scontent.fksc1-1.fna.fbcdn.net
28.05.2023 - 22:30:47
09
will napísal:
SaSka to vytiahla teraz pred volbami. Vedeli o tom mesiace a nespravili nic. Az ked sa to rozbehlo a dzin je z flase vonku.

Ale este dolezitejsie - tu mal podla mna konat nas Uoou na zaklade vlastnej iniciativy ak identifikoval v navrhovanej/prijatej pravnej norme rozpor s ochranou osobnych udajov.


Ahaa, takze saska :) uz ked tu hovadinu schvalili ste tu nadavali na socialnu poistovnu a ja som tu pisal, ze to je vyblitok krajniaka. Teraz samozrejme saska vedela a nerobila. Mimochodom slo to cez parlament kde je 150 poslancov, vedel o tom kazdy, aj cyklisti na internetoch, ty saska.
29.05.2023 - 12:01:47
01
Pozri si kto ako za ten zakon hlasoval a hned vies komu mas za to dakovat.
29.05.2023 - 15:58:03
01
[quote="@1945955"][/quote]

toto by už teraz UCI zakázala, je to taká nebezpečná pozícia ako super tuck, ... hlavne v daždi a na boso
29.05.2023 - 16:12:56
00
Srsen Moja krsná sa takto bicyklovala na tatkovom biku :)
29.05.2023 - 16:16:58
00
no hej, popod vazu to je velmi nebezpečna pozícia, a ešte v sukni
29.05.2023 - 16:46:16
00
ako decko som jazdil tak isto, vlastne asi všetky decká v tej dobe :)
29.05.2023 - 17:13:04
03
Hosť napísal:
toto by už teraz UCI zakázala, je to taká nebezpečná pozícia ako super tuck, ... hlavne v daždi a na boso


Co je na tom nebezpecne? Super tuck je uplne stabilna pozicia dole kopcom :)
29.05.2023 - 19:27:09
00
hej, ked ideš rovno
29.05.2023 - 19:38:05
00
cokupit napísal:
Ahaa, takze saska :) uz ked tu hovadinu schvalili ste tu nadavali na socialnu poistovnu a ja som tu pisal, ze to je vyblitok krajniaka. Teraz samozrejme saska vedela a nerobila. Mimochodom slo to cez parlament kde je 150 poslancov, vedel o tom kazdy, aj cyklisti na internetoch, ty saska.

Akoze teraz, ked uz boli informacie rozoslane, tak sice mozu namietat ale nastvane rodiny uz ostanu.
Preco toto nespravili hned a nezabranili tomu ? Na toto som narazal. Nie, ze za to moze SaS. Ale ze konaju na efekt a nie preto aby to malo ucinok.
Rovnaka vec je aj ako Sulik na bilboarde bude bojovat proti zakazu aut na fosilne paliva. To mal riesit pred rokom a pol, ak to realne chcel. Vtedy sa to riesilo. Teraz su to len lubive gesta.
29.05.2023 - 21:10:56
00
Saska ide po jednoduchych volicoch. Ti, co ich volili predtym ich uz zjavne nezaujimaju. Staci si pozriet nove saskarske bilboardy
29.05.2023 - 21:15:47
01
Ale ine som chcel. Ferko Miklosko sa vracia do politiky. Nie ze by som s nim vzdy suhlasil ale je to clovek, ktory je na strane dobra. Bude to silny protivnik pre rusku kolonu. Dufam, ze sa dostane do parlamentu.

Potvrdilo mi to aj to, ze ho zacal Fico urazat. Ako s prezidentkou - silne osobnosti Fico ociernuje a znevazuje. Aby znizil ich vahu u svojich volicov.
29.05.2023 - 21:19:36
00
Akože sry ale mám pocit že jedna Drakula by mohla stačiť, koľko ich ešte bude?
29.05.2023 - 21:38:59
01
lapaloma napísal:
Saska ide po jednoduchych volicoch. Ti, co ich volili predtym ich uz zjavne nezaujimaju. Staci si pozriet nove saskarske bilboardy

Suhlasim s tebou. Dokonca tie ich reklamy o bojovani proti ruseniu hotovosti, ci proti karbonovej neutralite hraju vyslovene na dezolatnu notu. Len mam pocit, ze o jednoducheho az dezolatneho volica sa bije uz akosi privela stran...
29.05.2023 - 21:54:58
01
Volodja napísal:
Suhlasim s tebou. Dokonca tie ich reklamy o bojovani proti ruseniu hotovosti, ci proti karbonovej neutralite hraju vyslovene na dezolatnu notu. Len mam pocit, ze o jednoducheho az dezolatneho volica sa bije uz akosi privela stran...

chlapci, chlapci, pracujte pre "korporát" a pi.... na všetko a každého ako Vás zdiera, .....
alebo robte na seba, a za seba a pre zamestnancov (svojích) ktorých je potrebne aj platiť, (aby nemali podobné reči) zoberte zodpovednosť (za seba a ľudí okol seba) na svoje plecia. !!!
skuste sa pozrieť (SaS) čo presadzovali, čo sa im podarilo a čo dokázali,
... a áno, medialne to slabo, mizerne (až nevhodne - nijako) prezentovali
excel je ecxel ... čísla nepustia, keď nemám v peňaženke, nekúpim si "karbón",
teda ak ho nezaplatí niekto, koho som dobre mediálne "zmasíroval" a následne OKLAMAL
a kto to nevidí je buď ..., alebo ekonomický analfabet,
ktorý nikdy nebol zodpovedný sa svoje peniaze a aj za peniaze a život svojích zamestnancov
(ak náhodou niekedy nejakých mal - ale pravdepodobne NIE)
HOWGH
29.05.2023 - 22:07:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up