To je jedine co ti nezakazu :)
05.12.2022 - 07:48:49
00
Akurát sedím na ortopedii, po roku problémov s ľavým sa pred 2 týždňami ozvalo uz aj pravé. Včera trochu bajku s juniorom a opuch zmizol. O polhod budem u ortopeda za magora.
Bajk je jediná vec kt ti nezakaze
05.12.2022 - 08:05:47
00
Tiez mam pocit, ze budem za blbca, ze co otravujem. Ako som pisal, ja som ani opuch nemal a dnes je to uplne ok ale ze uplne a to v piatok som myslel, ze koniec
05.12.2022 - 08:36:09
00
Akurát som to riešil s ortopedom.kludne môžeš mať miernu artrozu. Patela skrabne o stehennu kosť, podrazdi ju a náplní sa. Akurát tak skoro stiahnuty opuch je nereálny, skôr si to neohybal cez bolesť ktorá časom ustupila.to sú tie také záhadné hypochondrie
05.12.2022 - 09:37:37
01
valecekdakujem, ze si sa spytal
05.12.2022 - 11:36:25
00
mate niekto skusenost s MUDr.Pullmann z Malaciek ? (kludne do SS). V BA sukr.kliniky mali termin az po novom roku :-( Na MR idem 3.1. Mi to iba prehmatal, ziadne vykrucanie atd a povedal, ze bud nic alebo natrhnuty meniskus. Aktualne ma nic neboli a viem s tym bikovat (cesta) Mal niekto natrhnuty meniskus, ake boli prejavy kde sa to stalo?
26.12.2022 - 19:29:26
00
Ahojte, taka rychla otazka. Mam objednane MR kde maju magnet 1.5T. Dnes ma nacal kolega, ze na koleno je to slabe a treba 3T. Nie som hypochonder a mne to pride neadekvatne. Vsak ide o koleno a nie mozog a ta viditelnost aj magnetom, kt.je slabsi by mala byt dostatocna. Ci sa mylim ?
02.01.2023 - 19:42:43
00
Rissman navrhnutý meniskus sa prejavuje hlavne pri priťahovali kolena k stehnu. Čím viac tlačis nohu k telu rým väčšia bolesť, opuch je prvé dni q potom zmizne. Ten magnet... donedávna boli mr na úrovni počítačov 386 a stačilo to.
03.01.2023 - 04:20:21
00
Ako suvisi 386 cpu s Teslou (jednotka magnetickej indukcie)? Ci to myslis tak, ze starsie MR boli oproti dnesnym porovnatelne ako 386 vs dnesne cpu? ✌
03.01.2023 - 12:00:41
00
Ahojte, dnes som sa dostal k lekarovi. Zo zaveru som trocha zmateny a ak mal niekto podobny nalez bude rad ak vyzdiela co a ako. Nebudem tu pisat omacky ale nebolo mi jednoznacne doporucena operacia kolena, mam sa rozhodnut. Od lekara by som cakal jednoznacne odporucenie bud operovat alebo nechat ako je. Ja sa rozhodnut neviem, nemam na zaklade coho. Nic ma neboli. Hlavne ma vyrusuje KOMPLEXNA LEZIA ZADNEHO ROHU MM. dik hosi

Prílohy:

mrisprava.png
mrisprava.png 50.62 KiB thumb_up0thumb_down

03.02.2023 - 12:32:08
00
rissman napísal:
....Nic ma neboli.

toto by bolo pre mna smerodatne. Bikujem, beham, plavem (triatlon) a mam uz aj svoje roky. Stale ma nieco pobolieva. Raz chodidlo nohy, potom laket sem tam koleno. Stale to prejde. Ak mi bolest uz nedovoli trenovat idem k fyzioterapeutovi. Ten mi doteraz dal do poriadku vsetky moje problemy. To sa mi stalo zatial len dva krat za cca 7 rokov co sa venujem triatlonu. Ak ta nic neboli, neriesil by som to.
03.02.2023 - 13:26:42
00
Vždy sa odporúča najprv konzervatívna liečba a až potom invazívny zákrok...
03.02.2023 - 14:13:21
01
rissman napísal:
........ Ja sa rozhodnut neviem, nemam na zaklade coho. Nic ma neboli. Hlavne ma vyrusuje KOMPLEXNA LEZIA ZADNEHO ROHU MM. dik hosi


To je tak, keď ideš na rezonanciu aj keď ťa nič nebolí......
03.02.2023 - 14:51:08
01
Idem to skonzultovat este s jednym chirurgom. Tiez mam 40+ a v tomto veku sa nechcem spoliehat pocitovo (asi si nedoverujem 😉) . Chcel som jednoznacne vediet, ci sa kvoli tomuto nemoze poskodit v kolene nieco ine napr.chrupavka atd. Radsej nech mi to teraz otvori ako neskor s nasledkami. Neviem, ci sa to sije alebo iba nejako docisti vlastne povedal, ze ked to otvori uvidi. Co ma zarazilo, ze MRI vobec nechcel vidiet a plne sa spolahol na popis zo spravy, by som cakal ze na zaklade nahladu by vedel mozno lepsie povedat, ci operovat alebo nie. Toto ma prekvapilo.
03.02.2023 - 14:54:19
00
Hm mozno by som radsej konzultoval ortopeda, chirurg chce vzdy rezat... ;)
Teraz vazne. Mal som podobnu dilemu. Ovsem mne putovali kolenom drobne ulomky + bakerova cysta zo zadnej strany. Bez operacie vraj mozem fungovat do smrti a 90% ludi ani nezisti, ze nejaky problem existuje. No ak aktivne sportujem, odporucenie otvorenia a vycistenia, zakrokom sa eliminuje pripadne neskorsie mozne poskodenie klbu.
Zakrok som absolvoval kusok po 40ke.
A este jeden zartik, inflacia je svina, teraz to stoji dvojnasobok, som rad, ze to mam uz dlho za sebou.
03.02.2023 - 20:38:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Návleky / Na kolená)
keyboard_arrow_up