matt napísal:
Neviem čo všetci riešia ten vcerajsi dojazd. Vyhral najlepsi, WvA sa opat “ukázal” a Vindegard? To ozaj od neho pri jeho somatotype niekto očakával že pri tej rýchlosti akou išli posledný kilometer zapadne na spicu a potiahne? Ten bol rad že sa môže schovať v tom balíku a prísť do cieľa bez straty nejakej tej sekundy…


Vsak ale naco by to robil, zbytocne minat sily v 2 etape.

Rovnako netflix dokument by som nebral ako fakt, kopa veci je tam postrihana a robia si vlastny narativ ako v F1.
03.07.2023 - 13:56:34
01
slavomirk napísal:
Ja nerozumiem tomu hejtu na Aerta , že je nesympatický atd Je sám sebou . Veď je šampión a chce vyhrávať etapy a mat slávu a ide si za tým . . Je iná osobnosť a pre neho je ťažké plniť svoje ambície a tímové zároveň . Nie raz ukázal že v horách dokáže veľké veci . Len čo keď musí držať seba na uzde pri Jonasovi. Roky utekajú a aj chvíle keď môže vyhrať . Taký Tadej sa usmieva až to vyzerá že mu je jedno či prehra alebo vyhra. Ale v súkromí môže byt iný .

Je to hejt na jeho chovanie nie výkony čo predvádza. A nikto to tu nepopiera, že sú iba náhodné. Formu naozaj dokáže držať dlhodobo. I keď máme tú národného hrdinu, ktorý tiež dokázal v určitých momentoch pekne vybuchnúť. No z toho WVA viac tryská taká tá športová arogancia až nadradenosť štýlom "gdo je vác". Samozrejme je to povahou, možno labilnejšou psychikou, celkovou pohodou v tíme a to ako ho držia na uzde. Možno sa dočkáme aj chvíle ako ho načapá poriadková polícia v centre Monaka, keď nadránom budú grcať spolu so Saganom do fontány. No Peťo najskôr nie, ten ho pri tom bude držať a kontrolovať svoju stabilitu so zostatkovým alkoholom. :D No povedz, nebolo by to krásne ak sa tak takto obaja ožrali ako zákon káže a nakoniec boli najväčší kamaráti. :lol:
03.07.2023 - 14:12:56
00
slavomirk napísal:
Ja nerozumiem tomu hejtu na Aerta , že je nesympatický atd Je sám sebou . Veď je šampión a chce vyhrávať etapy a mat slávu a ide si za tým . . Je iná osobnosť a pre neho je ťažké plniť svoje ambície a tímové zároveň . Nie raz ukázal že v horách dokáže veľké veci . Len čo keď musí držať seba na uzde pri Jonasovi. Roky utekajú a aj chvíle keď môže vyhrať . Taký Tadej sa usmieva až to vyzerá že mu je jedno či prehra alebo vyhra. Ale v súkromí môže byt iný .



Vsak ale naco by to robil, zbytocne minat sily v 2 etape.

Rovnako netflix dokument by som nebral ako fakt, kopa veci je tam postrihana a robia si vlastny narativ ako v F1.


Suhlasim a suhlasim :) hneval by sa asi kazdy a do pozerania dokumentu som najma vdaka DTS (F1) isiel s velkou rezervou...a ukazalo sa, ze je to same shit v zmysle vytrhavania veci z kontextu a doplnania tak, aby to sedelo do nejakeho obrazu. Kazdopadne, ak ta seria bude pokracovat, tak polka bude urcite o vcerajsku :D
03.07.2023 - 14:15:47
00
LukasHarant napísal:
Suhlasim a suhlasim :) hneval by sa asi kazdy a do pozerania dokumentu som najma vdaka DTS (F1) isiel s velkou rezervou...a ukazalo sa, ze je to same shit v zmysle vytrhavania veci z kontextu a doplnania tak, aby to sedelo do nejakeho obrazu. Kazdopadne, ak ta seria bude pokracovat, tak polka bude urcite o vcerajsku :D

