Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
@jezus:
O oboch veciach co pises, vieme... Problem strom je problem...Nevieme sa k nemu dostat autom, aby sme ho mohli vyrezat... Lesaci nemaju zaujem v tomto pomoct...
Co sa tyka odbocky za druhym brodom, tak to miesto presne ovladam, lebo i minuly rok tam boli trosku problemy... Neda sa malovat cykloznacenie ako by sme potrebovali, na to je norma... Ale ten usek zabezpecime dvomi sposobmi.... natiahneme pasku cez cestu, a navyse bude pred brodom vyrazna sipka na strome ( format A4), tak ako po minule roky...
Dnes som este cistil niektore useky od Bieleho kriza po Panovu luku...tak snad bude vseetko OK...
07.08.2008 - 20:09:25
00
ja som si skusil prejst kratku trat este pred dovolenkou (26.7.) a vcelku sa mi darilo drzat trate. Oranzove znacky som videl az niekde za Hrubym vrchom. Po Maly slavin som sa dostal a niekedy potom som zisiel z trate a nasiel som sa na Stupavskom maratone. :) Tam som uz ostal a po hlavnej ceste siel domov. Cez vikend to hadam skusim znova.
07.08.2008 - 20:59:20
00
Ahojte. Dnes som bola kúsok prejsť peši, lebo zdravotne problémy nas s priateľom nepustili na bike...Keďže sme tade vživote nešli, chceli sme sa držať značiek. Nešli sme hneď odzačiatku ale až od niekoľkého mlynu(toho čo rekonštruujú) Tam sme hľadali značky, no žiadne sme nenašli a tak sme išli ďalej po ceste. Potom sme natrafili na nejakú bielu značku so svetlozeleným "C" a tam sme sa sekli na pol hodinu. Jedno "C" nás viedlo úplne iným smerom ako druhé. Potom sme postúpili ďalej po ceste a šli sme až k tej vyvieračke vody, kde je to trošku upravené(lavičky, altánok..) a tam som si všimla, že tam začínajú biele značky. Vtedy mi ťuklo, že ste nepísali, že bude značené "C" ale iba bielymi značkami a tak sme sa vybrali po bielej značke. Tam sme prišli na nejakú časť cesty, kde si zas značky protirečili ale podla mapy sme šli správne a tak sme pokračovali. Išli sme potom bez sledovania značiek a mapy, lebo sa tam nikam nedalo odbočiť a zrazu sme prišli niekam do blízkosti Hrubého vrchu. Po ceste sme prekonávali jeden strom... Išli sme hore a stále hore a dostali sme sa až k nejakému rázcestiu. Tam sa stala zas taká haluz. Jedna biela značka nás viedla naspäť, druhá dolu kopcom(doisť krutý zjazdík po ktorom sme mali problém zísť peši{avšak sme mali sandále}) a tretia cesta pokračovala. Boli sme zmetení a tak sme zišli dolu po tom zjazdíku až sme vyšli na cestu a vyšli sme si to trošku vyššie k Sanatóriu, nastúpili na bus a odviezli sme sa domov. Celkom som z toho zmetená...
07.08.2008 - 22:31:06
00
Bubu medzi prvým a druhým jazerom za Rotundou na Železnej okolo takého domčeku a hneď za ním doľava hore vcelku nepríjemným stupákom (týmto zdravím Ivetku medicopterku, ona vie, prečo - pre ostatných, to bola moja prvá riadna stojka) okolo Hrubého Drienovca v podstate hákom doľava k žltej zn. Ten zjazd po žltej doprava dolu bol na Stupavskom. Greenbike tour ide opačne, t.j. doľava po žltej (ďalej na červenú až pod Sekyl, bez značky na modrú značku na Malinský vrch, Malý Slavín et cetera).
08.08.2008 - 00:05:03
00
Bubu,
sla si dobre, len si treba uvedomit, ze znacenie je obojsmerne... Toto znacenie bude celorocne a bude vyznacene oboma smermi, aby sa dalo bikovat i opacne....
Tam, kde ste narazlili na zltu znacku, tak bolo treba pokracovat rovno, tak ako spravne napisal tulenik....
Este k tomu znaceniu: Znacenie nezacina na Partizanskej luke, ale cca 300 m pred bufetmi Rotunda...To je kvoli tomu, ze celorocne znacenie nemozeme viest cez Partizansku luku, ale vedie traverzom ponad nu a schadza na cestu az pri budove Mestskych lesov...
To iste je i pred Kamzikom- cez Kamzik, trat preteku vedie inakadial, ako su vymalovane stvorce...
Tam, ako som uz tu pisal, treba odbocit na prieseku s elektrickym vedenim, namiesto doprava ( kadial ide znacenie a cervena znacka )treba odbocit dolava... Popis tejto zmeny najdete v mojom predchadzajucom prispevku...
Bubu i dobre videla, ze do tych bielych stvorcov pribudli slabozelene "C". Tak by to malo vypadat, az bude trat vyznacena uplne, len nam nastal problem... bola nam dodana ina farba a ta este ani nechytala na biely podklad...
08.08.2008 - 06:07:44
00
@jezus: O oboch veciach co pises, vieme...

