59,99 stoji Wireless verzia, dratova je za tych 49,99. On uz zlacnel, ako isla dole libra. :-( Ale cakat som nechcel. :-)
Na tej cene sa drzi minimalne od aprila tohto roku, ked som ho kupoval.
18.07.2008 - 11:38:10
00
Tak zas vas otravujem. Po troch jazdach(pocasie a okolnosti viac nepustili) mi tachometer ukazuje stale neskutocnu p***vinu. Ked som si ho kupila nastavila som si zo srandy nejakych 20km aby to nevyzeralo az tak zle :oops: . Dnes som si kukala, ze kolko som presla a mam tam 20,047km. :? Tak ze by som tych par metrov presla sa mi nechce verit. presla som uz viac ako 100km :evil: . Neviete mi poradit co s tym(ten udaj na obvod kolesa som si uz upravila podla vasich rad)? Lebo tak trosku ma to zacina hnevat(davala som si nejake ciele{only 1000km kvoli roztrhanemu vazu v kolene-lyze,lyze,lyze...}, ktore takymto tempom nesplnim ani keby som co robila)...
26.07.2008 - 20:06:42
00
zkus zbehnut do nejakej cyklopredajne a skus im povedat o probleme a nakonec povedz, ze si si ho sice tam nekupila, ale ze si bezradna, URCITE ti poradia :wink: :lol:
a vazne ti neviem povedat cim to moze byt, ma kontakt magne so snimacom ? lebo na mojom starucickom authore som to musel mat na 1mm vzdialene aby mi to meralo, mozno sa ti niekedy pohne a zaznamena a niekedy sa zasa pohne spat a zase strati kontakt...
26.07.2008 - 20:24:26
00
hm kontakt je tak,z e by sa to hybat nemalo(dost narocne sme to upevnovali lebo som to este musela podkladat nejakymi somarinami). no ako to do dvoch vyjazdov neprestane haluzit, idem to 'reklamovat'
26.07.2008 - 20:45:39
00
Bubu však over či napočítava a či máš správne nastavený priemer kolesa
26.07.2008 - 20:48:07
00
zajtra otestujem. budem uprene sledovat tachac. ak ten ***** zostane na 20km tak hned v pondelok ma vidia v Libike. :cry:
26.07.2008 - 22:41:17
00
ak si nastavila obvod kolesa v m (2) miesto v mm (2000voľačo) tak sa nedivím číselkám ani výbuchu Liborovho smiechu
najprv skontroluj obvod a ak bude ok, potom behaj popred senzor ľubovoľným magnetom, hneď by sa malo prejaviť, či to počíta
ak to bude počítať, jediný problém bude s magnetom na kolese a jeho vzdialenosťou od senzoru
26.07.2008 - 22:48:52
00
obvod kolesa mam 2085 :) takze az taka tupucka na to, ze som baba nie som(minule som ho mala zle, lebo som ho pocitala(aj kamos) trojclenkou a asi to bola blbost) ;) pocita rychlost pri jazdeni, to viem na 100%, ostatne som si moc nevsimala a bike je teraz v pivnici, kde sa neodvazim behat v noci kvoli tachometru...
26.07.2008 - 23:06:34
00
cawte potreboval by som tachometer cenová relácia do 400 SK, mne to stačí, len aby to malo tie základné funkcie. vopred dik
27.07.2008 - 18:06:23
00
na to že si baba? moju ex poslúchali počítače od notebookov po mainframy nie že na rozkaz, ale už na škaredý pohľad! :evil: vôbec to nezávisí od obsahu slipov :wink:
27.07.2008 - 18:31:52
00
No ved mna posluchaju tiez pc(Linux mam komplet prevratany a teraz v nom robim, C++ a ani C# neni problemo a to mam hold len 15 rokov) a mobily o tom ani nehovorim. Moj HTC TyTN II ma uz dost velakrat nastval ale vzdy som to s nim vydiskutovala. ale teraz dost samochvaly(niekde si sebavedomie treba zdvihnut) :oops: a podme k tachacu. Dneska som bola na vyjazde na Kobyle. Kym som cakala na kamosa tak som si bicyklovala a vtedy mi kilometre v pohode nabiehali a ked sme sa uz do kopcov vybrali tak za ten cas mi nabehli len 3km cize z 27 sa to dvihlo pri cakani na 31 a ked som prisla domov na tachaci bolo 34. Dost zaujimave, ze za 30minut kruzenia rychlosotu pod 10km/h som najazdila viac ako pri slapani a zliezani kopca(to nie je zial zjazd ale take zliezanie aby som sa nezabila ale aby bol aj ten adrenalin a dnes som si overila, ze pri jazdeni lesom je bezpecnejsie ist rychlo ako pomaly, lebo ked idem pomaly sklzne sa mi kade-tade koleso a ked sa ide rychlo, koleso sa nestihne sklznut).
27.07.2008 - 19:19:37
00
No ved mna posluchaju tiez pc(Linux mam komplet prevratany a teraz v nom robim, C++ a ani C# neni problemo a to mam hold len 15 rokov) a mobily o tom ani nehovorim. Moj HTC TyTN II ma uz dost velakrat nastval ale vzdy som to s nim vydiskutovala. ale teraz dost samochvaly(niekde si sebavedomie treba zdvihnut) :oops: a podme k tachacu. Dneska som bola na vyjazde na Kobyle. Kym som cakala na kamosa tak som si bicyklovala a vtedy mi kilometre v pohode nabiehali a ked sme sa uz do kopcov vybrali tak za ten cas mi nabehli len 3km cize z 27 sa to dvihlo pri cakani na 31 a ked som prisla domov na tachaci bolo 34. Dost zaujimave, ze za 30minut kruzenia rychlosotu pod 10km/h som najazdila viac ako pri slapani a zliezani kopca(to nie je zial zjazd ale take zliezanie aby som sa nezabila ale aby bol aj ten adrenalin a dnes som si overila, ze pri jazdeni lesom je bezpecnejsie ist rychlo ako pomaly, lebo ked idem pomaly sklzne sa mi kade-tade koleso a ked sa ide rychlo, koleso sa nestihne sklznut).
bud je ten tachac pokazeny alebo nie vzdy ma kontakt senzor z magnetom, aktualnu rychlost ti ukazuje vzdy?
O.T: moja A501tka(mam ju len dva tyzdne) ma velmi neposlucha=restart :oops:
27.07.2008 - 19:29:31
00
rychlost mi ukazuje vzdy, na to som si davala pozor...pri dalsom vyjazde bude mat kamos uz opat funkcny tachac tak to potom skusime porovnavat a ak to bude haluzit, ide sa hned este v ten vecer do libike :X lebo fakt by som si rada splnila ciele.
27.07.2008 - 19:37:19
00
rychlost mi ukazuje vzdy, na to som si davala pozor...pri dalsom vyjazde bude mat kamos uz opat funkcny tachac tak to potom skusime porovnavat a ak to bude haluzit, ide sa hned este v ten vecer do libike :X lebo fakt by som si rada splnila ciele.
tak to bude nasjkvor pokazeny, 1000km prejdes za par mesiacov(ja som tolko presiel za tri mesiace), zajtra uvidis, ale podla mna bude najlepsie ak ho budes reklamovat :?
27.07.2008 - 19:42:32
00
Asi sa budem rozhodovat medzi Sigma BC 906 a ciclomaster 2.2. Mate niekto skusenosti preco by som sa mal priklonit k jednemu z nich?

2 rozne kolesa ani kadencia ma netrapia. Ide mi o to, ktory je praktickejsi.
29.07.2008 - 12:28:29
00
keyboard_arrow_up