To Tucek znacky zatrel :-P Lesaci nemaju radi maraton znacky. Ja uz som aj prihlasil :-D uz len zacat trenovat :-(


ides na klasika?...ianc v nedelu okolo 10:00 neslapal si nahodou okolo gaborikoveho stadiona na sihoti( na orbee)...som ta predbiehal na aute
13.08.2008 - 21:14:57
00
Bol som to ja. Pri tom stadione hm taka slecna /?/ na sedadle spolujazdca nakukal co to mam za bike. Budem zo mna detektív ? :-D
Bohuzial nemam natrenovane ani na Baby trat no pojdem Basic ;-)
13.08.2008 - 21:32:55
00
Bol som to ja. Pri tom stadione hm taka slecna /?/ na sedadle spolujazdca nakukal co to mam za bike. Budem zo mna detektív ? :-D
Bohuzial nemam natrenovane ani na Baby trat no pojdem Basic ;-)


:D , hej to som bola ja modra mazda3 + slečna manželka a vzadu 2-ja prckovia v autosedackách. ..ona inac nepozerá po bikoch, len na moj podnet....... :D ...inac v utorok sme boli na vYjazde pozri "bikovanie v TN"........chcem dat klasika pod 5h...uvidim
13.08.2008 - 22:49:27
00

Siel si aj ten usek zjazdu z asfaltky /na homolku/ do Hornej poruby? Je to cele zarasteno,zataraseno,zabodliakovane...a dalej som na to nemal chut..tak naspat hore a asfaltkou dolu po zakrutu :)

Boli sme si prejst (utorok 12.8.2008) zaver klasika (Dolna Poruba - Horna Poruba - Iliavka - Dubnica) a ta cast zjazdu z cesty Homolka do Hornej Poruby je fakt totalne zarastena, neprejazdna... Strihli sme to po ceste dole k tunelu/mostu ponad H. Porubu a dalej sme uz pokracovali po trase maratonu...
14.08.2008 - 13:26:20
00
Ako zavodnik na dubnicak nejdem ale rozhodne sa pridem pozriet :D ......kamarat bude robit tratoveho komisara takze s nim asi pojdem celu trat aj v piatok aj v sobotu :shock: (ak samozrejme prezijem a ak samozrejme prave on nebude mat nastarosti HARD)...dufam ze pojde ako komisar na klasika to by bolo fajn
16.08.2008 - 11:35:26
00
Ako zavodnik na dubnicak nejdem ale rozhodne sa pridem pozriet :D ......kamarat bude robit tratoveho komisara takze s nim asi pojdem celu trat aj v piatok aj v sobotu :shock: (ak samozrejme prezijem a ak samozrejme prave on nebude mat nastarosti HARD)...dufam ze pojde ako komisar na klasika to by bolo fajn


nespekuluj a chod normalne sam na klasika
16.08.2008 - 13:08:25
00
Vtedy uz budem mat obutie schwalbe albert sport 2,25....uz to pojde tazsie :D ........martin ty teda nemas cas ist co
16.08.2008 - 23:00:59
00
Ja ho budem mat tiez a nejako to prezijem navyse zo sebou budem tahat 15kg bikee. :lol:
Takze na tento dubnicak ideeeeem
17.08.2008 - 18:29:21
00
Tak! Prihlaseny som,zaplatene mam..samozrejme na KLASIK ostava len verit v dobre pocasie a ked to ,zbucham' pod 3 a pol hodky budem so sebou spokojny..
18.08.2008 - 22:33:17
00
podem aj ja (teda chcem) prihlasim sa coskoro
podem BASIC, kedze to bude moj 1. marathon...
ake je znamenie ludi z MTBiker.sk ? nech vas trosku spoznam, nech to neni iba take obycajne forum pre mna :)
podem asi zo strom-om v "teame" takze sa budeme drzat spolu a v pripade poruchy alebo inych komplikaci si pomozeme :wink:
teraz uz len dufat ze trat pekne vyznacia a sprevadzkuju...
inak, ako je to z tym predstavovanim o denpredtym, bude tam niekto ? je to iba taka blbost, alebo tam mam prist...
za rady dakujem, lebo som neskuseny :oops:
19.08.2008 - 17:41:12
00
Spozname sa jednoducho - quasko ma ciernu orbeu :-D ale nie vazne teraz - ja budem dufat ze za tie dni dorazia samolepky mtb-biker :wink:
Totok bude aj moj prvy maraton , netrenovane nemam ani za mak no uz mam zvolenu taktiku : necham sa vsetkymi predbehnut (urcite by som tazko niesol deticky ako ma predbiehaju do kopca) a potom ich v zjazde zacnem postupne predbiehat :lol:
19.08.2008 - 18:05:48
00
Quasko, v tej tlacenici potom nikoho neobehnes :twisted:

PS: Dnes uz naisto dorazim so zasielkou, vcera sme mali necakanu navstevu :)
19.08.2008 - 18:11:41
00
dobre, tak ja budem ten modro biely avalanche ktory nema nalepsku tohoto fora :lol: inak, o kolkej startujete ? idete este niekto na BASIC-a ?
a neboj, tu orbecu by som nasiel aj zo zalepenimi ocami (aj ked som ju nikdy nazivo neviedl, ale nenecham si ju ujst) (neberte ma doslova z tym uchadzanim :lol: )
19.08.2008 - 18:25:17
00
Kamo ja idem bejzik no najdem si nieko s peknejshm zadkom (aj ked som ten tvoj na zivo nevydel) za kym sa budem vliect :-D
To mas za tu Orbecu :-P
19.08.2008 - 18:33:40
00
Miraculix, Basic je ako stvoreny na prvy maraton v zivote, prijemna jazdiva trat, bude sa ti pacit. 8)

Tiez to bol pred 2 rokmi moj prvy maraton, este si zivo pamatam, ako som ho dosiel takmer v krcoch. :twisted: :lol: :lol:

Minuly rok to uz bol Klasik a tento rok skusime Hard :oops:
19.08.2008 - 18:37:22
00
keyboard_arrow_up