Vsak nevies ani odpovedat na otazku. Len tocis o gramatike o pochopenie textu ti unika.
12.07.2023 - 18:33:47
01
milankr79 : tu sa hejtuje elektro, nie gramatika, s tou chodte inam :lol:
12.07.2023 - 18:42:50
10
Ja som tu o školstve a vzdelaní debatu nezačal. Pokecaj si o tom s Palom.
12.07.2023 - 18:45:23
00
Dneska kolečko Zliechov Homolka, pilcici čistili porast pri ceste, premávka stopnuta. Debatujem chvíľu s pánom, spýta sa kam sa chystám. Pozre na bicykel, skonštatuje že to bude dobrý výlet aspoň 70km, aj pochválil absenciu motora. Nakoniec to bolo
82km za svoje,ale NEĽUTUJEM ANI METER.
12.07.2023 - 18:47:37
05
Po asfaltke?
12.07.2023 - 18:50:13
00
Asfaltových 922m, zamračené, chladno, paráda. Oprášiť krosa v tom mrholení 🤣
Bol tam makač na cestaku, pálil dolu jak ruská ponorka po zásahu torpedom😀 idú tade 70
12.07.2023 - 19:07:03
00
peter120 napísal:
Dneska kolečko Zliechov Homolka, pilcici čistili porast pri ceste, premávka stopnuta. Debatujem chvíľu s pánom, spýta sa kam sa chystám. Pozre na bicykel, skonštatuje že to bude dobrý výlet aspoň 70km, aj pochválil absenciu motora. Nakoniec to bolo
82km za svoje,ale NEĽUTUJEM ANI METER.


Peter, mal si im hejtnuť motor v stihl-ke a vysmiať sa im že nerežú za svoje a že to potom niesú ozajstní pílčici a že sa len tak hrajú. :)
A tiež že motorovú pílu by mali používať len starí a chorí … hneď by si videl nazornú ukážku temperamentu epilčíka v praxi :D
13.07.2023 - 08:24:22
02
pista napísal:
Priznajte sa! Ktory z vas to bol? Na Sliezskom dome je odstavena nabijacia stanica! https://eu.zonerama.com/sklL/Album/10037286 Vobec to tam cele smeruje niekam ... pivo za 5,50 ako by to tam vlacili na chrbte. Drahsie som pil len gastanove na Korzike. Mozno sa boli priucat u tamojsich zbojnikov.


Pišta - super albumy. Keď bude času kuknem aj viac …

Práve tu som pochopil že cyklista je vyraz pre povahu cloveka a nie pre to na čom jazdí. Tak isto ako vyraz človek nezávisí od farby kože…

Takže zástancovia árijskej cyklistiky to berú moc extrémisticky. A to je na zváženie .
13.07.2023 - 08:29:19
00
marseluspp napísal:
Peter, mal si im hejtnuť motor v stihl-ke a vysmiať sa im že nerežú za svoje a že to potom niesú ozajstní pílčici a že sa len tak hrajú. :)
A tiež že motorovú pílu by mali používať len starí a chorí … hneď by si videl nazornú ukážku temperamentu epilčíka v praxi :D


až na to že pre nich je to robota a my tu riešime šport .
Tento rozdiel (čo je šport) chápe skutočný cyklista, nie je to však súdené chápať motorkárom :-)
13.07.2023 - 10:06:47
05
Hned sa mi nezdalo, ze si na tej ekolobezke isiel pri 118 km/h az nejak moc chillovo, pohodovo.
Vystrcte si ruku z auta pri 120 km/h a pocitite ten odpor vzduchu.

thumb_up0thumb_down

A takto ide dole cely svet. Rozumovo.
Len maly priklad.
Idiot navrhuje v predvolebnej kampani "Ziadne domace ulohy"
Zrejme deti maju tak vela povinnosti, ze tie soc siete (tiktoky, ...) malo sleduju a potrebuju este viac casu. Volakedy platilo, najprv praca potom zabava.

Potom pride do prveho zamestnania a je uplne tupy. Nevie si s nicim poradit ale zato ma zavislost na scrolovani videi a prispevkov na socialnych platformach. Komu to pripada uz dnes povedome vo firmach pri novych zamestancoch?
Nezabudnite volit takychto hlupakov, co maju take skvele napady.
Caka nas skvela buducnost.

https://youtu.be/03Ce9VQ4I0I
13.07.2023 - 12:58:05
11
Podla zakona o kolobezkach, aky je rozdiel medzi 120 a 70kmh?
Ziadny, ani zdaleka nesmu taku rychlost dosiahnut.
13.07.2023 - 13:36:06
00
Rozdiel je vo vyske pokuty a teda rozdielu medzi povolenou 50kmh a tou co isiel
13.07.2023 - 14:01:03
01
Chcel som naznacit, ze bez cipu by sa vozil nadalej ;) Otazka casu kedy si posvietia na ostatnych.
13.07.2023 - 14:24:59
00
Red1: takze 71, no vida. Ale to je pruser pre policiu, lebo potom to ich meranie stoji za prd. Z chvilky toho videa je inak vcelku vidno, ze to 120 nemohlo byt ani nahodou.

milankr79: ale pokracoval si ;)
13.07.2023 - 14:45:10
00
Red1 napísal:
Hned sa mi nezdalo, ze si na tej ekolobezke isiel pri 118 km/h az nejak moc chillovo, pohodovo.
Vystrcte si ruku z auta pri 120 km/h a pocitite ten odpor vzduchu.

thumb_up0thumb_down

A takto ide dole cely svet. Rozumovo.
Len maly priklad.
Idiot navrhuje v predvolebnej kampani "Ziadne domace ulohy"
Zrejme deti maju tak vela povinnosti, ze tie soc siete (tiktoky, ...) malo sleduju a potrebuju este viac casu. Volakedy platilo, najprv praca potom zabava.

Potom pride do prveho zamestnania a je uplne tupy. Nevie si s nicim poradit ale zato ma zavislost na scrolovani videi a prispevkov na socialnych platformach. Komu to pripada uz dnes povedome vo firmach pri novych zamestancoch?
Nezabudnite volit takychto hlupakov, co maju take skvele napady.
Caka nas skvela buducnost.

https://youtu.be/03Ce9VQ4I0I


Ocuj, to video je pekne trapne, nejaky "influencer" pre deti.

Tie radary v aute samozrejne ze kompenzuju aktualnu rychlost auta. A vidis ju v pravom dolnom. Rychlost meraneho objektu to vyratava nejaku tu sekundu.

Takze vyzera to na zle meranie (nemusela byt ani chybna kalibracia radaru). Nerozumiem preco toto uverejnila Policia SR.
13.07.2023 - 18:34:00
03
keyboard_arrow_up