http://bicykel.host.sk/bicykel/index.htm z tohto hej.. :wink:
12.05.2006 - 10:53:25
00
no tak sa musim pochvalit ze novy bike je super az na prehadzovac ktory mi blbol dnes cely den ....dnes som ale aj prvy krat na nom jazdil..... a teda tych prvych veci sa v prvy den stalo viac....tak napriklad som dnes prvy krat zistil ze sa prednou brzdou nema brzdit prilis silno ;-))) au a tym padom mam dnes v prvy den zasebou svoj prvy pad au au vam poviem ;-)))) takze som hned dnes prvy krat isiel do servisu pretoz\e niesom zatial majitelom ziadneho naradia .... aby mi nastelovali prehadzovacku a uvolnili brzdu ;-))) a dnes som prvy krat v zivote namontovaval tachac.....


takze ako som spomenul dnes sa tych prvych veci stalo dost ;-))))

vecer ked sa dokrivam domov nafotim a pridam aj par fotiek ';-))))) zatial pekny piatok a pekne sa vizite v nedelu ma mrznut;-)))))))))
12.05.2006 - 19:32:20
00
Pozdravujem nadejneho bajkera,

citam tu tvoju genezu az k novemu bajku, keby som to nasiel skor, asi by som ti tiez nieco poradil, ale uz mas novy bajk, tak sa s nim pokus poriadne skamaratit a nech sa ti darí..
22.05.2006 - 12:09:32
00
Ja neviem, či sa nám zeropoint niekde s novým bikom nevytrieskal, keďže sa tu už dlho neukázal :)
22.05.2006 - 12:28:42
00
Ja neviem, či sa nám zeropoint niekde s novým bikom nevytrieskal, keďže sa tu už dlho neukázal :)


teraz urcite bikuje furt a nema cas na net...
22.05.2006 - 12:47:51
00
tak tak pani ;-)) 11.05.06 som kupil bike a odvtedy do teraz som podla tachaca najazdil 200.1km ;-))) (no len boh a vyrobca vie ci som to nadstavil spravne...) (ale tak podla roznych vzdialenosti napr z domu do prace... by to malo sedet...) za ten cas a tych cca200km som niekolko nasobne padol mam robity laket s mojim stastim 3ti krat na tom istom mieste by ma vzivote nenapadlo ze ked rupne dole z biku a urobim si cestny lisaj tak to az tak neboli boli to az ked supnem dole z biku druhy krat a rozseknem si este nezahojeny cestny lisaj no do @#$$%%*&@#@##@#$@#@$@ to bola bolest normalka mi slzy vybehly do oci uf uf okolo iduci jazdci zastavovali ze ci som v pohode ci nejdem do nejakeho soku a komatu a tak ;-))) tak som sa len trapne pousmieval ze hihi haha som ok sadol a fical... najlepsia sranda je ze ked som padol treti krat a treti krat si rozsekol ten isty cestny lisaj uz som sa na tom smial ze sa musim naucit padat aj na druhy laket ... co som samozrejme o sebe zistil ze som rozhodne pravak ;-)))))))) a ked padam tak hned sa tocim a padam na prave rameno a dopadam na chrbat nieco ako v AIKIDO neviem ci niekto netrenujete je tam tiez nieco ako najprv ide chrbat ruky a v podstate sa urobi nieco ako mlynske kolo no tak tak nejako ja padam bike cez hlavu a dovidenia ;-)))
mam za sebou uspesny defekt hmm no zatial to len fuci pretoze zakazdym dofukam a drzi skvele tak 8-12hodin potom dofukujem... ;-((( tak nejako som pred vyplatou tesne takze cakam.. vyskusal som si nieco ako "lesnu" jazdy pri malom dunaji pri blavackom slovnafte no kasa rutim sa rutim a zrazu jama plan sutrov velkych ako rugbiova lopta (takzvane vajicko) takze uz som o5t raz letel druhy krat ked som tade siel som si to skocil a jama ma tak meter na priemer mozno viac tak uz to bolo v pohode a ked som tadial siel 3ti krat tak som tam nacapal typa so zlomenou vydlou a romlatenymy kolenami hmmm takze som aspon pokecal ;-||||
dam sem teraz jednu fotocku a ak vide cas tak zajtra z prace by som si tam chcel ist zajazdit a tak nafotim par zaberov.....
upozornujem ze to nieje ziadny extra teren ani nic podobne.....je to taka nevynna lesna cesticka pri dunaji malunkom ;-)))
ZDRAVIM VAS TYMTO VSETKYCH VELA ZDRAVYCH KM A HLAVNE PEKNE POCASIE;-) ZAJTRA SA VIDIME PAPA....

