To bol úplne bezočivý šofér = bez očí.
29.06.2022 - 23:57:36
00
Ahojte dnes zvláštna skúsenosť človek by nepovedal že sa takéto niečo môže udiať po presune domov ebikom po ceste dvaja výrastkovia čierne alebo tmavé BMW radu 5 kombi starší ročník ŠPZ som si nezapamätal čo mi je na škodu no niečo ako MI521.. teda okres Michalovce spolujazdec vystrčil ruku a postriekal má slzným sprejom veru nič prijemne najmä keď to nečakáte ani vo sne... za každý tip ďakujem ak by niekto v okoli registroval takéto vozidlo
01.07.2022 - 23:34:48
10
Toto by možno bolo treba aj nahlásiť na polícii... Kľudne to môže skončiť aj fatálne zrazí ta ďalšie auto....
02.07.2022 - 21:40:38
05
😮 Urcite nahlasit policii. Minimalne uz len z principu, aj ked nemas asi dokazy... Ale minimalne by im mohli dohovorit, lebo inak si take hoveda budu iba mysliet, ze im vsetko prejde.
02.07.2022 - 21:59:34
02
Len tak na zamyslenie. Vcera cesta Rusovce > Jarovce. Oproti isiel cyklista a za nim traktor, ktory sa ho rozhodol predchadzat predpisovo s 1.5m odstupom cez plnu ciaru a skoro sundal nas iducich oproti. Cize od predchadzaneho cyklistu je nutne mat 1.5m odstup ale od cyklistu iduceho oproti zrejem staci par cm.

Rusovce cyklotrasa z hradze. Je urobena znacne na ... ale to neznamena, ze sa po nej neda ist. Stretli sme tam 4 cyklistov na useku menje ako 1km ani jeden z nich nesiel po cesticke pre cyklistov vsetci po ceste .... Zrejme vyhlasili cesticku pre cyklistov za nezjazdnu (lebo moc prudke zakruty a uzky pruh) ale akosi zabudli, ze maju ist v takom pripade po kraji vozovky nie po strede vozovky.

Uplne kocurkovo.
05.07.2022 - 09:59:11
00
takto to dopadne, ked par ludom doraznejsie vysvetlujete odstup 1,5 metra

Prílohy:

Untitled.png
Untitled.png 38.87 KiB thumb_up0thumb_down

11.07.2022 - 10:00:25
11
Toto mi hlava neberie. Dvaja blbci na pohladanie postavajuci na dialnici namiesto toho, aby odtial zmizli za zvodidla. Jeden za to zaplatil zivotom...

Ale aj tak za to vsetko moze ten idiot co sa nevenoval riadeniu, narazil zozadu do druheho auta a este bol taky idiot, ze to nepotiahol na kraj a zablokoval cely pruh. Bola otazka casu kedy ten naraz pride...

https://tv.pravda.sk/relacie/auto/epizoda/9422-vodic-stal-velmi-nestastne-vedla-svojho-auta-v-case-narazu-kamionu
13.07.2022 - 01:44:57
10
iron.hide napísal:
takto to dopadne, ked par ludom doraznejsie vysvetlujete odstup 1,5 metra

Nic si z toho nerob, to je znamka kvality. Mna zas vyhodili z cyklistickej skupiny. Uz neviem z ktorej, ja som sa im snazil vysvetlit aka je tato legislativna uprava blbost.

Co z toho vyplyva, cyklisti aj autickari su rovnaki zadubenci a neznasaju ked ma niekto iny nazor. Cest tvojej snahe a nevzdavaj to. Oponovat stadu je nevyhnutne pre zdravy vyvoj spolocnosti.
13.07.2022 - 01:57:03
00
Jezus napísal:
Toto mi hlava neberie. Dvaja blbci na pohladanie postavajuci na dialnici namiesto toho, aby odtial zmizli za zvodidla. Jeden za to zaplatil zivotom...

