duchna su jak terminatori, idu si hoci kde ,kade jako ,bez pozerania sa okolo seba, stretávam sa stým každý deň po meste... bežná prach chodník a dôchodca po ceste pritom to ma 1meter na bezpečný chodník, prechody im nič nehovoria, krížok cez križovatku ... kludne aj 4 prudovku daju s paličkou
najlepšie stojaci na ceste a debatuju...
10.09.2022 - 08:14:53
00
Lebo ked boli mladi, ta cesta tam nebola a oni tade furt chodili :D
10.09.2022 - 09:27:07
01
Priznajme si to, keby nemali elektrokola, tak by tam neboli...
10.09.2022 - 22:57:32
03
GeorgeWH napísal:
Priznajme si to, keby nemali elektrokola, tak by tam neboli...


Ja som myslel, že toto už je prežitok a vidím, že stále na niekto nájde čo bude hejtovať. Keby motorkár nemal motorku, tak by tam tiež nebol, To je taká istá k...a ako ten tvoj príspevok.
11.09.2022 - 10:20:47
04
To nie je hate, to je fakt. Tak isto ako je fakt, ze mi muz na elektrokolobezke nedal prednost, ked isiel z vedlajsej na hlavnu (v mojom smere), kde je stopka, nezastavil a dokonca sa ani neobzrel doprava, ci nieco nejde. Faktom je, ze keby neboli elektrokolobezky, tak by tam nebol. Dalsim nepopieratelnym faktom je, ze pred par rokmi po cestach a chodnikoch nejazdili skoro ziadne elektrokolobezky a uz vobec nie kolobezky. Opat do doby, kym sa neobjavili elektrokolobezky. Pricom tych na kolobezkach je mizive percento. Dalsim faktom je, ze som este nevidel ani jedneho kolobezkara s priblou. A poslednou vecou, co na ceste chcem, je, aby sa mi taky niekto motal na tych malych kolieskach pred autom. Takze sa netvarme, ze ten problem tu nie je.
11.09.2022 - 23:20:48
05
a priznajme si, ze keby auta nemali motoro-kola, tak by tu auta neboli
11.09.2022 - 23:40:22
01
GeorgeWH napísal:
Dalsim faktom je, ze som este nevidel ani jedneho kolobezkara s priblou. A poslednou vecou, co na ceste chcem, je, aby sa mi taky niekto motal na tych malych kolieskach pred autom. Takze sa netvarme, ze ten problem tu nie je.


Najvyšší čas navštíviť tému kolobežky :)

https://www.mtbiker.sk/forum/o-hocicom/hladam-kolobekarov-t12583.html
12.09.2022 - 06:51:08
00
GeorgeWH napísal:
To nie je hate, to je fakt. Tak isto ako je fakt, ze mi muz na elektrokolobezke nedal prednost, ked isiel z vedlajsej na hlavnu (v mojom smere), kde je stopka, nezastavil a dokonca sa ani neobzrel doprava, ci nieco nejde. Faktom je, ze keby neboli elektrokolobezky, tak by tam nebol. Dalsim nepopieratelnym faktom je, ze pred par rokmi po cestach a chodnikoch nejazdili skoro ziadne elektrokolobezky a uz vobec nie kolobezky. Opat do doby, kym sa neobjavili elektrokolobezky. Pricom tych na kolobezkach je mizive percento. Dalsim faktom je, ze som este nevidel ani jedneho kolobezkara s priblou. A poslednou vecou, co na ceste chcem, je, aby sa mi taky niekto motal na tych malych kolieskach pred autom. Takze sa netvarme, ze ten problem tu nie je.

Máš užasnú schopnosť čo sa týka hejtovania. Prejsť od ebajkov a motorkára ku kolobežkárom je čo? Znova len hejt a vyjadrenie toho čo chceš ty, Uvedom si, že na tomto svete žijú aj iní ľudia a tí možno chcú niečo iné ako ty. Je taká doba a treba sa jej prispôsobiť a byť voči sebe ohľaduplný. Možno o pár rokov budeš na tom ebajku sedieť práve ty.
12.09.2022 - 07:38:55
02
Minule som videl starsieho pana na street biku, povedal som si v pohode ale ked neskor dvihal rampu na zeleznicnom priecesti tak som si pomyslel, ze je dobry ***. A kto jazdi po tme na bicykli v siltovke? Predsa otecko co vezie svoje dieta v sedacke :-D
12.09.2022 - 08:14:40
00
Keď už chcem hejtovať, tak kontštantne. Mne osobne je jedno, či sedel na klasickom bicykli, e-biku, či e-kokobežke, alebo išiel na detskom odrážadle. Pravidlá majú platiť pre všetkých. Mňa skôr štve to, že značná časť ľudí sa tvári, že porušovanie predpisov zo strany cyklistov, či kolobežkárov je tak nejak OK, aj arogantné a neohľaduplné správanie sa je v poriadku, lebo to je cyklista/kolobežkár, neznalosť zákonov je v poriadku, lebo nemusia mať vodičák atď. Ale vyžadujú aby šoféri áut všetko dodržiavali, boli ohľaduplný, trpezlivý, všetko ovládali.
12.09.2022 - 08:21:54
00
Keď už toľko vyžaduješ dodržiavanie predpisov, nebolo by od veci dodržiavať predpisy gramatiky :-D :-D
12.09.2022 - 15:31:14
01
Jaroh, už som sa raz ospravedlnil za moju gramatiku. Život s dyslexiou tomu nepomáha.

Inak ani po 6 mesiacoch som sa nedočkal odpovede na otázku predností na bicyklovej ceste, motorové vozidlo vs cyklista a cyklista vs cyklista. Čím to bude? Však to bol predsa dlhodobo pripravovaný zákon?
12.09.2022 - 15:58:16
00
milankr79 vies, co znamena hate? Zjavne nie, takze si najprv zisti, co to znamena a potom si este raz precitaj, co som napisal.
12.09.2022 - 20:32:23
00
Jano1987 napísal:
...už som sa raz ospravedlnil za moju gramatiku. Život s dyslexiou tomu nepomáha.

V mojich mladých časoch, keď mal niekto problémy s gramatikou, vyriešil to otec. Pár otcovskými... A buď sa dieťa začalo učiť, alebo skončilo pri lopate. Lebo aj otec, ktorý bol pri lopate, chcel, aby jeho dieťa to dotiahlo trochu vyššie.
Žiadna dyslexia vtedy neexistovala.

Pred pár rokmi, keď som ešte šéfoval, som mal sekretárku. Tiež mi tvrdila, že má dyslexiu. Keď ma už prestalo baviť nej opravovať chyby v listoch, tak som jej povedal, čo som napísal vyššie... a pridal, že potrebujeme upratovačku. Je zaujímavé, že tých chýb bolo potom v materiáloch menej. Proste, viac sa sústredila na prácu.
12.09.2022 - 20:57:14
02
Joko nad formou ako píše sa dá povzniesť ale obsah je na zaplakanie.
12.09.2022 - 22:01:10
00
keyboard_arrow_up