Vies, bezne to funguje tak ze akakolvek senzacia pre media trva par hodin od skutku - chcu byt prvi kto o tom informuje. A to nie je cas kedy su uz vykonane vsetky vysetrovacie ukony. Samozrejme nektori (pseudo) novinari to prezentuju dost emotivne, predsalen, ako som uz pisal, senzacia predava. Alebo je to z nedostatku ich novinrskych skusenosti, pretoze dnes uz moze byt reporterom kazdy kto ma telefon. Ak sa aj neskor potvrdi nieco ine, malokedy maju media zaujem to korigovat. Vysetrovatel uz ma urcite info aj o skuske na alkohol kazdeho z cylistov. To len ty tvrdis, ze nie. Preco ti nevadi, ze doteraz sa verejne nevie vysledok vysetrovania ako rychlo ten vodic na uzkej ceste do neprehladnej zakruty isiel? Tvoj odhad "menej ako 60km/h" sa podla fotografii z miesta nehody nevyzera byt spravny. Ale podsuvat bez dokazov tvrdenia ze hasici boli opiti a napisat "...ozrati cyklisti spadli pod oproti iduce auto. ..." ti nevadi. Bez akychkolvek dokazov.
BTW: Brzdna draha auta bola 40m. Za sucha ma RR Sport brzdnu drahu zo 100km/h 35-39m.
Ano, prva informacia o dlzke brzdnej drahy nje je overena (je z noveho casu) a ta druha - zalezi od pneumatik a necistot na asfalte. Pockaj na sud, urcite bude medializovany (vratane dokazov a posudkov) a potom sa vyjadri.

Si zatrpknuty, pravdepodobne riesis nejaku svoju staru traumu voci policajtom, hasicom, ministrestvu vnutra ci cyklistom z minulosti ktoru pocitujes ako vysostnu nespravodlivost voci svojej osobe. Aspon to tak z tvojich prispevkov za poslednych 6 rokov vyzera. Nechces nam o tom napisat viac?
04.08.2022 - 07:31:24
212
Minikin napísal:
Nechces nam o tom napisat viac?

:tmi:
04.08.2022 - 09:37:03
29
Minikin napísal:
....Pockaj na sud, urcite bude medializovany (vratane dokazov a posudkov) a potom sa vyjadri.


no to prave neviem ci bude medializovane, o takychto pripadoch sa potom uz moc nepise, pretoze je to casto aj niekolko rokov po, alebo sa to cele zahra do outu a zabudne sa na to.

Ako napriklad dopadli ti co autom zabili tychto ludi:
-hluchonemeho cyklistu na krizovatke, ked mu auto nedalo prednost (neviem uz kde to bolo, tusim na vychode).
-co ten kamionista co zabil mladeho nadejneho cyklistu, ked ho pri zjazde odsotil do zabradlia, a bol na mieste mrtvy, tusim to bolo pri Kremnici.
-ta fitnesska co zabila dvoch cyklistov pri Mnichovej Lehote - toto uz bolo davnejsie, uz by mohli byt nejake vysledky, nie?
-ta celebrita co zabila vietnamske dievca na prechode v Ruzinove - ok, tato v spravach teraz bola, beha po slobode a veselo si robi tlacovky, na to ze zabila uz aj zabudla.
-tento aktualny pripad s hasicmi sa s velkou pravdepodobnostou tiez zahra do outu, pretoze vodic je bohaty podnikatel.

Je mi z toho vsetkeho na grc, aj z toho jak tychto vrahov tu furt niektori obhajuju. tusim si ich uz aj ja konecne zablokujem
04.08.2022 - 09:57:53
01
u toho deaf olympionika sa pisalo nedavno. Myslim, ze vodic dostal podmienku, asi mesiac dozadu som videl titulok.
Ostatne netusim, ani nepoznam pripady.
04.08.2022 - 10:07:55
01
Ale prokurátor s odvolal, takže zatiaľ je to aj naďalej otvorené.
04.08.2022 - 10:28:41
01
iron.hide napísal:
-tento aktualny pripad s hasicmi sa s velkou pravdepodobnostou tiez zahra do outu, pretoze vodic je bohaty podnikatel.