Zase nejaký dokument plný údajov, faktov atď. z toho človek nemohol očakávať. Ale také malé nahliadnutie cez škáru závesov to bolo pohodové sledovanie. Ak by to aj pokračovalo ako séria po každej TdF, tak prečo nie. Akurát neviem, prečo tam nedostal slovo aj tím UAE, keďže jeden z hlavných protagonistov čo tam boli spomínaný bol aj Pogačar. Možno by sme dostali malé odhalenie, ak to v skutočnosti prežívali v tomto tíme, ktorý bol oslabený o jeho dvoch domestikov.
03.07.2023 - 14:23:15
00
To nebolo, že UAE nedostal slovo, ale že nechceli spolupracovať na výrobe dokumentu. Neboli tam všetky teamy.
03.07.2023 - 14:39:35
05
co si pamatam, ani Verstappen dlho nechcel ucinkovat v DTS. Ktovie preco :D
03.07.2023 - 14:59:46
00
Ano, Netflix dokument sa neda brat ako svatosvata pravda. Ale snad kazdy vidi, ze Van Aert by radsej vyhraval ako bojoval o zlty dres. Preto nechapem preco sa drzi v teame v ktorom je zlty prioritou. Peniaze by mu dali aj ini.
03.07.2023 - 15:09:05
01
LukasHarant napísal:
co si pamatam, ani Verstappen dlho nechcel ucinkovat v DTS. Ktovie preco :D


On tam povodne bol, potom odmietol ucinkovat, kedze samozrejme vsetko prekrucali, a potom poslednu sezonu uz zas bol, kedze vyhral.

Jasne, ze by vArt rad vyhraval, ale strategiu mali danu davno dopredu.
03.07.2023 - 15:57:28
01
nechcem si Van Aerta moc zastávať, tiež mi príde dosť arogantný, ale nevidel by som to v Jumbe až tak tragicky. Veď aj na jednodňovkách tam Aert nechal vyhrať Laporta, keď prišli spolu do ciela, takže nemyslím, že musí za každu cenu stále vyhrávať. Skor mi príde, že bol hlavne potom začiatku klasikárskej sezóny, kde to Jumbo valcovalo až moc namlsaný a od druhej polovice klasík vačšinou dostal na frak od Van der poela, alebo Pogačara, tak chudák už je z toho asi dosť frustrovaný a chce to zlomiť ako kedysi Sagan keď stále končil na druhom mieste..:)

Čo sa týka Vingegaarda a jeho "nudnej" obrannej taktiky, tak podla mna to len ukazuje aky respekt ma pred silou Pogacara. Ved na Critérium du Dauphiné, nemal problem utocit a minat energiu. Myslim, ze v Jumbe este dlho nezabudnu ako to v poslednej casovke Roglic prehral. Niekde som vtedy cital, myslim ze od sportoveho riaditela UAE, ze Pogacar ma neskutocne regeneracne schopnosti a moze to byt aj jeho taktika, ze sa snazi od zaciatku TDF ostatnych co najviac vycerpat, ked vie ze zregeneruje rychlejsie. Mozno teda Vingegaard vyzera, ze stale len brani a nespolupracuje, ale ak to je jedine co mu pomoze vyhrat, tak to kvoli tomu aby sa pacil fanusikom asi menit nebude...:)
Momentálne má UAE aj Jumbo brutálne naslapanu supisku, podla mna dost vyrovnanu, tak dufam, ze uz nikto nespadne aby si to ferovo poriadne rozdali.. No a do top 3 by ich mohol na zaver kariery doplnit Pinot...:D
03.07.2023 - 16:54:10
04
To čo zdobilo Sagana, že bez pomoci sa vedel pohybovať vpredu, to už dávno skončilo... Škoda
03.07.2023 - 17:59:09
04
J, aj keď bol v predu, ale moc skoro. Potom sa nejak po zákrute stratil.
03.07.2023 - 18:03:33
00
Aj z jeho rozhovorov je cítiť, že už nechce bezhlavo riskovať v dojazdoch, a samozrejme bez vláčiku to je o riadnej výkonnosti .
Akurát si myslím, že mu tam ktosi okolo 1km hodil vlnu
03.07.2023 - 18:04:34
01
A kde je ta “arogancia” Aerta . Konkrétne ?ze sa neusmieva ? Podľa mna sa na nič nehrá . Keď chceš byt vlk nemôžeš sa správať ako ovca.
03.07.2023 - 18:04:35
01
04peter napísal:
Aj z jeho rozhovorov je cítiť, že už nechce bezhlavo riskovať v dojazdoch, a samozrejme bez vláčiku to je o riadnej výkonnosti .
Akurát si myslím, že mu tam ktosi okolo 1km hodil vlnu


Mne sa zdalo, že tam aj niekto skoro padol na ľavej strane. Tam dával koleno do vonka.
03.07.2023 - 18:10:22
00
Pascalwb napísal:
J, aj keď bol v predu, ale moc skoro. Potom sa nejak po zákrute stratil.


Mal tam ekvilibristiku na biku keď ho prekrizil niekto v červenom drese
03.07.2023 - 18:10:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up