http://img282.imageshack.us/my.php?image=mojchodnicekresize2xr.jpg

http://img282.imageshack.us/my.php?image=dsc0080resize6me.jpg

TOTO JE LEN ZACIATOK ;-)) dalej uz trcia korene stromov zo zeme... ;-)) to az zajtra ;-)
22.05.2006 - 22:28:46
00
jo este ma napadlo ze som niekde na strane jedna mozno dva spominal ze ked najazdim 1000km a budem si na istom ze ma to bavi a ze to je to co chcem...to cim sa chcem zaoberat proste si budem isty ze ma to bavi a cem sa tomu venovat tak ze si kupim lepsi bike a proste ze do toho zainvestujem....


tu nastava otazka pre vas co sa tomu vyznate..(profikov) aky bike si mam kupit planujem to spravit na splatky v cene cca do 50000skk uvitam nazory linky na modely doporucenia proste cokolvek....
uprimne povedane ma ocaril tento nemozem si pomoct ta farba sa mi nepaci ale proste uz len ten nazov je paradny ;-)) a hlavne ako som tak pozeral ma to tam uz bars co v tej cene... tak ale necham si poradit samozrejme...http://www.kona.cz/2k6_kolo.php?bikeID=20

uz teraz ked som za 10 dni nasupoval 200km a mam permanentnu svalovicu na stehnach som na 60-70% presvedceny ze toto je to co ma bavi;-))

vopred vdaka za rady a doporucenia....
22.05.2006 - 22:58:42
00
tomu sa hovori smola. po tyzdni ked clovek vrazi peniaze do niecoho a prijde na to ze ho to bavi a rozmysla nad novym :) ale byva to tak.
caldera je zaujimava ale vidlica neni to prave.
ohladne 50k biku. uz su to slusne prachy. preto je dobre si ujasnit akym smerom sa budes na tom biku uberat. ci ist do lahkeho rychleho svihoveho biku. alebo skor nieco masivnejsie tazsie pomalsie a chces si teren naozaj uzit nielen ho preletiet. to je ale predsalen zistovanie na dost dlhu dobu a prichadza postupne s tym ako clovek meni bike a vidi co mu prinasa vacsiu radost ci vyjazd na kopec o niekolko minut skor alebo ostrejsia jazda dolu kopcom.
no a pri kupe takeho biku je urcite lepsi osobny kontatk s predajcom a povedat mu co clovek asi tak chce. vacsinou sa da upravit coto aj na biku aj na cene :)
23.05.2006 - 10:53:10
00
Inak ta kona je ok az na tu vidlu ale pises ze chces vrazit 50 000 a toto stoji 24 000 českých, tak trochu nechápem prečo nepozeráš niečo lepšie, myslím že už tu široky zaber hladal niečo podobné skús pohľadať tú tému. Hlavne si kúp full aspoň si spríjemníš jazdenie, nepočítam s tým že by si potreboval nejaký xcéčkový pevný bike. :P