Ale ja som pisal len o jednej veci :) a to, ze nie je nikde uvedene, pod akym VS uhradit platbu aby ste ju vedeli identifikovat. Zatial si nenapisal, ako maju ludia platit...
08.08.2008 - 12:20:44
00
Ale ja som pisal len o jednej veci :) a to, ze nie je nikde uvedene, pod akym VS uhradit platbu aby ste ju vedeli identifikovat. Zatial si nenapisal, ako maju ludia platit...

VS uvadzajte datum narodenia...tak sa rozhodli organizatori.
Kratka trat je uz vyznacena po Peknu cestu-Spariska, je to biely podklad ( stvorec ) a v nom zelene pismeno "C" Upozornujem, ze trat je znacena obojsmerne, tak dufam, ze Vas to nebude mylit...
Zbytok trate sa vyznaci buduci tyzden...
Nevyznaceny zostane usek od elektrickeho vedenia zhruba 500 m od Kamzika, az po Partizansku luku, kde cyklomaraton ide inou trasou, ako cyklotrasa... Ale skusime navesta cervene stuzky "Kellys", aspon na krizovatky, nech si mozete prejst v klude trat este pred pretekom...


Naposledy upravil Laco Findl dňa 09.08.2008 - 07:58:38, celkovo upravené 1 krát.

08.08.2008 - 22:32:29
00
zverejniť RČ asi nie je najšťastnejšie... iní pýtajú dátum narodenia... predsa len RČ je citlivejší údaj
z princípu to radšej osobne vysypem na Klincovej na stôl
09.08.2008 - 01:51:47
00
zverejniť RČ asi nie je najšťastnejšie... iní pýtajú dátum narodenia... predsa len RČ je citlivejší údaj
z princípu to radšej osobne vysypem na Klincovej na stôl

Sorry, uz som to opravil, staci ako Variabilny symbol datum narodenia... :wink:
09.08.2008 - 07:59:47
00
jo velmi sa tesim ale idem pred tym na 9dni rpec a pridem v stredu a v sobotu je maraton tak snad sa dam do kopy za tie dva dni :)
09.08.2008 - 17:56:51
00
Nikde na stranke maratonu sa nenachadza informacia, co uviest pri platbe prevodom na ucet do variabilneho symbolu ako identifikator platby. Bolo by dobre co najskor to doplnit. :idea:

Ja som do VS uviedol 00DDMMRRRR (00 + datum narodenia) a do poznamky platby som uviedol cele meno, takze by ste nemali mat problem s odkontrolovanim mojej platby. Otazkou je, co uviedli dalsi, co uz zaplatili...


Heno, co si uviedol do VS a poznamky Ty?


Meno a dátum narodenia...ako býva zvykom:)
09.08.2008 - 22:33:50
00
ja som platil uz skor a nevedel som co mam dat ako VS tak namiesto toho som vyplnil policko poznamky kde som napisl svoje meno..to by malo stacit
10.08.2008 - 11:45:19
00
Kratka trat Kellys Green bike Tour 2008 je kompletne vyznacena ako cyklotrasa ( biely stvorec a v nom pismneo "C" zelenej farby ). Kedze pretek pojde v okoli Kamzika inak, ako oficialna cyklotrasa, tak trasa preteku bola dnes oznacena stuzkami cervenej farby s napisom KELLYS.
Velky okruh z Bieleho kriza na Pezinsku Babu a spat cez Limbach na Biely kriz bude vyznacena buduci tyzden...
Takze uz mozete si zatrenovat na kratkej trati... :wink:
10.08.2008 - 20:19:43
00
Kratka trat Kellys Green bike Tour 2008 je kompletne vyznacena ako cyklotrasa ( biely stvorec a v nom pismneo "C" zelenej farby ). Kedze pretek pojde v okoli Kamzika inak, ako oficialna cyklotrasa, tak trasa preteku bola dnes oznacena stuzkami cervenej farby s napisom KELLYS.
Velky okruh z Bieleho kriza na Pezinsku Babu a spat cez Limbach na Biely kriz bude vyznacena buduci tyzden...
Takze uz mozete si zatrenovat na kratkej trati... :wink:


Noooo, tak sa teším a cez víkend vybehnem, nech viem čo ma čaká :lol:
10.08.2008 - 20:23:45
00
Ja som si dnes prešiel tú krátku trasu a všetko je pekne označené. Označenie stužkami je veľmi dobre viditeľné, snáď to nejaký dobráci nepostŕhajú. Trať je pekná, ale po včerajších dažďoch trocha rozbahnená, no dala sa prejsť. Domov som prišiel zrelý do pračky (pod sprchu) :D :D :D .
10.08.2008 - 20:40:39
00
keyboard_arrow_up