double napísal:
No pozrem sem a vidim ze stale nechapete ze vojna sa musi skoncit co najskor inak to bude len a len horsie. Vcera ste sa tesili z mosta a troch mrtvych Rusov. Tak dnes prisla odpoved. Ked nasieras debila tak sa situacia len vyhrocuje a cakaj horsiu odpoved.
Treba to ukoncit hned a zacat vyjednavat.
Kto si mysli opak tak treba si potom zacat studovat toto video kedze nechapete dosledky nekonvencnych zbrani.
thumb_up0thumb_down


Ano treba to ukoncit hned...okamzitym protiutokom a rozmrdanim vsetkcyh ruskych vojenskych jedotiek v dosahu diel a rakiet na UA uzemi....samozrejme vratane Krymu.
Ked zmizne posledny rusky vojak z UA bude koniec.

To, ze strielali na civilne ciele len dokazuje ich bezmocnost a slabost....aspon trosku potesi ta predsatva ich bezradnosti a zufalosti ako sa snazia o zmysluplnu odvetu a jedine na co sa zmozu su nahodne zasahy civilnych cielov.
Ta scenka s Hitlerom v bunkri co tu uz niekolkokrat bola nema daleko od suacnesho stavu vepecka.
10.10.2022 - 12:57:40
09
double uz si sa vratil z toho cerveneho namestia? To uz zase preslo 6 mesiacov?
10.10.2022 - 13:00:13
01
Double, jednat sa bude. Ked Rusko ustupi z Ukrajiny. Dovtedy sa neda.

Zial, v tomto stave nic ine ako tlak nepomaha. A tlak prinasa ludske obete.

Lebo Rusko sa roztahuje a ked nedostane poriadne po papuli, tak to bude brat ako vyhru. Teraz za nas umieraju Ukrajinci, ak to oni neustoja, tak budeme my.

A nezabudaj na mucenych a zabijanych ludi na okupovanych uzemiach. Akekolvek uzemie Rusi obsadia tam robia teror a snazia sa o zlomenie odporu obyvatelstva.
V 68 sme sa im nepostavili - realne sme ani nemali sancu. A vidis ako sa nam dalsich 20 rokov zilo. A nasledky si nesieme dodnes.

S Rusmi pod tymto vedenim sa dohodnut neda. Ich aktivity za poslednych 10 rokov smerovali k tomuto konfliktu - bolo to planovane a je to cielom ich ideologie. Rozsirit sa spat do rozmerov Sovietskeho zvazu. A ak nechceme v takom zvaze zit, tak ich musime porazit. Bud to za nas spravia Ukrajinci, alebo budeme za 10-20 rokov umierat my a nase deti.
10.10.2022 - 13:02:42
00
Vec sa ale ma tak ze ten "ekonom" co si prirovnava pindika k miklosovi, by nemal obetovat miliony inych za svoj vzor - sovietsky zvaz a komunizmus pre svetle zajtrajsky na celom svete
10.10.2022 - 13:06:18
00
vcera kopec vtipných meme dokonca od vysokopostavenzch funkcionarov Ukrajiny a dnes tu na fore stav zurivosti a zachvatu a na Ukrajine aj smutku. Chapem to ako stav bezmocnosti niečo so situaciou urobit. Zvyšujuca sa nenavist voči Rusom a dokonca aj ludom ako ja nijak situaciu nevyrieši. Ale treba tlacit na politikov aby sa začalo vyjednavat o mieri. Lebo Cim tvrdsia odpoved tým nasledne este tvrdši protiutok aby to neskončilo tak že nebude mat kto odpovedat.
10.10.2022 - 13:16:21
02
Jodove tabletky nakupene? Kryt na zahrade vybetonovany? Nie? Tak tahaj kopat a neotravuj tu so svojimi kolaborantskymi dristami!
10.10.2022 - 13:16:53
27
double napísal:
Ked nasieras debila tak sa situacia len vyhrocuje a cakaj horsiu odpoved. Treba to ukoncit hned a zacat vyjednavat.


Väčšinou sa snažím ovládať, ale po dnešných novinkách z UA to vážne nedávam. Čo a ako by sa malo s debilom (ktorý nerešpektuje nič a nikoho) vyjednať? Je východiskom dávať si pozor, aby sa debil z ľubovoľnej príčiny nenasral (a keď už sa utrafí, tak mu treba dať čo chce, aby bol „pokoj“)? K čomu sú vlastne náučné videá pre teoretický nukleárny útok, keď už pol roka vidno pravidelné a celkom reálne smrtiace útoky konvenčnými pumami o váhe 500 až 5000 kg na ciele, ktoré síce Konašenkov označuje za strategické vojenské objekty, akurát v kuse to vyjde na nejakú škôlku, nemocnicu, obytnú zónu, obchodný dom alebo divadlo :swear:

Tie diplomatické riešenia s vyjednávaním sú vzhľadom na okolnosti sprosté dokonca aj na tzv. „ľavicových intelektuálov a poslov mieru“ (a to už je teda dosť čo povedať) ...
10.10.2022 - 13:18:18
012
double napísal:
...

