rozkaz znel jasne "naši ludia nesmú byť súdený" dúfam že ctihodný sudca Truban dostane od Fica poďakovanie za "kus dobrej roboty" :puke:
https://dennikn.sk/3466493/vyboh-presvedcil-z-emiratov-sudcu-trubana-ze-jeho-proces-sa-nema-zacat/?ref=mwat
11.07.2023 - 11:45:44
00
Truban citi, ze sa blizi "zmena rezimu" a po volbach tu bude opat svet "nasich ludi".
11.07.2023 - 12:54:38
00
https://plus7dni.pluska.sk/nasa-fikcia/plan-b-igor-matovic-pojal-boj-volica-naozaj-neobycajne-namiesto-patstoviek-bude-rozdavat
dam.nmhmedia.sk
11.07.2023 - 15:50:23
01
jedna múdrosť z FB :)
Dnes už nikto nemôže spochybniť, že je Rusko veľmoc. Dodnes sa ešte žiadnemu štátu nepodarilo posilniť NATO do takej miery, ako práve im.
https://www.facebook.com/miroslav.hencz/posts/pfbid0vbdZywJuZsiASU1i496kMRg551op166BKCTpYXQV6H2CqHQNqpTPKdRMN6zv4kYWl
11.07.2023 - 16:57:16
03
Niekto tu pisal ako Kalinak chce bojovat s lgbt+++. Nahodou som to video dnes videl na fb. Nuz on ma pravdu. Lgb je v zivocisnej risi prirodzene ... ale ten zvysok s genderom je proste bulshit. A kludne ma mozete mat za nejakeho transfoba ci genderfoba. Ale vdaka takymto videam sa kopec nerozhodnutych rozhodne vo volbach proti progresivnej buducnosti
12.07.2023 - 08:29:46
04
Mna by len zaujimalo, kde progresivna buducnost spomina, ze bude povinne podporovat rozsirovanie lgbt+ ?
Lebo toto strasenie, ze ak nebudete volit nas ti druhi budu robit to a to a hento je len pre jednoduchsich ludi. Tyka sa lgbt+, medvedov, imigrantov, GMO potraviny a dosadte si za to rozneho ineho nepriatela
12.07.2023 - 11:27:41
06
lapaloma napísal:
Niekto tu pisal ako Kalinak chce bojovat s lgbt+++. Nahodou som to video dnes videl na fb. Nuz on ma pravdu. Lgb je v zivocisnej risi prirodzene ... ale ten zvysok s genderom je proste bulshit. A kludne ma mozete mat za nejakeho transfoba ci genderfoba. Ale vdaka takymto videam sa kopec nerozhodnutych rozhodne vo volbach proti progresivnej buducnosti

Ze vo vacsinovej slovenskej spolocnosti je latentny antisemitizmus aj ostatne formy neznasanlivosti trvale pritomne sa vo vseobecnosti vie, len sa o tom nahlas nehovori. A tyka sa to aj mna aj ked do urciteho casu som si to vobec neuvedomoval.

Co sa tych videi tyka, funguju a teda splnaju ucel. A neda sa s tym efektivne bojovat, teda ak cenzuru nepovazujeme za riesenie.
12.07.2023 - 11:38:01
02
"Slovensko sa pripojilo k iniciatíve Rumunska na riešenie problematiky medveďov na európskej úrovni, povedal minister pôdohospodárstva Jozef Bíreš. S ministrom životného prostredia sa tiež dohodli na stretnutí, aby navrhli postupy na zabezpečenie určitej regulácie."

Tak a z medvedov je silna predvolebna tema. Konecne nova vlada skusa problem riesit a nielen obvinovat ludi ze si za to mozu sami.

Zial, podla mna je uz neskoro. "Vegetariani" su uz podchyteni SNSkou (primator Ocovej na kandidatke) a ktovie kym este.

Tato tema je na vidieku exemplarnym zlyhanim statu pri ochrane svojich obcanov a zlodeji ju budu vyuzivat. A ludia na to budu pocuvat, lebo bezmocnost - do ktorej ich Budaj postavil - vzbudzuje frustraciu a hnev.

Nebudem uz s tymto nazorom svinit temu o zvieratach. Toto je cista politika. Budajov talibansky postoj nas moze stat to ze budeme mat SNS v parlamente a vladu Smer-Republika-SNS.
Su aj horsie hororove sny, ale vela takych nepoznam.

Ako hovoril Bela. Politika je umenie mozneho. Ked sa vytvara velky tlak, tak pride protitlak. A vyzera, ze mne neprijatelne strany to vyuziju.
12.07.2023 - 14:58:26
00
Naša elita:
blogger.googleusercontent.com
13.07.2023 - 10:41:36
04
A koho to vlastne vybrali? :?:
13.07.2023 - 10:46:35
00
Mezensku
13.07.2023 - 11:13:54
00
predsa telepatku :)
13.07.2023 - 11:14:54
00
prečo máme tak "radi" rusko
https://www.litcentrum.sk/rozhovor/vymysleli-sme-si-rusko-ktore-nikdy-neexistovalo?fbclid=IwAR1AbUwQj8_L9mFHDuF9hfAfCUWqA39TvLDlaGyzmkKR4Dj1lTBBE3a9ZaA
14.07.2023 - 09:00:15
26
to zas bude niekde kňúú. :handshake:

Medzinárodná cyklistická únia zakáže účasť na ženských podujatiach transrodovým športovkyniam, ktoré zmenili pohlavie po mužskej puberte. Podľa doterajších predpisov mohli v kategórii žien súťažiť transrodové ženy, ak spĺňali maximálne povolenú mieru testosterónu.

V máji UCI obhajovala túto politiku ako „založenú na najnovších vedeckých poznatkoch“ po tom, ako Austin Killipsová vyhrala preteky Tour of the Gila v Novom Mexiku. Američanka sa stala prvou transrodovou ženou, ktorá vyhrala etapové preteky UCI.

Cyklistická únia však v piatok oznámila, že jeho vedenie po ďalších konzultáciách odhlasovalo zmenu pravidiel so zainteresovanými stranami po preskúmaní vedeckých, právnych a ľudskoprávnych hľadísk.

Vo vyhlásení sa uvádza, že na základe tohto preskúmania UCI dospela k záveru, že maximálna povolená miera testosterónu (2,5 nanomólu na liter krvi), ktorá sa používala, nebola dostatočná na eliminovanie jeho výhod počas puberty u mužov.

„Vzhľadom na súčasný stav vedeckých poznatkov je tiež nemožné vylúčiť možnosť, že biomechanické faktory, ako je tvar a usporiadanie kostí v končatinách, môžu predstavovať trvalú výhodu pre transrodové športovkyne,“ uviedla UCI.

„Chcem potvrdiť, že UCI plne rešpektuje právo jednotlivcov zvoliť si pohlavie, ktoré zodpovedá ich rodovej identite, bez ohľadu na to, aké pohlavie im bolo pridelené pri narodení. Našou povinnosťou je však predovšetkým zaručiť rovnaké príležitosti pre všetkých účastníkov cyklistických súťaží,“ povedal prezident UCI David Lappartient. (cyclingnews)
14.07.2023 - 18:51:09
03
Myslis tu na fore?
14.07.2023 - 18:52:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up