi/ :y:
06.05.2022 - 08:59:56
02
StubbornPictures napísal:
Ako fatranského kamzíka odchovaného na fatranských trailoch ma trail #CeRebro v Malých Karpatoch príjemne prekvapil. Je až neuveriteľné, že tak smiešna nadmorská výška, môže ponúknuť tak zaujímavé jazdenie.
A to najlepšie z toho dňa (trail #KOMín) ma ešte v ten deň len čakalo...


thumb_up0thumb_down

Este si to stihol, ja uz asi nestihnem. Podla info, co mam, si tam lesnik odchytil "builderov" a prikazal im vsetky traily zahrabat/znicit. Neviem, co je na tom pravdy, mozno by sa k tomu niekto lokalny mohol vyjadrit.
09.05.2022 - 09:10:43
00
ako pozeram , minimalne na TF uz vecsina trailov nie je
09.05.2022 - 09:16:55
00
Polovnici spravili v jeden den dohodnuty raid na traily a zrusili ich (aj ked neviem, foto nemam ani som nazivo stav nevidel). Boli v sukromnom polovnom reviry a vraj cyklisti plasili zver. Najviac neplechy tam spravil najskor trailforks kedze tie traily boli coraz popularnejsie. Ja som tam bol len dva krat cielene a raz nechtiac a naposledy som tam stretal nejaky velky zajazd amenakov na dvoch ci troch dodavkach myslim ze odniekial z Nitry alebo toho okolia, cca 10-15 ludi. Plus som tam v ten den stretal i dalsie male skupinky po dvoch troch ludoch. Takze chalani prosia nejazdit to teraz, snad sa to nejak ukludni.
Osobne som to tam necakal, myslel som ze je to to tam nejake polooficialne a tak som tam k tomu i pristupoval a to co sa tam stalo som cakal skor nad Lozornom a pri Pajstune.
09.05.2022 - 11:57:19
00
Najlepsie vesat na internet videa. 🙄 Potom je z toho masovka a toto vysledok.
09.05.2022 - 12:15:02
00
Jo no,... jedno som odtial dal aj ked to robit nezvyknem ... prave koli tomu ze som bol v tom ze je to odtial prave v pohode - lebo trailforks, strava, pkno videii, zajazdy, atd. A to bolo asi tyzden predtym tak som mal dost nepekny pocit z toho.
09.05.2022 - 12:25:40
00
to iste sa dá ukázat na e-bike, ze priniesol do lesov kopec neželaných:) Ludia si to tak či tak niekde vyhladaju alebo sa to roznesie. Idealne je to robit oficialnou cestou teda s povoleniami alebo aspon s tichým suhlasom urbariatu ci polovného združenia. Len u nás je takmer všetko polovný revír a máme kopec polovníkov ktorí majú aj vela penazí a chcú byt nerusení. naviac traily nieje taka zárobková činnosti na ktorú by prikývli samospráva mesta a podobne + samozrejme povedomie o takomto druhy cyklistiky. V Bojniciach je to oficiálne a aké problémy tam maju. Dzejkob by sa asi vedel najviac k tomu vyjadrit ale neviem či bude chciet niečo k tomu povedať.
09.05.2022 - 12:44:57
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up