muffin napísal:
A hlavne niektoré veci, čo som jazdieval dávno pred stravou, tie už zrejme všetky nevyškrtám.

Tiež som to tak mal, mrzelo ma to že to nie je na mape, doteraz na tie výlety spomínam (či už po okolí Martina počas štúdii, alebo dovolenky a exploračné výjazdy po celom Slovensku). Tak som si ich všetky manuálne vyklikal a nahádzal do Stravy (dal do jedného roku 2017 pred intenzívnym používaním GPS v roku 2018 aby mi to nek****lo štatistiky). Všetko mimo môjho bydliska a štúdia - vrátane turistiky, maratónov a 24-hodinoviek aspoň jedno kolo (zas až tak extrémne množstvo tých výletov nebolo a dal osa to spraviť za pár dní) + nejaké relevantné výlety po okolí Martina, kde to nutne nemuselo znamenať nové štvorce, ale na tie cestičky dodnes spomínam (a už na ne nikdy nezabudnem lebo mi budú svietiť v heatmaps :) )

A tiež v cieľom zakresliť tie výlety kde som dal viac ako 100km (kvôli Eddingtonovemu číslu nech je čo najvyššie - ale to sa skoro 100% krylo zo všetkými relevantnými výletmi spomínanými vyššie. Dá sa povedať že každý takýto 100km výlet po roku 2009 (a iné aj kratšie dovolenkové exploračné výlety) mám zdokumentovaný dĺžkou a časom v osobnej tabuľkovej databáze aj keď som nepoužíval GPS a pred týmto rokom si všetky 100km výlety pamätám lebo boli do jedného miesta (Nová Dubnica a Sedmerovec), tak to bolo jednoduché :)
15.01.2023 - 21:57:42
00
Tak to si u seba neviem predstaviť, už len preto, že podľa mapy som možno tak turistikoval, ale veľa externých výjazdov bolo s kadekým, kto určoval trasu a aj na druhý deň po by som mal problém na mape vyklikať, kadiaľ sme išli, nie to po 15-20 rokoch. A ani trasy starších maratónov si podrobne nepamätám a ani sa už väčšinou nedajú dohľadať. Sólo výjazdy som nikdy nedával mimo lokalitu, v ktorej sa pohybujem aj teraz, akurát som sa kedysi vedel dostať ďalej. Ale to sa mi snáď ešte podarí zopakovať. Skôr ma mrzia tie Horaly, Partizánske, Brezno, Varínske cyklokempy a podobné akcie, ktoré už nemám ako zopakovať.
16.01.2023 - 14:09:50
00
Ďakujem že táto téma existuje! Našla som niečo čím sa tento rok budem motivovať :) dnes som tam nahrala dáta a moj štvorček je 6x6, ale vidím tam 3 šedé ktoré keď prejdem hneď bude väčší štvorček.

Prílohy:

statshunters-map-image (1).png
statshunters-map-image (1).png 285.05 KiB thumb_up0thumb_down

16.01.2023 - 17:15:18
07
Ake mas od toho ocakavania?
16.01.2023 - 22:26:09
00
SH som objavil este minuly rok. Zacinal som na stvorci 6*6, do konca roka som zvacsil na 10*10 a na tom aj zostanem do trochu lepsieho pocasia. Je to kombo bicykel a turistika za cca 5r co pouzivam Stravu

Prílohy:

2023-01-statshunters.PNG
2023-01-statshunters.PNG 223.38 KiB thumb_up0thumb_down

17.01.2023 - 09:29:17
02
ja som pomerne ľahko získal 14*14 ale viac bude veľmi náročné :) pokiaľ nebudem robiť nejako cielené výjazdy

Prílohy:

stathunter.jpg
stathunter.jpg 371.46 KiB thumb_up0thumb_down

17.01.2023 - 10:06:29
02
user_id napísal:
Ake mas od toho ocakavania?

