Kristina napísal:
Ja som Ruska a nehanbím sa. Za ruský Krym... :?:
https://www.facebook.com/1730007730/videos/693878175711824/

A preto má českú trikolóru ? :)
09.12.2022 - 10:01:23
01
Ako môže byť Fico zdatný retor a politik keď z jeho úst vychádzajú len lži, výmysly a klamstvá. To že to majú účinok na niektoré skupiny nie je jeho zásluha, to je obmedzenosť tých skupín!
09.12.2022 - 10:02:28
01
blbosť, rétorika nemá nič spoločné s obsahom hovoreného, rétorika je len forma hovoreného


Naposledy upravil Hosť dňa 09.12.2022 - 10:19:32, celkovo upravené 1 krát.

09.12.2022 - 10:17:19
03
... a pravdupovediac ani politika :-(
09.12.2022 - 10:18:17
00
Dudo napísal:
flegko, musis tam vidiet "drobny" rozdiel. Vyzdvihnutie bodu u politickeho oponenta, je malinko ine, ako pochvalit teroristov a vrahov. Tiez sa nerozplyvas nad domyselnym umiestnenim bomby a nad jej super ucinnostou po vybuchu v skole. A to je ten moralny rozmer, vyzera to rovnako, no nie je to rovnake.

Ale za ten jeden prispevok mas u mna polovicny pacik, suhlasim s ivastom.

Dudo chvalit neznamena suhlasit. Chvalit nie je synonymom rozplyvania sa.
Ano Fico je skuseny harcovnik a vie co robi. Chvalim ho? Mozno, Suhlasim s nim? Nie.
Domyselne umiestnenie bomby? Uznam, ze ju teroristi polozili najlepsie ako mohli v ramci toho, co chceli dosiahnut. Mam tvrdit opak, ked to nie je pravda? Co je na tom nemoralne?
Ze aj ruska taktika vo vojne ma svoje lepsie obdobia a ze im uznam, ked sa im nieco podari znamena, ze ich chvalim? Pejorativne mozno, pretoze chvala a uznanie su v symbioze defacto.
Ale to ma znamenat, ze suhlasim s ich agresiou preboha? To ma aku logiku? Rozplyvam sa nad tym? Urcite nie, zase tak uneseny nad ich ciastocnymi uspechmi urcite nie som;o).
Nebavi ma sa hrat na pstrosa a tvarit sa dokolecka spolu s ostatnymi ako rusaci vsetko zbabrali a nic sa im vo vojne nedari.
Ze tu o tom niektori nechcu debatovat? Ano vsimol som si, ale keby cerpam informacie o vojne len z tohoto vlakna tak nadobudnem dojem, ze UA vsetko vychadza a RU naopak nevychadza absolutne nic, pretoze tunajsia "propaganda" je zamerana len jednym smerom....vyzdvihovat uspechy UA a uvalit informacne embargo na uspechy RU. Bavime sa tu o vojne nie? Preco by som sa mal rusakom vysmievat, ze nasadili T-62 napriklad? Ako povedal nemenovany UA vojak...vy sa im smejete, ze vytiahli tieto tanky, ale tieto tanky nas zabijaju rovnako ako tie ich modernejsie. Aj stara puska z II.svetovej vie zabit UA vojaka, rovnako ako modernejsie kalach.
Tusim Triki sa tu rozplyvalnad tym, ze keby PL nasadilo vsetky korejske a americke tanky co si objednalo na frontu, zeby RU vypraskalo len taky fukot.
Naivnejsi nazor uz ani mat nemohol, ale tu sa neda o tom diskutovat. Mozem napisat, ze Abrams by sa rovnako ako Tigre v II.svetovej utopili v blate, pretoze su tazke ako svina? Mozem napisat, ze tankove bitky ako u Kurska su minulostou a ze tanky dnes nicia drony, ATGM, ci artileria? A ze tie Abramsy, ci K2 by vybuchovali rovnako ako sucasne ruske? Tigre, ci Leopardy boli tiez technoligicky pred T-34, ale v priamej konfrontacii s nimi prehrali.
Abramsy a K2 su urcite lepsie tanky ako ruske, ale su tiez znicitelne aj obycajnym ATGM (staci pozriet YT), takze jeho nazor o tom, akoby PL s tymi tankami zvalcovalo rusakov mi pride detsky naivny.
Mmozem to napisat? Mozem, ale minimalne za to budem zminuskovany, v horsom pripade to bude oznacene ako ruska propaganda, pretoze som spochybnil vitazstvo zapadnej techniky vo fiktivnom Trikiho konflikte.
Ja osobne si diskusiu takto nepredstavujem, jednofarebne videnie sveta nikdy neprinasalo dobrotu.
09.12.2022 - 10:18:45
00
Hosť napísal:
Ako môže byť Fico zdatný retor a politik keď z jeho úst vychádzajú len lži, výmysly a klamstvá. To že to majú účinok na niektoré skupiny nie je jeho zásluha, to je obmedzenosť tých skupín!