a dokola to iste...
10.10.2022 - 13:18:31
01
double napísal:
vcera kopec vtipných meme dokonca od vysokopostavenzch funkcionarov Ukrajiny a dnes tu na fore stav zurivosti a zachvatu a na Ukrajine aj smutku. Chapem to ako stav bezmocnosti niečo so situaciou urobit. Zvyšujuca sa nenavist voči Rusom a dokonca aj ludom ako ja nijak situaciu nevyrieši. Ale treba tlacit na politikov aby sa začalo vyjednavat o mieri. Lebo Cim tvrdsia odpoved tým nasledne este tvrdši protiutok aby to neskončilo tak že nebude mat kto odpovedat.

kamo teba by som v pohode naprogramoval do Arduino Nano aj s hlasovou syntezou, ta by bola najzlozitejsia ;-]
10.10.2022 - 13:21:33
02
foobar napísal:
double nehnevaj sa, ale ty si fakt dement.... o akom vyjednavani tu stale tocis? uz sa ta tu 30 ludi spytalo, AKO chces vyjednavat s clovekom, pre ktoreho absolutne neplatia ziadne dohody? zobud sa uz konecne!

foobar napísal:
double nehnevaj sa, ale ty si fakt dement.... o akom vyjednavani tu stale tocis? uz sa ta tu 30 ludi spytalo, AKO chces vyjednavat s clovekom, pre ktoreho absolutne neplatia ziadne dohody? zobud sa uz konecne!

Sorry chlapci, ale musim sa doubleho zastat: Urcite to nie je dement a nie je ani naivny. Fandi rusom zo zistnych dovodov a skryva to za to, ze on je akoze za mier. V case, ked cervena risa ide dole toboganom a v case, ked je uz aj skolkarom jasne, ze rusko nedodrziava ziadne dohody, tak tu bluzni o nejakom vyjednavani. (bol tu pred casom rozhovor s medikom z Lekarov Bez Hranic, ktory vravel, ze dohodnut sa dalo aj s boko haram, aj s talibanom ale s rusmi nie). On velmi dobre vie, ze cestu k mieru je iba vojenska porazka ruska, len nerad vidi tento heartbreaker.
10.10.2022 - 13:24:55
06
Stax napísal:
a dokola to iste...

Ano kým nepochopíte,že vojnu treba ukončiť za stolom. Chapem,že z Vášho pohladu nevidíte iné riešenie ako prehru Ruska na Ukrajine ale to znamena jadrovu vojnu. Čiže situaciu,že o rok tu nebude žiŤ nikto z nás? To je riešenie? Alebo čo čakáte od toho ak padnu rakety na Krym? že ako Rusi odpovedia? Bielou vlajkou?. Tu musia velky geopoliticky hráči ako Usa,Čina, Europa tlačiť nato aby sa zastavili boje. Prosím aspon sa zamyšlajte nad tým , nemusíte mat nato nazor ako ja. Ved všetci chceme žiť.
Nehnevajte ale ja Rusom určite nefandím. Akože mam fandit tomu ako rozbili celu Ukrajinu a kolko civilistov dnes pozabijali. ŽE táto vojna ekonomicky ničí EU? Rozdiel medzi Vami a mnou je vtom,že nefandím ani tomu ako včera Ukrajina vyhodila most do vzduchu a zabila troch Rusov lebo ako vidíte má to svoje nasledky. Ved to su tiež ludské životy. Nenavisť plodí len nenávisŤ nič dobré z toho nebude. Som pesimista takže ma napadajú rozne zle scenare a tiež mam rodinu ako viacerí a chcem aby moje deti vyrastali aspon v takom svete aky som zazil ja a nie v chudobe a vojne a myslím, že toto chcete viacerí.


Naposledy upravil double dňa 10.10.2022 - 13:36:48, celkovo upravené 1 krát.

10.10.2022 - 13:26:43
01
a dokola to iste...
10.10.2022 - 13:30:27
08
double uz konenc povedz, ako to teda mierovo vyriesit. Zatial len dristas prazdne frazy
10.10.2022 - 13:34:47
01
double ty si proste ko.k.o.t.A korunovaný.Keď ti niekto bude každý deň znásilňovať ženu a ty sa budeš na to musieť pozerať tak potom kludne vyjednávaj....o tom ,že sa chceš pridať.
10.10.2022 - 13:38:55
07
skorpion napísal:
double uz konenc povedz, ako to teda mierovo vyriesit. Zatial len dristas prazdne frazy

zastavit okamžite boje tlak USa ,EU ČIny a Indie na zastavenie bojov. A Vaše frazy su ake? hodit na krym atomovku či čoilen himarsi to su Riešenia? Vymazat Rusov z mapy? PoslaŤ ich za ural? Čo ekonomicke riešenie? Viete,že dochádza ropa? Plyn? ako si predstavujete buduci rok bez týchto surovín? Kollko ludom bude esťe chodit vyplata?
Vaša vidina je že Rusko prehra a my budeme žiŤ a nielen to ešte lepšie ako doteraz. Odpisujete vyjednavanie a ani sa oto nik ešte nepokusil. Vždy sa dá vyjednávat len pred polrokom bola situacia odost lepšia nato.


Naposledy upravil double dňa 10.10.2022 - 13:48:58, celkovo upravené 1 krát.

10.10.2022 - 13:44:14
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up