http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=11452
23.05.2006 - 11:40:43
00
Nikam sa neponáhľaj. Pojazdi celé leto na tom, čo máš a na jeseň / v zime budeš už presne vedieť, aký typ biku chceš a v tom čase bude akurát najlepšia doba, ako svojich 50k využiješ čo najlepšie (posezónne zľavy).
23.05.2006 - 11:48:40
00
tiez si myslim, ze by si mal najprv vyzmykat vsetko co sa da z tvojho noveho biku....myslim, ze min. rok ti v pohode vydrzi, aj keby si ho neviem ako nicil....takze riadne ho vyuzi, sprav si aspon 2000 km (nie vsetko popri dunaji) a potom ti uz bude celkom jasne, co chces jazdit a na com.....50 000 je predsa len kopec penazi, tak sa neunahli, momentalne mas novy bike, tak ho trochu vyuzi, kym ho zahodis, nech to nie su vyhodene peniaze 8)
23.05.2006 - 12:09:39
00
vazeny ..... som unaveny neviem ci som tu pisal ale mam defekt... v zivote som taku vec neopravoval a ani som v zivote nikoho nevidel nic podobne robit ....

tak som dnes nabehol do www.sportsevis.sk ze mam to blizko cca 30minut peso prijemna prechadzka az na to ze som dosiel domov z prace o 1810 takze som makal dosiel som tam a ze nemaju dusu co som potreboval tak reku chlapi predajte mi flastre no a tak som kupil take nejake za 75 skk celkom cool to vyzera manual chapatelny az na vec z kriedou ale nevadi tak som dal dole koleso horko takzo som dal dole plast jafukal trosku prepichnutu gumu zdravy rozum mi hovoril ze daj to pod vodu inak to nenajdes ale trt diera jak svet takze no problem drzal som sa instrukcii osmirgloval napatlal lepidlo strhol striebornu foliu prilepil pridrzal za takych 20 minut som strhol papier z druhej strany posipal som to tou kriedou proste brnkacka hehe a tak si vravim najprv vyskusame ci to nefuci nafukam dusu no paradicka nadhera cely stastny ze haha idem sa vozit ;-)) davam dusi s plastom na rafik setko ide hladko az ten posledny kusok no makacka ale mam take v pohode priborove noziky dva co su tupe ziadne ostre hrany ani nic proste brnkacka dam koleso na vydlu zamontujem nafukam a ona svina poj@#$%^#@@#@$#%@%@#%@%#%@$@@##$ znova fucala... ;-(( toto cele som dnes urobil 3x a zakazdym na inom mieste co mi hovori ze pri poslednom zasuvani plasta na rafik robim niekde chybu a zakazdym precvaknem asi tu dusu kua chlapi je mi az doplacu a to som stary pan ;-(( poradte niekto ako na nasadzovanie plasta na rafiku uz nevladzem a zacinam byt nasraty a vtedy clovek nepremysla triezvo ;-((( dikes vopred verim ze som vas aspon rozosmial ze boze ten zero to je paradna lama alebo take daco HEEEEEEEEEEEEEEEEEELP I'M AT THE END DAMNED.............


DIKES VOPRED...
24.05.2006 - 21:53:36
00
Zaloz plast, trochu nafukaj dusu a potom si hlavne kup montpaky po 15 korun a snim nahod druhu stranu plasta.
24.05.2006 - 21:58:54
00
Zaloz plast, trochu nafukaj dusu a potom si hlavne kup montpaky po 15 korun a snim nahod druhu stranu plasta.


aha no tak toto povazujem za cennu informaciu ;-)) dikes ... takze si pisem do notesiku montpaky ;-))

no moj postup vlozil som dusu do plasta nahodil jednu stranu a potom druhu nafukam a nic;-(( takze dikes...

vazim si toho...
24.05.2006 - 22:20:26
00
Zaloz plast, trochu nafukaj dusu a potom si hlavne kup montpaky po 15 korun a snim nahod druhu stranu plasta.

chlape dikes presne toto bola informacia ktoru som potreboval vyzera to tak ze koleso je tvrde a nasadene na biku dufam ze spravne lebo ako sa poznam som schopny spadnut bez toho aby som sa postavil zo stolicky ;-)))))))


dikes este raz;-))
24.05.2006 - 23:29:40
00
keyboard_arrow_up