Stara Tura je z pohladu trasy vhodnejsia. Restika, krcma, zmrzlina, Billa,... sa v nej najde.
Salon v Cetune je v pohode, ale bokom + asi bude plno. Osobne by som kvoli tomu trasu neznasilnoval.
30.05.2022 - 12:38:53
00
tá cetuna je celkom vychytaná, mna osobne to tam teda ničím nezaujalo ale svoj štandard toho, že vedia chutne navariť, si do drží dlhé roky. Po ceste na javorine je ešte nový Hostinec u Kľačkov, tam tiež varia chutne ale majú to len tak že každý víkend majú určitú inú ponuku a keď sa to minie, tak už nie je + tam vie byť tiež pekne narvano, keď tam vybehnú minifarmisti na obed cez víkend... plus sú tam trošku "bratislavské" ceny
30.05.2022 - 13:46:30
00
Ked to tu tak ozilo, zelena z Javoriny do Kvetnej je v poho bez prekazok?
30.05.2022 - 17:17:56
00
od Jelenca par spadnutých stromov a potom v prvej tretine jeden strom . zvysok uz sa da.
30.05.2022 - 17:21:39
00
takže nič:)
30.05.2022 - 17:30:29
00
Asi tak. Nebol som tam 3 roky a nic sa nezmenilo, to bude asi tou rezervaciou
30.05.2022 - 17:33:42
00
radsej idem dolu zelenou ako cervenou z Javoriny.
30.05.2022 - 17:58:10
00
bobris napísal:
Asi tak. Nebol som tam 3 roky a nic sa nezmenilo, to bude asi tou rezervaciou

Zmenilo, su to ine stromy a je ich menej :)
30.05.2022 - 19:11:07
01
pojdem to skusit :-)
31.05.2022 - 05:47:30
00
Caute, najde sa partak/partacka  Myjava okolie s kym sa da jazdit po trejloch po praci? Som sice ❤️ a dusou XCckarka, zberacka vyskovych metrov, ale dole kopcom sa mi nechcu jazdit roviny tak poslednych par rokov spekulujem s trejlovymi somarinami 😀 Donedavna som po okoli po trejloch jazdila len tak light sama na XC, teraz jazdim na trejlovom a je nacase sa posunut vpred. A tu prichazda drobny problem, ktory som si uvedomila nedavno. Samej je to nafigu, nema ma kto zozbierat ked sa nahodou rozplácnem 🙄 a kamosi su dalekooo. Je tu niekto s podobnym problemom? Seriozne, nie som uchylacka, netreba sa ma bat 😀 Čestné bajkerske, ked bude treba vypnem hore kopcom vrtulu v prde*y 😜
Co by som ece take dodala jaaaaj viem, v dnesnej dobe velmi dolezity detajl, nie som koronabajkerka, selfičkarka, instawomen a pod naladena 😇😁
06.06.2022 - 19:13:20
010
Ja striktne weekends - lebo len vtedy su v okoli Starej Turej - a striktne lenive XC telom i (bez)dusou 🤖 😅
06.06.2022 - 21:25:20
01
Mám podobný problém odkedy jazdím MTB. Kde si bola keď som ťa potreboval a mal som viac času na bike? ? Momentálne je to so mnou na ťažko. Na bike chodím úplne spontánne podľa toho ako robím a ako čo stíham a vládzem. No proste chaos. Tiež ma najviac limituje to že jazdím sám. Chýba tomu trochu aj ten hec ale hlavne mám presne také isté obavy ako ty. Verím že sa ti podarí dakoho nájsť. Nevylučujem však že by sa nám nemohlo dakedy podariť zosynchronizovať. Keď tak napíš kde chceš jazdiť a aké trailové mílniky si si vytýčila. Ja sa už asi tretiu sezónu chystám na nejaké tie skoky a furt nič lebo ak by som lahol nájdu ma tam ktovie kedy. Kľudne daj do SS. Kľudne napíš aj keby si dakoho zohnala a bolo by vás viac. Hádam by sa mi podarilo sem tam sa pritrafiť :-)
07.06.2022 - 07:17:25
01
nimm_zwei napísal:
Ja striktne weekends - lebo len vtedy su v okoli Starej Turej - a striktne lenive XC telom i (bez)dusou ? ?

Lenive XC stylom z domu bajkom na pivo a spat? Ci ako? ?
07.06.2022 - 18:42:54
00
mdfk napísal:
Mám podobný problém odkedy jazdím MTB. Kde si bola keď som ťa potreboval a mal som viac času na bike? ? Momentálne je to so mnou na ťažko. Na bike chodím úplne spontánne podľa toho ako robím a ako čo stíham a vládzem. No proste chaos. Tiež ma najviac limituje to že jazdím sám. Chýba tomu trochu aj ten hec ale hlavne mám presne také isté obavy ako ty. Verím že sa ti podarí dakoho nájsť. Nevylučujem však že by sa nám nemohlo dakedy podariť zosynchronizovať. Keď tak napíš kde chceš jazdiť a aké trailové mílniky si si vytýčila. Ja sa už asi tretiu sezónu chystám na nejaké tie skoky a furt nič lebo ak by som lahol nájdu ma tam ktovie kedy. Kľudne daj do SS. Kľudne napíš aj keby si dakoho zohnala a bolo by vás viac. Hádam by sa mi podarilo sem tam sa pritrafiť :-)


Odpoved na tvoju otazku: Kde som bola? Bajkovala som ?
Tiez chodim sama hocikedy ma napadne ale ked nas ide viac, viac sa aj štengrujeme medzi sebou ?
Jazdit chodim vsetko co je na dojaz bajkom z domu padelky, branc, bradlo, periska, dubnik, javorinu a nikdy tam nikoho nestretnem, neviem kedy tam ludia chodia ?
Hornu hranicu nemam urcenu ziadnu, ze co by som sa chcela vsetko nanucit, ani som nad tym nerozmyslala. Ucim sa za jazdy, co ide ide a co nejde si musim pracne vydret alebo sa nenaucim nikdy lebo na to nemam. Piatok sme boli bathory a nevedela som to zliezt ? Skoky max do pol kolesa s bezpecnym doskokom a takych je pre mna ako šafranu ? sama chodim skakat len jeden, ine si sama netrufam. V podstate moje bajkovanie je to taky dlhorocny plynuly prechod z lesnych ciest na zjazdiky ? ale nechcem byt cisto zjazdarka. Stale chcem zberat vyskove metre, spoznavat nove miesta a popritom sa naucit zjazdit tazsie veci, strminy a spekulovat. Najhorsie je na tom beztak hlava, nepusti ma ?
07.06.2022 - 18:46:34
02
tak ono to asi za to nestojí, len tak pre zábavu vo volnom čase sa dokaličiť na nejakom skoku... ja som prioritne žiletkár, teda jar leto, nejak v auguste toho začínam mať dosť a presúvam sa do lesov...akurát keď je viac snehu, tak mením bike za bežky... ale som tiež skôr honič výškových, ako bezmozgový zjazdár ? ak dožijem, tak sa kludne po lete na nejaký XC výjazd nechám nahovoriť... čo sa týka stretávania, tak pravidelne(aj ked som nešiel vždy v rovnaký čas) na pythone furt chodí nejaký párik polohluchých turistov s pracovným názvom rolničkári... lebo im to cinká ako keby boli v tatrách.. samozrejme ako väčšina turistov totálna ignorácia padnutých haluzí atd... radšej to budú každý den prekračovať obchádzať ako sa ohnúť a zahodiť to...
07.06.2022 - 22:39:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up