Očakávanie je, keď budem vymýšlať trasu na víkend vždy kuknem kde mi chýba štvorček. Lebo veľmi veľa krát jazdím to isté a rada si pozriem aj niečo nové. Možno sa konečne donútim ísť smerom na východ z Bratislavy - malinovo, kvetoslavovo a okolie, čo som vždy chcela ale nejak ma tam nič nenútilo ísť. A tiež vždy keď idem z jazdy a chcem ešte dotočiť na nejaké vyššie číslo tak chodievam cez lužný most, takto budem mať alternatívu ísť niekde kde som ešte nebola (aspoň na začiatku keď sú tie štvorčeky blízko).
A teda ja som typ človeka ktorého motivujú čísla a teda štvorce sú vlastne čísla, takže super motivácia :)
17.01.2023 - 10:29:42
04
Nerobte mi to, ma dráždite na to Rakúsko keď vidím tie výjazdy. Nemôžem byť všade :) Inak ja ignorujem max. štvorce, ja mám kruhový rádius, mne príde max. štvorec úplne nezmyselný :)
17.01.2023 - 10:58:53
01
Pride ti nezmyselny lebo si lenivy ist vykajakovat si chybajuce stvorceky na Oravskej priehrade :-D

Miska18 Tak snad ti to odhodlanie vydrzi. Budu to trochu ine jazdy nez na ake si zvyknuta, rozumej, nebudu az take plynuje a mozno budes menit trasu v terene, lebo pani polnohospodari sa rozhodli polnacku preorat a pod. :-)
17.01.2023 - 11:08:52
02
Tak na tuto hru sa nepridam - z jednej strany more, z druhej narodny park mi dost obmedzuju moznosti :-(
17.01.2023 - 11:11:11
00
user_id: kto nesiel s bajkom po mokrom rozoranom poli, nezasluzi si stvorcek :D :D
17.01.2023 - 11:12:20
04
lto ale obcas je rozumnejsie predsalen prist radsej v lete, ked su hice a zem tvrda.

matko001 Viacero Holandanov ma v tej "hre" impozantne vysledky. Napr.

https://rideeverytile.com/interview-sem-elders

Hadam sa nenechas zahanbit :lol:
17.01.2023 - 11:22:49
01
mňa štvorčeky naviedli na nápad postupne oštvorčekovať hranice slovenska :) tak uvidíme čo pokročím k pokusu
17.01.2023 - 11:28:03
01
matko001 napísal:
Tak na tuto hru sa nepridam - z jednej strany more, z druhej narodny park mi dost obmedzuju moznosti :-(

Pridaj sa, nie je to o max. štvorci ale aj o vizualizovaní oblastí kde si bol, hoc to niekedy môže obnáša ísť po zoranom poli alebo zabehnúť do hustého mladého lesa bez cesty lebo sa inak nedá, ako píše lto

user_id Or. priehradu mám vyštvorčekovanú suchou nohou. Len Liptovská Mara bola problémom, tam som si vyfarbil centrálny štvorec vymysleným výjazdom - môj jediný hack, viac ich neplánujem robiť (ale možno to raz opravím zimným výjazdom po ľade ako som chodil po Or. priehrade na Slanický ostrov, hranica štvorca nie je ďaleko od brehu a spojením s nízkou zimnou hladinou priehrady to nemusí byť problém, len ani túto zimu už nebudú také podmienky)

Prílohy:

Statshunters.png
Statshunters.png 182.09 KiB thumb_up0thumb_down

17.01.2023 - 11:38:19
01
Ja som minulý rok vyštvorčekoval okresy Košice I-IV, tento rok by som skúsil dokončiť Košice okolie, aj keď je tam pár záludností, hlavne NP Slovenský Kras, kde nie je všetko legal na bike. Možno to nejako vykombinujem s turistikou.

Prílohy:

stathunt.png
stathunt.png 86.45 KiB thumb_up0thumb_down

17.01.2023 - 12:30:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up