Vikino Fico je zdatny retor. Rovanko ako bol zdatny retor Vladko otec vlasti.
Zdatnym retorom je aj prof Stanek alias pan-co-mu-nikdy-nic-nevyslo. Vies ako tazko sa spochybnuje Stanek pri ludoch, co maju aj vyssie IQ? Im staci, ze je profesor a rozprava ako z gulometu a ze jeho slova na prvy dojem davaju logiku.
Zdatnym retorom bol mimochodm aj Hitler, su o tom vedecke prace ako dokazal zmanipulovat masy a preco z nepodstatneho cloviecika vznikol taky fenomen.

A ako bolo povedane obsah s tym nema nic spolocne.

Ak si dam viac ako 3 piva som ochotny debatovat aj o tom, ze zdatny retor je aj sudruh Dlaha.
09.12.2022 - 10:23:09
00
Marne sa snažíš dlhými príspevkami obhájiť to čo som postuješ, myslím, že väčšina ťa tu už prekukla. Aj ty sa javíš ako zdatný retor a tu tu medzi normálnymi ludmi ti to nepomáha.
09.12.2022 - 10:29:15
00
Nerád sa miešam do tejto odbornej debaty, ale súdruh Dlaha je tak zdatná priblblá tlčhuba, ktorá oponentov rozmetáva na kusy kopou precízne číslovaného hnoja (samozrejme bez poskytnutia možnosti brániť sa, počet banov na jeho FB profile sa počítal v desaťtisícoch). Nespomínam si na žiadny aspoň trochu podnetný ústny prejav - a hádam sa zhodneme, že skandovací prešľap v Nitre sa za príklad zdatnej rétoriky považovať naozaj nedá ...
09.12.2022 - 10:33:55
06
Srsen napísal:
A preto má českú trikolóru ? :)

na margo trikolóry by som navrhovala zmeniť Slovenskú trikolóru. Vôbec ma neteší, že Slovenská je rovnaká ako ruSSká.
Namiesto rôznych zbieraní podpisov za hlúposti ako napr. protest proti neexistujúcej americkej základni by bolo fajn vyzbierať dostatok podpisov na vyhlásenie referenda o zmene štátnej vlajky a trikolóry, aby nebola zameniteľná s vlajkou najväčšieho agresora.
09.12.2022 - 11:44:45
013
flegko si hlúpy ako vždy.bol si ty vôbec na vojne?
09.12.2022 - 11:52:50
00
triki napísal:
flegko si hlúpy ako vždy.bol si ty vôbec na vojne?

vždy... ale kým neboli internety, vedela to len jeho rodina...
09.12.2022 - 12:20:37
00
Kristina, Slovenski sedlaci nie su ochotni premenovat ani Tisovu ulicu, a ty po nich chces zmenu vlajky?
09.12.2022 - 12:28:43
012
Hlavne ze cesi si nechali tu ceskoslovensku vlajku a slovaci si maju svoju menit kazdych 30 rokov. Navrhni radsej putlerovi nech si rusi zmenia spat na cervenu s kosakom.
BTW: agresori z ruska dychaju rovnaky vzduch ako my. Nemali by sme zacat inhalovat nieco ine aby sme sa odlisili od agresorov?

www.shutterstock.com
09.12.2022 - 13:05:58
12
V tomto špecifickom vlákne sú nasledovné "pravdy":

1. UA armáda ako obranca má právo len na úspech. A preto informácie o neúspechoch UA armády sú neprijateľné.
2. Ruská armáda ako agresor má právo len na porážku. A preto informácie o úspechoch ruskej armády sú neprijateľné.
3. Politici, ktorí klamú, kradnú a podvádzajú (alebo aj zabíjajú), nikdy nemôžu byť výbornými rečníkmi.
4. .... (ešte sa časom doplní).


Za poukázanie nelogičnosti vyššie uvedených tvrdení si označený ako ruský troll, dezolát alebo spostučký "pako" neschopný myslieť kriticky. :-)
09.12.2022 - 13:53:57
03
Sasulnik napísal:
V tomto špecifickom vlákne sú nasledovné "pravdy":
2. ...... . A preto informácie o úspechoch ruskej armády sú neprijateľné.


Môžeš prosím pripomenúť, kedy sa toto niekde v tomto vlákne vravelo?
09.12.2022 - 13:57:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up