Uplne normalne, v noci mu ich v kempe slohli. Zamknute vraj boli...
20.06.2023 - 20:47:06
00
vzdy ma fascinuje jak moze niekto taky bicykel nechat dalej jak 50cm od seba
20.06.2023 - 21:00:14
013
Tak to je na inu debatu, mna “fascinuje” ze sa takmer vzdy a vsade najde jednobunkovec (a ze ich neni malo) co si dokaze vyhliadnut a odniest cudzi majetok a cielene sposobit druhemu skodu. Skratka len tak, bez chrbtovej kosti zobere nieco co mu nepatri za ucelom vlastneho obohatenia sa… Holt ako spolocnost sme stale v picach… Je mi jasne ze sa to deje denne a bezne, ci s bajkami, autami,… ale ked je tomu clovek “blizko” tak to vnima uplne inac.. :|
20.06.2023 - 21:45:41
53
to by ta nemalo "fascinovat" lebo to je nieco s cim ma clovek pocitat a zariadit sa podla toho, stejne jak si das rusko v šaline ked je kovid, tak nenechas bike za tisice eur niekde v kempe, lebo je "zamknuty"
20.06.2023 - 22:20:41
00
skoda ho :-( mna zase fascinovalo ze penazenka polozena na celnom skle na stieraci vydrzala cely den aj noc bez povsimnutia uprostred sidliska kadial pravidelne tiahnu aj tmavsi a vseliaka ina chamrad.
keby tie bicykle mali aj stvrtinovu cenu aj tak by zmizli - skor boli v nespravny cas na nespravnom mieste - ich cena a zabezpecenie uz je nepodstatne.
20.06.2023 - 22:41:59
00
Hovorí sa, že čo si človek nezaslúži, to mu nikdy nebude úplne patriť. Ak je niekto ľahkovážny k svojim veciam, asi na ne nemusel makať 12h denne v pote tváre. Keď si spomeniem čo som musel prežiť aby som si vyskladal svoj prvý dream bike, tak je nemysliteľné aby mi ho niekto šlohol :)
21.06.2023 - 07:52:39
00
marecej napísal:
to by ta nemalo "fascinovat" lebo to je nieco s cim ma clovek pocitat a zariadit sa podla toho, stejne jak si das rusko v šaline ked je kovid, tak nenechas bike za tisice eur niekde v kempe, lebo je "zamknuty"

zamknutý je široký pojem :)
ak len na nosiči auta hračkarskym zamkom nosiča tak to teda zamknute neni
ja vozím na dovolenky 5kg zamok od abusu.. ten by už zlodejov slušne potrapil :) plus skovana sirenaň
ale take bajky by som bez dozoru nenechával......
21.06.2023 - 08:00:22
00
Tak tak, mal si zobrat biky do stanu a spat s nimi, potom by bol macher, co makal 12h denne aby si svoje biky zasluzil a vazil vsak , wtf…
Ano tiez by som svoje biky len tak nezamkol, ale tieto komentare ma vzdy dostanu , neuveritelne.

Alebo este lepsie, ked ma na sworks, mal ist spat do penzionu, vsak ??
21.06.2023 - 08:04:00
04
Včera som niečo bral z obchodu ,30 sekúnd,dal som aspoň zdrhavacku na prednú brzdu,snáď by pomohlo,keby sa nejaký zúfalec zjavil.
21.06.2023 - 08:23:32
00
To je čo za úvaha? To kvôli tomu, že vysolíme za bike pár tisíc eur, máme si z toho urobiť "modlu" a spať s nimi v posteli? Lebo si to nezaslúžim? To je doslova ako keby si obhajoval tých maogrov, čo to krádnú a za pár šupov hodia kdesi na poľský bazoš.
Aj mne ukradli bike, zamknutý v garáži. Vypátral som aj zlodejov a polícia ich síce chytila, ale môj bike im neprišili. Vraj nedostatok dôkazov, že ho ukradli :) A čo sa s nimi stalo? Ani neviem, max tak podmienka a teraz niekde pozerajú do garáźe, čo najbližšie šľohnúť.
A tato krádež mi akurát tak znechutila jazdu bicyklom. Zaobstaral som si síce nový bike, ale po jazde, namiesto toho aby som ho EBOL do garáže a šiel sa vyvaliť na gauč alebo pivko ho musím ďalšiu hodinu drhnúť od blata (veď to poznáte, biku a žena v byte) - aby som, ako ty píšeš - si zaslúžil to čo mi má byť dopriate! Kvôli nejakému kktovi, čo sa stále bude obšmietať okolo a čakať na jeden deň, keď sa mi celý ten proces nebude chcieť opakovať a bike ebnem tam, kde nemám :)

3jalo3 napísal:
Hovorí sa, že čo si človek nezaslúži, to mu nikdy nebude úplne patriť. Ak je niekto ľahkovážny k svojim veciam, asi na ne nemusel makať 12h denne v pote tváre. Keď si spomeniem čo som musel prežiť aby som si vyskladal svoj prvý dream bike, tak je nemysliteľné aby mi ho niekto šlohol :)
21.06.2023 - 08:30:13
04
Keď už sa to tu rozoberá, ako riešite bezpečnosť bajku na ubytku? Len zamknete v miestnej "lyžiarni"?
21.06.2023 - 08:42:15
00
Myslis dovolenku? No treba vyberat tak, aby si mal bike zamknuty najlepsie u seba v ubytku. Najlepsie su nejake chatky, kde si sam a nikto cudzi. Teda aspon tak to riesim ja. Hotely, penziony resp. spolocne priestory na uskladnenie bicyklov neodporucam.
21.06.2023 - 09:09:42
02
tomasspura napísal:
Tak tak, mal si zobrat biky do stanu a spat s nimi, potom by bol macher, co makal 12h denne aby si svoje biky zasluzil a vazil vsak , wtf…
Ano tiez by som svoje biky len tak nezamkol, ale tieto komentare ma vzdy dostanu , neuveritelne.

Alebo este lepsie, ked ma na sworks, mal ist spat do penzionu, vsak ??

tak asi bol v kempe a do auta sa zamknuť nedali a zakryť ich
21.06.2023 - 10:20:16
00
Sesulak napísal:
Myslis dovolenku? No treba vyberat tak, aby si mal bike zamknuty najlepsie u seba v ubytku. Najlepsie su nejake chatky, kde si sam a nikto cudzi. Teda aspon tak to riesim ja. Hotely, penziony resp. spolocne priestory na uskladnenie bicyklov neodporucam.

Myslel som presúvanie medzi ubytkami, niečo ako absolvoval JakobSWE, ale v podstatne menej epickom rozsahu :D
21.06.2023 - 10:25:31
00
V lyziarni zamknes. Ale mal som aj ubytko kde som ho mal na izbe ale iba raz. Vsetky penziony maju nato urcene miesta.
21.06.2023 - 10:41:31
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up