Ale aj tak za to vsetko moze ten idiot co sa nevenoval riadeniu, narazil zozadu do druheho auta a este bol taky idiot, ze to nepotiahol na kraj a zablokoval cely pruh. Bola otazka casu kedy ten naraz pride...

https://tv.pravda.sk/relacie/auto/epizoda/9422-vodic-stal-velmi-nestastne-vedla-svojho-auta-v-case-narazu-kamionu


Preco vzdy tie videa zacinaju prakticky narazom a nikdy nie je jasne co tomu predchadzalo a neda sa zistit preco vznikol. To volvo zjavne neslo vo svojom pruhu otazka je preco ci chlapik zaspal, mal pusteny tempomat a ten nechytil auto v predu, zaradoval sa spat po prerusenom predbiehani a skoda mu slapla na brzdu.... milion moznych scenarov. Ta rychlost tej skody mi pride mala, aj ten kamion na konci isiel rychlejsie min o 20-30%. Neviem co sa tam stalo ale video ako obvikle nehovori celu pravdu.
13.07.2022 - 02:10:43
00
Nájdi si original toho videa, je uz mesiac staré... toto co dal jezus je nahraté z obrazovky a chyba tam značná časť obrazu
13.07.2022 - 08:20:28
03
Kenai napísal:
Preco vzdy tie videa zacinaju prakticky narazom a nikdy nie je jasne co tomu predchadzalo a neda sa zistit preco vznikol. To volvo zjavne neslo vo svojom pruhu otazka je preco ci chlapik zaspal, mal pusteny tempomat a ten nechytil auto v predu, zaradoval sa spat po prerusenom predbiehani a skoda mu slapla na brzdu.... milion moznych scenarov. Ta rychlost tej skody mi pride mala, aj ten kamion na konci isiel rychlejsie min o 20-30%. Neviem co sa tam stalo ale video ako obvikle nehovori celu pravdu.

Z toho videa sa dá dedukovať veľmi jednoducho a nie je dôvod tam hľadať za tým nejaké komplikované dôvody. Vodič prvého auta šiel neprimerane pomaly na diaľnici. Toto je jediná vec, kde sa môžeme domnievať prečo. Či technická porucha na vozidle, alebo neskúsenosť vodiča, alebo náhla zdravotná nevoľnosť. No keďže vystúpil a mal silu sa rozčuľovať, tak to tretie by som škrtol. V prípade vodiča dva a tri je vina jednoznačná a dôvod tragédie tiež. Nevenovanie sa šoférovaniu. Aj keď vodič dva ostal stáť v pruhu na úplného debila, nemalo ho problém obísť niekoľko áut a dokonca aj kamión. No a tragédia ako taká by nemusela byť a ostalo by iba pri plecharine, keby obaja vodiči opustili vozovku. Tu už môžem iba fabulovať o neskúsenosti vodičov, ktorým postavili v kukuričnom okrese diaľnicu a zo svojej tuposti si nevedia zistiť ako sa správať pri takýchto udalostiach na nej. Jeden na tú tuposť doplatil životom.
13.07.2022 - 08:27:29
01
Kenai napísal:
Nic si z toho nerob, to je znamka kvality. Mna zas vyhodili z cyklistickej skupiny. Uz neviem z ktorej, ja som sa im snazil vysvetlit aka je tato legislativna uprava blbost.
Co z toho vyplyva, cyklisti aj autickari su rovnaki zadubenci a neznasaju ked ma niekto iny nazor. Cest tvojej snahe a nevzdavaj to. Oponovat stadu je nevyhnutne pre zdravy vyvoj spolocnosti.


sorry, ale vsak ty vobec nevies za ktoru z tych dvoch stran som tam diskutoval :D
ale inak vdaka za doveru :y: ano zalozim si nove konto a idem bojovat dalej... :lol:
13.07.2022 - 09:57:03
05
drz sa Don Quijote :)
13.07.2022 - 10:05:49
01
iron.hide napísal:
sorry, ale vsak ty vobec nevies za ktoru z tych dvoch stran som tam diskutoval :D
ale inak vdaka za doveru :y: ano zalozim si nove konto a idem bojovat dalej... :lol:


To je jedno za ktoru strtanu, dolezite je ze si nebol ryba plavajuca po prude. Aj jedna ja druha strana sa ma vzdy co naucit z oponentury. Nic na svete nie je cierno biele a treba to ludom otlakt o hlavu. :bow: :y:
13.07.2022 - 10:27:31
00
https://fb.watch/efuyMxkn64/

Bravcovy *****, parkujuci v pruhu pre cyklistov ktory ani nepozna ako na slovensku ma vyzerat oficialny cyklopruh 🤬🤬🤬

Preco sa v poslednej dobe corsz castejsie na cestach stava ze ten co neda prednost, do niekoho tukne alebo parkuje kde nema je ten co sa este arogantne nahnevane nadrapuje a sem tam utoci na druhych? 🙈🙈 to uz sa ludia nevedia osoravedlnit za vlastnu kktinu a islo by sa dalej… ?
14.07.2022 - 09:08:51
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up