e-horolezec by chodil hore na lane, ktoré tam hore vystrelil, alebo by mal rovno nejaké raketové trysky?
08.02.2023 - 13:45:42
02
automaticke lano z packou, dole sa priviaze, hore skontroluje baterku a ide si kupit poriadny hambac ...
08.02.2023 - 14:20:48
02
Ak si pametáte Batmena, tak on je priekopníkom e horolezectva. Len vystrelil hák s lanom a potom sa elektricky vytiahol hore.
E-skateboardy už máme, dierou na trhu sú e-kočíky s rôznymi programami hojdania.

Budúcnosťou by mohol byť aj autonómny ebike. V pripade unavy by si jazdec presadol do privesu a mohol by si pospať, zatiaľ čo ebike by ho pekne doviezol do cieľa. Vidíte, súčasní ebikeri niesú na tom až tak zle ... :)

Na druhej strane by to mohlo byť zaujímavé.
Predstavte si že šlapete peši tatranskú magistrálu Štrbské pleso-Sliezsky dom. Keďže treba ísť dole nudne 7km zo Sliezského domu, v predtihu by som si tam privolal svoj ebike. Geniálne. Zaklady hybridnej turistiky nie sú nič nové. Treba len doladiť detaily.
08.02.2023 - 19:38:49
01
s tym batmanom :y: :D
inak automonmy ebike neni zly napad, iduci sam, neni porusenim navstevneho poriadku :lol:
08.02.2023 - 19:42:03
00
a potom už len finálny stupeň :)
i.ytimg.com
08.02.2023 - 19:42:59
01
Batman je TOPKA :y: :D
08.02.2023 - 19:47:27
00
A zoberte si že ako pekne by vás autonómny ebike doviezol vo voziku domov, keby ste sa niekde nechtiac opili a nevedeli šoférovať. Normálne to vidím ako ma 12km vezie nazad z Lopušnej doliny po 8-mich pivách. A ja si leňoším v privesnom voziku chrbtom v smere jazdy.
Naviac by sám zavolal žene aby nachystala chlebíčky a aby si ma po prijazde vyzdvihla pri schodoch. A potom by odisiel do garáže.
08.02.2023 - 20:04:21
00
marseluspp napísal:
Predstavte si že šlapete peši tatranskú magistrálu Štrbské pleso-Sliezsky dom. Keďže treba ísť dole nudne 7km zo Sliezského domu, v predtihu by som si tam privolal svoj ebike. Geniálne. Zaklady hybridnej turistiky nie sú nič nové. Treba len doladiť detaily.


Predstavujem si... E-motorkara ako šliape peši za vlastné do Ostrvy...

Tak to si teda ani v najbujnejšej fantazii neviem predstaviť. Proste nepredstavitelne...
08.02.2023 - 20:06:08
01
marseluspp toto už je vysoký alko level,
vieš to podať aj lepšie, viac romanticky :)
08.02.2023 - 20:14:17
03
A zoberte si že ako pekne by vás autonómny ebike doviezol vo voziku domov, keby ste sa niekde nechtiac opili a nevedeli šoférovať. Normálne to vidím ako ma 12km vezie nazad z Lopušnej doliny po 8-mich pivách. A ja si leňoším v privesnom voziku chrbtom v smere jazdy.
Naviac by sám zavolal žene aby nachystala chlebíčky a aby si ma po prijazde vyzdvihla pri schodoch. A potom by odisiel do garáže.
08.02.2023 - 20:17:01
00
Dnes mi sestra predostrela ako by si predstavovala svoju pracu. Robi Taxi Hopin. Ze sa jej nechce soferovat a chcela by autonomne auto a idealne take ze posle auto po zakaznika same, to ho vyklopi kde chce a ona len zhrabne prachy 😄
08.02.2023 - 20:59:52
02
marseluspp vsak uz Ti srsen pisal, ze radsej nie alkohol (tie minule psychohribiky ci co to bolo davali kreativnejsie vysledky) a ty to este aj zopakujes :)
20:04 a 20:17
Nepi, dobijaj ;)
08.02.2023 - 22:03:23
11
skor ban :lol:, lebo nehejtuje :D, snazi sa vas zviest na zlu cestu :D
08.02.2023 - 22:11:08
05
Že ban. Skôr ocenenie za neustále nadhadzovanie tém hejterom :)

Scarinko - aspoň vidíš že niesom sám čo takto uvažuje. Doba speje k lenivosti a závislosti od technológií. Je to ako s autami. Čím viac techniky do nich namontujú
v ilúzii že ti má pomáhať, tým viac sa na tom staneš závislým a bežné auto už ani nebudeš vedieť bezpečne šoférovať. Málokto si uvedomuje že čím viac technológií, tým si viacej v servise.
Napríklad som tiež nevedel, že kto si urobí vodičák na aute s automatickou prevodovkou, nesmie šoférovať auto s manuálnou.

Našťastie ebikeri majú svoju závislosť pod kontrolou. Kedykoľvek si môžu pripomoc vypnúť a slobodne šlapať.
Vzťah ebikera s ebikom je silnejší ako to majú biobikeri. Je to taký druh manželstva, kde sú tí dvaja na sebe závislí. Tam už neexistuje ja. Tam už by malo byť len my (ako furt tvrdia ženy). Napríklad - Na dnešnom výlete sme sa poriadne vyšťavili. Alebo - Dnes sme celou cestou šlapali za svoje. Pripadne -Dnes sme si riadne zamakali. Bicykel sa tu stáva rovnocenným partnerom.
V takomto podaní to konečne znie dobre a nikto nemôže nič namietať. Ide o výsledok tímovej práce.

Ma to aj nevýhody, keďže vo vzťahu sa nás snaží polovička vždy obmedzovať a komandovať, aj tu je to tak. Obmedzenie rýchlosti je toho dôkazom. To akoby som počul "nechoď tak rýchlo !!! 25km/hod ti musí stačiť" . Možno práve tá nevôľa byť stále komandovaný vedie niektorých k čipovaniu. No povedzte si, keby vám nejaký čip zaručil že vám žena prestane kecať do života a bola viac náruživejšia , šli by ste do toho??? Ruku na srdce a očakávam uprimnosť ....
Naviac kým bioši majú štíhle frajerky, naše polovičkhy trpia nadváhou... Ale keď ich milujeme, nieje čo riešiť :)
09.02.2023 - 07:58:04
04
no inak začínaš ísť po nebezpečnej ceste ... volať bike polovičkou, ktorú miluješ ? ... a čo ak sa tvoja spolubývajúca urazí?
09.02.2023 - 08:20:31
00
keyboard_arrow_up