Roglič bude predsa len odpočinutejší.

Ale iné som chcel, toto bude zaujímavý zberateľský kúsok ak táto konkrétna prilba z dnešnej etapy pôjde do dražby.
https://www.instagram.com/p/CvAS1giIOLo/
23.07.2023 - 18:15:45
01
v každom prípade je to veľká výhoda, ak bude mať jeden z nich problém - pád, zlý deň majú ešte jedného s rovnakou výkonnosťou na víťazstvo
23.07.2023 - 18:31:07
01
tiez si myslim, ze sa pojde na toho, kto bude mat lepsie nohy. Koniec koncov, pred rokom im to na TdF vyslo a treba mat zalohu, ak by sa niekomu pod kolesa primotal Fred Wright :)
23.07.2023 - 18:37:37
00
Tadej ich chce dnes všetkých zničiť?😁
23.07.2023 - 19:02:53
01
Ľudia, neviete čo je so Svrčkom?
23.07.2023 - 19:23:49
00
To co tam ten Pogi robi? :D
23.07.2023 - 19:33:34
00
Tak nečakaný víťaz. A Sagan nakoniec tiež pekne 11ty.
23.07.2023 - 19:39:50
05
Hazard napísal:
Ľudia, neviete čo je so Svrčkom?

Martin sa vracia do kolotoča pretekmi Tour Alsace 2.2 vo FRA na konci júla, kde pôjde s development tímom Quick-Stepu, potom pôjde MS U23 a následne jednorazovku v Leuvene 1.1, tak môže niekoho zaskočiť i podľa formy a potom určite Okolo Slovenska
Prevzate z C-I
23.07.2023 - 19:41:20
02
Vingegaard vyzera, ze nevie jazdit bez ruk😉 Aj pred cielom a aj ked pili sampanske, tak vyzeral, ze nevie udrzat rovnovahu
23.07.2023 - 19:45:20
00
Musím zkritizovat RTVS komentátorov, vrátane Timka a Veliča ako obhajuju Sagana za jeho "nepretekanie" ("hlavne sa netlacit do spurtu, aby sa nezranil, uz nemá čo komu dokazovat" apod. sprostosti.) No minimalne mal dokazat zamestnávatelovi, že sa dostal na Tour právom. Ja byt jeho šef alebo tymový kolega, ktorý sa na Tour nedostal, tak som dost nahnevaný. Sagan nemal startovat a nezaberat miesto tým, ktorý "chcu pretekat" alebo mali lepsiu vykonnost.
23.07.2023 - 19:53:58
06
V tomto s tebou súhlasím. Neriešim či mal ísť alebo nie, to vedia najlepšie vo vedení tímu, ale presne tie reči typu "nemá si čo dokazovať, aby sa nezranil" sú trápne. A ešte počúvame aj jeho ako je už rád, že končí a pod., pekne sa "namotivoval" na TdF, ale má pár dní voľno určite skočí na pivko...


Na druhej strane mu treba poďakovať za úspešné roky v TdF...
23.07.2023 - 20:08:21
03
Som trocha "ofenzivny", lebo ma to nahnevalo. Sorry za to. Samozrejme, že treba podakovat za minulé roky. To, čo dokázal v cyklistike je fenomenálne a minimálne na Slovensku (Amerike) sa mu dostane právom velkemu uznaniu.
23.07.2023 - 20:17:25
01
TNM napísal:
Vingegaard vyzera, ze nevie jazdit bez ruk😉 Aj pred cielom a aj ked pili sampanske, tak vyzeral, ze nevie udrzat rovnovahu

Tiež som si to všimol, ale pochybujem že niektorý z profi cyklistov nevie jazdiť bez rúk. Buď mu robí problém nižšia rýchlosť alebo v tom bolo niečo iné. Keby som bol novinár, prvú otázku by som mal už nachystanú :)
23.07.2023 - 20:47:50
01
tak potom by ta do noveho casu urcite zobrali |(
23.07.2023 - 21:37:05
01
Ja som mal zvlastny pocit, ked Peter dokoncil svoju poslednu Tour - skratka koniec jednej ery a kusu historie. Predsalen, je to legenda najslavnejsich pretekov na svete, ziaden iny cyklista nevyhral zeleny ani ziadny iny dres na Tour viac krat, nikto nekoncil castejsie v top10. Skoda, ze v poslednej etape tesne mimo top 10, ale podla mna dostojna rozlucka, aj ked pomerne skromna.
Ci sa na Tour dostal pravom a ci su jeho timovi kolegovia, nahnevani? Nezdalo sa mi, ze by napriklad z Boasona-Hagena, Turgisa ci ostatnych islo viac bojovnosti ako z Petra. Minimalne od druheho menovaneho sa cakalo uz pred par rokmi viac. Jediny svetly moment z toho smiesneho timu mal Latour, od ktoreho sa tiez ale ocakavalo kedysi viac, ale rovnako ako Turgism, a na rozdiel od Petra, nikdy nenaplnil svoj potencial. Ci teda nie je chyba prave v tom zamestnavatelovi, ktory mal sice k dispozicii pomerne talentovany material, ale nedokazal z neho nic vytazit. Peter ako hlavna hviezda timu mal takmer nulovu podporu. Pravdepodobne o nu nestal, ale TotalEnergies vyzerali, akoby boli bez akejkolvek timovej rezie. Tiez som presvedceny, ze ak by v TotalEnergies bol niekto ambiciozny, namotivovany a pripraveny, Peter by mu z radostou pomohol a spravil kvalitneho domestika, ako napr MVDP Phillipsenovi.
23.07.2023 - 21:46:26
17

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up