Rovno v obývačke by si mohol sedieť pri pive 🙂
16.02.2023 - 09:31:25
20
lapaloma napísal:
marseluspp, včera som sa teba a na rs955i myslel, keď som šiel pretočiť nohy podvečer. Že aké by to bolo, keby som mal e-bike .. len potom mi napadlo, že to by som sa rovno mohol ísť auto vyvetrať :P

Si bol v šňiclove emotorkarkov predbiehat?
Ti závidím ?
A ešte poznamočka,viem už sa to trošicka liberalizuje,ale nevypisuj na verejné fórum ako na mňa večer myslíš,som štastne ženatý, a čo keď moja nebude mať pochopenie?
16.02.2023 - 09:58:49
00
nie, bol som sa voziť po dúbravke a dlháčoch, po kopčekoch
16.02.2023 - 10:32:29
00
Keď si aj na analogovom bajku dokážeš riadit únavu, to aj po kopčekoch ide😉.
To hoc aký emotorkar by aj kyslikovu masku potreboval.😲👍
16.02.2023 - 10:40:35
00
Sranda že polovica blavakov sa cez deň vozí v električke a trolejbuse a potom sadnú na bike a sú bio To je pokrytectvo. Keď bez elektriky, tak všade. A to vrátane elektrického zvončeku pri dverách :) Ja vám dám takto švindlovať a potom si tu z nás robiť srandu. :) Šup šup za svoje dole z 13-tky po schodoch pekne sa pozrieť kto to zvoní a otvoriť mu dvere.
16.02.2023 - 10:53:36
00
práve preto som uviedol príklad zo včera ... celý deň pracuješ a využívaš pritom elektriku .... tak potom, v rámci relaxu či nebodaj športu chceš byť v inom svete :) a o toto sa vy pripravujete
16.02.2023 - 11:08:58
01
ja som včera videl z diaľky na hrádzi jedného na bicykli čo mal nohy úplne do O ... tipol som si že to bude e-lektričkár...nemýlil som sa, aspoň tie posedy by ste si mohli nastaviť a nesedieť na tom ako na latríne :D
16.02.2023 - 11:42:54
01
No ale to je správny posed!
Americkí vedci zistili ze elektromagnetické pole baterie prispieva k degradacii chrupavky kĺbov,a od budúceho roka EU zavádza varovné upozornenia na obaloch bateriek.
Dokonca existujú štúdie,že aj pohľad z diaľky bez fotochromatickych okuliarov na baterku spôsobuje zápal spojiviek a nevoľnosť.Cyklokoalicia už ma vypracovaný dlhodobý plán budovania segregovanych cyklotras oddelených nepriehladnou stenou najmä na miestach kde by už zdialky mohlo dochádzať k poškodzovaniu marginalizovanich biobikerov.
16.02.2023 - 12:08:19
00
No, mne to pôsobí aj na žalúdok, pri sústredenom pohľade na typického e-truhlika hrozí nešťastie bezprostrednému okoliu.

Nepriehľadne oddelené mototrasy schvaľujem, navrhujem budovať ich zapustené pod úrovňou okolitého terénu aspoň 4m alebo pokojne aj podzemné. Napríklad by sa mohli sekundárne využiť existujúce kanalizačné zberace. V prípade náhleho vzostupu hladiny by v tomto prípade nevznikla žiadna škoda ...
16.02.2023 - 13:11:31
01
Napíš svojmu poslancovi...
16.02.2023 - 13:13:02
00
ivast napísal:
No, mne to pôsobí aj na žalúdok, pri sústredenom pohľade na typického e-truhlika hrozí nešťastie bezprostrednému okoliu.

Nepriehľadne oddelené mototrasy schvaľujem, navrhujem budovať ich zapustené pod úrovňou okolitého terénu aspoň 4m alebo pokojne aj podzemné. Napríklad by sa mohli sekundárne využiť existujúce kanalizačné zberace. V prípade náhleho vzostupu hladiny by v tomto prípade nevznikla žiadna škoda ...


Máš pravdu, na tieto tvoje sr...ky by boli kanalizačné zberače ideálne.
16.02.2023 - 13:25:48
01
Elektrika...teda vlastne prípomoc v ebiku slúži hlavne na zvýraznenie cyklistických predností - rýchlosť, dojazd, komfort, energia, kadencia, výkon, kondícia, elegancia, pôvab....atd
A vedlajšie, horšie produkty cyklistiky sa presúvajú do úzadia - fučanie, potenie, motanie sa v stúpaní, frustrovanosť, nepohodlie

Nieje nič krajšie v cyklistike ako pohľad na spokojného ebikera plachtiaceho šírou krajinou...Je to ako phľad na dobre urobenú plastiku pŕs mladej ženy. To vnútorné vyžarovanie spokojnosti je proste neprehliadnutelné...
Je jasné že si to ľudia všimnú, vidia že na tých ľuďoch na ebiku je niečo zaujímavé. A chcú byť ako oni ... a preto im ticho závidia a hejtujú.
16.02.2023 - 13:48:52
02
Jasne, kadenciu na ebiku mas naozaj nadhernu, uz ta vidim, ako tocis 120 s pripomocou :D, okrem obcasnych vynimiek, ebikera poznat z dialky. Vypaseny tucko, nohy od seba, slapanie ako kapusta v sude, obleceny ako na vypravu do arktidy. Cista cyklistika :D
16.02.2023 - 14:10:22
07
marseluspp napísal:
Je jasné že si to ľudia všimnú, vidia že na tých ľuďoch na ebiku je niečo zaujímavé.

Presne tak, 20kg tuku navyše a o 3 vrstvy viac oblečenia :rofl:
16.02.2023 - 14:29:12
16
marseluspp napísal:
Sranda že polovica blavakov sa cez deň vozí v električke a trolejbuse

S tými blavákmi opatrne... Definíciu Blaváka, kto to je, zistenú dlhoročným výskumom, si môžeš prečítať v mojom podpise,.
16.02.2023 - 15:22:20
03
keyboard_arrow_up