Treba sa spytat cauapistemiho,on tu fotku ako prvy postol :P
26.07.2008 - 15:48:00
00
Tá fotka bola postnutá inými inde, tuším na nejakom českom fóre, a aj tam o reálnosti takej demolácie boli vyslovené pochybnosti.
Ja mám v pivnici jednu XCR, ktorá nabehala asi 300 km a až na to že bohvieako "nevidlila" (asi som na ňu bol priľahký) neboli s ňou iné problémy - Milan Slanec ich dokonca upravuje (zmena mazania na olej plus výmena pružiny za úmernú jazdcovej hmotnosti plus jeho špeci detaily) a práve z tej strany padla hláška že práve materiál XCRky a Suntourov všeobecne nie je z najzúfalejších, len to spracovanie, ach jaj.
26.07.2008 - 16:02:59
00
:oops: vnutorne - vonkajsie, OK uz v tom mam jasno
(vnutorne = 30mm cierne v mojom pripade (vid. podpis) a vonkajsie "klzaky" hrube biele ??)
PS : "klzaky" lebo vlastne prave ta cast klza po pe pevnych vnutornych nohach... (hadam niekto pochopi co tym chcem povedat...)
stavim sa s vami, ze ak budem mat 10hod. casu a neomezeny net tak najdem hentak dochrumanu aj napr. nejaku REBU (ak nechcem sa stavovat, to iba ako reakciu berte...)
26.07.2008 - 16:09:06
00
zdemolovať sa dá všetko, čím väčšiemu sellákovi to dáš do papŕč, tým rýchlejšie
a keďže Reba je preteková XC vidla, vyžaduje relatívne kultúrne zaobchádzanie - celkom stačí vbehnúť do muldičky ktorá zabráni odvaľovaniu predného kolesa
ozve sa PUK a bola to pekná vidla
takto sa účinne lámu aj cross-country rámy
a nielen cross-country :)
26.07.2008 - 16:16:48
00
presne :
ľudská blbosť je nekonečná
aj ked toto neni ani tak o blbosti ale tiež je to o "štastí" a nevhodnom výbere...
26.07.2008 - 17:09:19
00
keyboard_arrow_up