EMSI-CSLA napísal:
Nahradna trasa je v aktualnom pocasi divoka ale da sa.

A preco nie takto?

Zaujmave, ze rieka Myjava prameni v CR.
28.11.2022 - 10:44:40
00
Lebo ze tam “cekaji taky kolegove”. 😄
28.11.2022 - 12:10:12
00
aktuálne na javorine nejaká mega pátracia akcia... všade v lese reflexné vesty... tak som sa tam nejakého hasiča pýtal, že čo nacvičujú a že sa pátra po nezvestnom občanovi ČR, ostalo tam po ňom auto a už viac dní nedal o sebe vedieť...štvorkolky, drony, psi .... stratiť by sa tam mohol len nesvojprávny človek, lebo šak každá cesta dole kopcom vedie do civilizácie na všetky smery.. tak asi nejaké zdravotné problémy alebo zámer... aj z webky tam vidieť plno aut hore.. vzhľadom na teploty, dosť pochybujem že ho nájdu ešte živého
04.12.2022 - 13:41:00
00
keby to niekoho zaujímalo tak od 10 minúty... https://videoportal.joj.sk/krimi/epizoda/105182-krimi

ešte skôr ako som videl túto reportáž som si spomenul, na základe toho, že niekde písali, že ten človek tam mal zmiznúť už v septembri, že som tam v nejakom takom čase videl divnú scénku, tak som si zistil kedy to ozaj bolo, pozrel som si záznam trás z toho dátumu a presne mi to sedelo a tá reportáž to len potvrdila, že okolo tej dodávky som šiel a čo bolo divné, že kúsok pod nou bol divný človek v lese, ktorý mal palicu a hrabal sa v lísti ako by zúfalo niečo hľadal a do toho si hlasno niečo sám pre seba mrmlal divnou hatmatilkou... tak som sa spojil s tou čo viedla tú pátraciu akciu a posunul jej tú info... nič moc im to nepomohlo... ten človek čo som videl sa moc nezhodovla s tým po ktorom pátrajú... ale problém bol v tom, že tam dali starú fotku a medzi časom začal žiť nejak asociálne až bezdomovecky, tak už sa na seba moc nepodobal plus dlhé vlasy, tak už začalo viac dávať podobu... ale tak zas spomente si na človeka, čo ste videli pár sekúnd v lese pred troma mesiacmi
05.12.2022 - 21:11:53
00
Ta dodavka bola kde?

Priamo na Javorine na ceste z vrcholu na chatu som uz stretol zbludilcov, ktory netusili kde su. Ale zase pri tom pocasi.

A Audina v lese bola tiez fajn.
05.12.2022 - 22:46:47
00
dodavka bola zacuvana tam ako je turisticka znacka kachlove grune, teda koniec žltej turistickej kde sa napaja na asflatku, cele to tam blokoval, musel som z biku zosadnut, same to odtial nemalo sancu vyjst, volali policajti majitela firmy ktorej to patrilo a ten strateny tipek tam robil vodica... auto nasli v stave bez nafty a s vyslahanou baterkou, v interiéri boli osobne veci tipka, ako aj jeho sukromny a firemny mobil a nelogicky vela osobnych veci v podobe oblecenia v kufroch, na kapote mali byt este nejake peniaze len tak polozene
05.12.2022 - 22:51:48
01
a on sa asi nestratil zevraj tam robil nejake vytrznosti uz den pred na chate, ze volali aj policajtov asi chlast a najskor aj drogy... este sa mal toho 13.9. co bol naposledy videny pohadat s frajerkou cez telefon, nieco v style ze nevie kde je a ze nech pre neho pride... neviem sak to bolo skoro este leto, ktoroukoľvek cestou sa pustis dole kopcom tak si v civilizaci, obzvlášť ked bol vedla asfaltky... ale tak nevyzeral ze by racionálne uvazoval, kazdopadne keby tam skonal nejak asi by ho uz niekto nasiel... ja mam ešte teóriu ze takyto typek s bezdomoveckou minulostou s tym mozno niekde veselo pokracuje ci uz v SR alebo CR
05.12.2022 - 23:02:58
00
Ze sa niekde tula by urcite bol ten lepsi pripad. To vysvetluje, preco sa patra az teraz.
Ale spominam si aj na toho zavrazdeneho v krikoch v lesoparku na Urpine, co ho nasli az po 8rokoch.
05.12.2022 - 23:28:46
01
Bol niekto tento rok Pytona z Javoriny?Na TF je report este z minuleho roka.
20.05.2023 - 13:32:42
00
Áno prve dve tretiny ok dole ťažba a lajna ťažko čitateľná, ale bol som prvý krát, ak to poznáš tak sa nestratis ...
20.05.2023 - 14:39:13
00
bol som dnes, tak ako pise Ivast, ale ja som lajnu nasiel kedze to tam mam dost pojazdene.
21.05.2023 - 20:07:11
00
kde tam zas ťažia magori? ja som to bol naposledy ten aprílový týžden čo mrzlo a ešte to bolo ok... ale vidím že tam chodí denne traktor hore... ale šak tam už skoro neostal žiadny strom
21.05.2023 - 22:35:10
00
Otazka pre domacich. Ten Python zide aj neskuseny jazdec? Ak ak hovorite ze dole nevidno stopu, pustit sa tam ak to tam nepoznam?
24.05.2023 - 13:56:42
00
úplne v pohode, tam pri pomalej opatrnej jazde nie je nič zložité, ked netrafíš koniec tak pojdeš normálne po niektorej zo zvažnic, stratiť sa tam viac menej nedá, každá cesta dolu kopcom niekam vedie
24.05.2023 - 14:08:21
00
Ahojte, v akom stave je aktuálne trasa z NMnV na Čachtický hrad a hlavne na Plašivec a ďalej na Ošmek?
31.05.2023 - 22:46:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up