Na com ficis, aj ja chcem. :)

a zda sa mi ftipne, ak niekto ide reklamovat zlomenu patku, ja sa vzdy modlim, aby sa mi zlomila prave patka za par korun a nie ram, ved to je zmysel patky... :roll:
23.07.2008 - 10:01:15
00
Aj tak niektora patka stoji 50,- Sk a niektora 500,- :roll:
23.07.2008 - 10:03:45
00
a zda sa mi ftipne, ak niekto ide reklamovat zlomenu patku, ja sa vzdy modlim...

Som az nevedel či sa este smiať, keď k nám raz dosla zenska, že sa jej netočí koleso na dcerkinom bicykli. Salter aj s pätkou boli ohnute az do kolesa a zenska sa nás stále snažila presvedčiť, že na tom nespadla. Nastastie to opravoval niekto iny (reklamacia bola pre mna nepochopitelne uznana), lebo ja by som im to asi este trosku vytunoval :twisted:
23.07.2008 - 10:28:43
00
Začína tu nejako prituhovať. hehe Ako to bolo? Reťaz GT, prehadzovač RST, vidla Shimano, rotor Campagnolo, rám ParkTool? hehe Asi sa ešte veľa musím učiť.
23.07.2008 - 10:39:38
00
ujec v priebehu 15km zodral fungl nove avid platničky až kov a došiel až do ciela ... suma sumárum avid juicy 7 carbon budú potrebovať nové piestiky v predu aj v zadu, nové platničky a nové kotúče ... všetko spomenuté bolo kupene 2 dni pred incidentom ... kde sa stala chyba? prečo sa zodrali platničky?????

Tipol by som si, že boli zle nasadené pružinky na platničkách čiže maník brzdil aj o zle nasadené a zakliesnené pružinky.
23.07.2008 - 14:40:27
00
Na com ficis, aj ja chcem. :) RST nerobi prehadzovace, GT nerobi retaze a na reklamaciu pokojne zabudni (prirodzene opotrebenie). :idea:


Si si 100% isty tym co si napisal ..... ???
Ak ano tak ma o tom presvec neakym sposobom alebo v Kosiciach sa predavaju neake zahadne znacky beriem aj to moze byt mozne v dnesnej dobe je mozne vsetko .....
23.07.2008 - 22:04:46
00
a zda sa mi ftipne, ak niekto ide reklamovat zlomenu patku, ja sa vzdy modlim, aby sa mi zlomila prave patka za par korun a nie ram, ved to je zmysel patky... :roll:


To s tebou suhlasim ale nie po odjazdeni neakych cca 500km to by som povedal ze bolo velmi skoro nemyslis ........ ak dokazes kupovat novu petku kazdych 500 km tak je to celkom zaujimave myslim si ze retaz a petka by mala vydrzat min tych 1000 - 1500 km a nie 500 ale v pohodke toj nazor ........ a ja ho beriem .....
23.07.2008 - 22:07:30
00
Na com ficis, aj ja chcem. :) RST nerobi prehadzovace, GT nerobi retaze a na reklamaciu pokojne zabudni (prirodzene opotrebenie). :idea:


To myslis vazne ze opotrebenie ale coho ??? Ako unava materialu pri triede pevnosti 10 ..... hmmmm to je trosku divne co na to povies ......
23.07.2008 - 22:08:57
00
A ta reklamacka mi prebehla v pohodke neviem co teraz napisete ale tesim sa ze sa poucim o niecom novom ........ ze co a ako sa ma robit ......
23.07.2008 - 22:10:30
00
pyc, pätka sa ti môže zlomiť aj po 1km alebo aj nikdy :wink: Stačí, aby sa ti v lese dostal do prehadzovačky nejaký konár, poriadne šlapneš do pedálov a hneď máš po pätke (v lepšom prípade) :wink:
23.07.2008 - 22:12:31
00
A k tej prehadzovacke ospravdlnujem sa malo to byt Prehadzovačka Shimano XTR RD-M971-SGS
23.07.2008 - 22:12:40
00
Si si 100% isty tym co si napisal ..... ???
Ak ano tak ma o tom presvec neakym sposobom alebo v Kosiciach sa predavaju neake zahadne znacky beriem aj to moze byt mozne v dnesnej dobe je mozne vsetko .....


Ak neveris tomu co napisal "Jezus", tak si pozri produkty na strankach vyrobcov GT a RST... ale to si mohol aj sam od seba bez toho, aby ta na to niekto naviedol :roll:
23.07.2008 - 22:16:45
00

Ak neveris tomu co napisal "Jezus", tak si pozri produkty na strankach vyrobcov GT a RST... ale to si mohol aj sam od seba bez toho, aby ta na to niekto naviedol :roll:


ja to beriem aspon som o nieco mudrejsi ..... dakujem za rady ale v obchode mi tak povedali ....
23.07.2008 - 22:50:49
00
ja to beriem aspon som o nieco mudrejsi ..... dakujem za rady ale v obchode mi tak povedali ....


Kuva jak ti závidím. Aj ja by som xcel mať na bajku prehadzovák XTR a mýliť si ho s RST. To je vážna frajerina. Mám smolu, že sa mi to nikdy v živote nemôže stať. :cry:
23.07.2008 - 23:03:19
00
Si si 100% isty tym co si napisal ..... ???
Ak ano tak ma o tom presvec neakym sposobom...

Preco by som Ta mal o niecom presviedcat? Napisal som vsetko co bolo treba, takze ked pochybujes UTFG a studuj.

To s tebou suhlasim ale nie po odjazdeni neakych cca 500km to by som povedal ze bolo velmi skoro nemyslis ........ ak dokazes kupovat novu petku kazdych 500 km tak je to celkom zaujimave myslim si ze retaz a petka by mala vydrzat min tych 1000 - 1500 km a nie 500 ale v pohodke toj nazor ........ a ja ho beriem .....

Ani vo sne mi nenapadlo, ze chces reklamovat pätku. Myslel som, ze chces reklamovat roztrhnutu retaz a k nej som pisal aj to zdovodnenie "prirodzene opotrebenie". Pri odtrhnutej pätke sa vobec nema zmysel bavit co i len o pokuse o reklamaciu (mechanicke poskodenie).

A ta reklamacka mi prebehla v pohodke neviem co teraz napisete ale tesim sa ze sa poucim o niecom novom ........ ze co a ako sa ma robit ......

Ked Ti to uznali, tak gratulujem. Bud je ten predajca fakt blby, alebo je tak prozakaznicky, ze to zatiahne z vlastneho vrecka (a v tom pripade ma moj "restecp" ako by napisal Ali G). :) V kazdom pripade Ty nenesies ziadnu zasluhu na kladnom vybaveni reklamacie, takze neocakavaj, ze zostanem v nemom uzase, abo ze sa Ti nebodaj ospravedlnim za to, ze som nemal pravdu (nastuduj si zarucne podmienky a zistis sam, ze Tvoju reklamaciu vybavili len v ramci zachovania dobrych vztahov).
23.07.2008 - 23:23:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up