vasde je mokro 8)
viem ze to bude o hubu ale nase solcianske heslo kade tade sa ani za takychto podmienok nestrati :!:
23.07.2008 - 18:58:42
00
...keď už si dáme v sobotu ten blatový kúpel... Je aspoň tamojšie blato liečivé ako to piešťanské? :lol:
23.07.2008 - 20:25:42
00
no podla predpovede to vidim na dazd az do soboty takze volba jasna 32km trat :) este ze som sa neprihlasil.
24.07.2008 - 08:17:04
00
:arrow: ponukam niekomu startovne na 44km trat na Zvolensky maraton.....

mam zaplatene startovne a zo zdravotnych dovodov nejdem. ak to neprepadne, budem velmi rada :( :(



:cry: Škoda, že neprídeš..... Pokecali by sme........

8) Nebojte sa všetci toho blata tak. Nie je to až také hrozné, možno niektoré úseky sa budú musieť pretlačiť a možno niektoré zjazdíky nebudete môcť ísť tak rýchlo ako ste zvyknutí, ale inak to bude ďalší super zažitok, tak ako v :D Stupave.

No u nás v okolí B. Štiavnice je to podobné ako v ZV, ale dá sa zajazdniť v pohode. Žiadne stromy tu nepadali.....
Na biku mám momentálne čisté len sedlo a riaditka + reťaz,kazetu a prevodníky, ktoré som včera večer poctivo vyčistil.
Ostatné časti biku som prenechal matke prírode, nech sa vybúri svojimi materiálmi a farbami.
24.07.2008 - 09:42:25
00
Bude bomba víkend :) ! Po mesačnom absťáku uvidím zajtra svoj bike... Zo servisu sa mi vrátil nevyservisovaný, tak ho budem musieť na maratóne šetriť...
24.07.2008 - 11:40:39
00
Rad by som vsetkych upokojil. Presiel som celu tuto diskusiu a az sa divim ake tu vo zvolene"vraj" bolo pocasie. Ak by ste chceli aktualne a pravdive info, tak vo zvolene ziadna prietrz nebola, prsalo len v nedelu a v stredu. dnes to zatial vyzera tak ze uz by prsat nemuselo, rano dokonca svietilo slnko. Na trati je sice mokro, ale ziadny bahenny kupel necakajte. Akurat vo vyschnutych brodoch nam konecne tecie voda, a mozno vydrzi aj do soboty.
Co sa tyka popadanych stromov, ani tie nebudu. Nejake sice popadali, ale motorove pily sa pohybuju aj v okoli zvolena a stromy uz su na miestach kde Vam urcite nebudu prekazat.
Minuly rok bolo najvacsim problemom teplo, tento rok sa ho urcite nemusite bát.

Ak vahate ci ist alebo nie, urcite pridte a neolutujete.

Za organizacny tim
igi
24.07.2008 - 12:10:35
00
Minuly rok bolo najvacsim problemom teplo, tento rok sa ho urcite nemusite bát.
igi

Minulý rok mi teplomer o 17. hodine ukázal v tieni 35 stupňov!

Tento rok sa veľmi teším na trať. Minulý rok sa mi najviac páčila technická pasáž pred dojazdom na štadión. Paráááda :D .
24.07.2008 - 17:59:55
00
Tak, narýchlo... Dnes vo Zvolene pred obedom symbolicky spŕchlo ( neboli mokré ani chodníky) a odvtedy sa počasie zlepšuje, teraz pred západom slnka bolo skoro jasno. Uvidíme zajtra...
24.07.2008 - 20:40:20
00
som rad ze davate spravy priamo zo zvolena!-ja som sa prave vratil z portugalska kde na mna 2 tyzdne pralo atlanticke slniecko,vyfutrovali ma riadnym spekom a o bajku som len snival vo vlnach ci na treku po utesoch.. :D ..takze sobotu to bude obeta nadovsetko....ale idem-a ani tu moju dlhu nezmenim!.. :twisted: ..takze ani vy nevahajte!!!ideme do toho...sak uz bolo dost prasnych trati :twisted:
24.07.2008 - 22:17:39
00
Rad by som vsetkych upokojil. Presiel som celu tuto diskusiu a az sa divim ake tu vo zvolene"vraj" bolo pocasie. Ak by ste chceli aktualne a pravdive info, tak vo zvolene ziadna prietrz nebola, prsalo len v nedelu a v stredu. dnes to zatial vyzera tak ze uz by prsat nemuselo, rano dokonca svietilo slnko. Na trati je sice mokro, ale ziadny bahenny kupel necakajte. Akurat vo vyschnutych brodoch nam konecne tecie voda, a mozno vydrzi aj do soboty.
Co sa tyka popadanych stromov, ani tie nebudu. Nejake sice popadali, ale motorove pily sa pohybuju aj v okoli zvolena a stromy uz su na miestach kde Vam urcite nebudu prekazat.
Minuly rok bolo najvacsim problemom teplo, tento rok sa ho urcite nemusite bát.

Ak vahate ci ist alebo nie, urcite pridte a neolutujete.

Za organizacny tim
igi


8) Díki Igi.
Nás počasie neodradí. Jediné čo nás môže odradiť od účasti je zlá organizácia preteku a tá bola minulý rok O.K.
25.07.2008 - 02:16:39
00
sak uz bolo dost prasnych trati :twisted:


ahoj shick, poviem otvoreen ze som dufal ze sa vratis s prelezaninami z plaze alebo aspon jezkom v pate, takto sa budes zasa ponahlat smerom k bedni, vsak? :) dufam ze pocasie sa umudri, po 4 dnoch som vcera sedel na ziletke (dakujem robikka za vyvetranie) a vecer premyslal ci ist do ZV alebo niekam na cely den na vylet, ked citam ako si nazhaveny a od chalanov zo ZV ako su pripraveni, tesim sa na trat :)
25.07.2008 - 08:10:35
00
Aktualne info zo zvolena:

Dnes rano sme sa zobudili do krasneho slnecneho rana, na oblohe su len male utrzky oblakov. Dufam ze to tak vydrzi cely zvysok dna a zajtra to bude este lepsie.
Ak ste doteraz vahali, uz nemusite. Pridte.

igi
25.07.2008 - 08:23:53
00
dnes dorazili nove plaste, takze moja ucast zajtra ista :wink: uz sa len rozhodnut pre dlzku trate...
25.07.2008 - 10:56:37
00
Pozor na Staxa, vie dobre ukecavat! Idem aj ja, no neviem, ci sa mam tesit alebo nie :roll:
25.07.2008 - 11:02:57
00
som rad ze sa tam uvidime, nechcem ta odhovarat od brutale ale ak pojdes mediano, rad sa ti uhnem v zjazdoch :)
25.07.2008 - 11:03:24
00
keyboard_arrow_up