Bez ďalšieho komentára pripomeniem v tejto súvislosti, že zahynuvší hasiči boli zamestnancami ministerstva vnútra.
04.08.2022 - 10:30:28
03
Presne tak. Pisalo sa o tom. Tak ako sa urcite bude pisat aj o tomto pripade. A ak by aj nie, tak kto chce,rozsudok si po case najde.

https://spravy.rtvs.sk/2022/07/vodic-ktory-zrazil-mladeho-slovenskeho-cyklistu-dostal-trojrocnu-podmienku/

https://www.topky.sk/cl/10/2349699/Smrt-deaflympionika-Adriana-Babica---24---Vodic--ktory-ho-zrazil--pozna-svoj-trest--PODMIENKA

https://bratislava.zoznam.sk/mimoriadne-emotivny-list-manazera-usmrteneho-cyklistu-dostat-2-roky-podmienku-za-zabijete-je-silne-susto-na-spracovanie/

https://www.cas.sk/clanok/2700199/vodic-ktory-zrazil-deaflympionika-adriana-babica-24-spoznal-svoj-trest-co-ho-caka/
04.08.2022 - 10:38:57
20
A čo ten taxikár, ktorý vyslovene úmyselne zrazil toho cyklistu v BA na Štefánikovej. Tomu aspoň preklasifikovali priestupok na trestný čin úmyselného zabitia?
04.08.2022 - 10:41:32
00
pfft Joli, take prkotiny, ked ani nikoho nezabil? zabudni :/

vyssie - vyzera to ze ste ma tu zasypali clankami, ale pritom je to len ten jeden pripad Adriana Babica
04.08.2022 - 10:48:39
00
Kua, to si nevies hladat sam ked ta to zaujima?
Len Babica som tu dal ako reakciu na poznamku Izzyho..

Napr:
Fitneska dostala 1,5 nepodmienecne.

https://www.cas.sk/clanok/2541645/tragicka-nehoda-fitneska-kristova-usla-pred-verdiktom-zo-sudnej-siene-stiplavy-odkaz-od-obhajcu-rodiny-obete/

http://www.stcity.sk/fitnesska-lucka-ktora-zabila-cyklistov-petra-andreu-pojde-sediet-rozhodol-odvolaci-sud/
04.08.2022 - 11:01:06
01
no slava, tak aspon 18 mesiacov natvrdo :clap: :clap: diky. Ked neprsi, aspon kvapka.

a nebud nervozny, dost ze je na cestach kopa nervoznych vodicov :D ;)
04.08.2022 - 11:10:09
00
Tak bohuzial jeden odkaz k teme: https://regiony.zoznam.sk/bez-hanby-policia-patra-po-bezohladnom-soferovi-zrazil-cyklistu-a-usiel/
04.08.2022 - 12:02:28
01
Minikin
Nejdem opakovt to iste 100tisici krat. Nepomoze to. Ale ked ches pisat co som povedal alebo tvrdil tak ma pls cituj.
Vysetrovatel uz ma urcite info aj o skuske na alkohol kazdeho z cylistov. To len ty tvrdis, ze nie.

Kde to tvrdim ?

Tvoj odhad "menej ako 60km/h" sa podla fotografii z miesta nehody nevyzera byt spravny. Este nikto to urcoval podla fotografii ? Ak sa nemylim napisali do 90km/h co mi pride vela, ale mohol vyrazne spomalit pred narazom a zvalcovanim krajnice. Kazdopadne 30% presnost mi pride celkom slusna na odhad z par nekvalitnych foto.

Ale podsuvat bez dokazov tvrdenia ze hasici boli opiti a napisat "...ozrati cyklisti spadli pod oproti iduce auto. ..." ti nevadi. Bez akychkolvek dokazov.
a ti kazes novinarom o etike :rofl:

Z textu:
Vrah v aute zabil hasicov sa predava lahsie ako ozrati cyklisti spadli pod oproti iduce auto. (kym si hodite kamenom ide o imaginarny priklad a nesnazim sa tym nic povedat, len poukazat na mentalitu medii)

Urobis ze tvrdim ze boli ozrati.... :fubar:

BTW: Brzdna draha auta bola 40m. Za sucha ma RR Sport brzdnu drahu zo 100km/h 35-39m.

Tvrdis na zaklade coho. Ja mam uplneine ine data a zdroje som tu uz prezentoval. Tiez nezabudaj, ze to bolo v zakrute a vodic sa predpokladam snazil hlavne viest vozidlo, nie brzdit lebo oboje sa sucastne neda, preto brzdenie muselo byt prerusovane a tiez cely grip nemohol byt vyuzity na brzdenie.

Po sude sa uz nebude k comu vyjadrovat. To nacham ludom co si budu chciet kopnut a nemaju svoj nazor len opakuju co povedal niekto iny.
04.08.2022 - 13:05:10
01
Jaroh napísal:
Bez ďalšieho komentára pripomeniem v tejto súvislosti, že zahynuvší hasiči boli zamestnancami ministerstva vnútra.

No ved prave....
Som jedini co tam vidi troska problem s nestrannostou ? Asi ano, no nevadi.
04.08.2022 - 13:11:06
01
koso_sk napísal:


Konecne clanok k veci tleiskam autorovi. Co je jasne, je jasne co nie je, je uvedene ako udajne... tak ma vyzerat informacia. Nie kto koho oplakava a kto je zruteny.....
04.08.2022 - 13:16:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up