Cyklomaratón Horné Srnie

05.08.2023
MTB maratón
Horné Srnie (Slovensko)

Propozície, Výsledky
quoll napísal:
Na dlhej trati su obcerstvovacky na ktorych kilometroch?

Fúha...už mi úprimne moc hlava nefunguje...poviem od oka...1.pitná cca 18km, 2.komplet cca. 40km, 3.komplet cca. 60km, 4.kompletna cca 66km. Na mapke sú vyznačené.
04.08.2023 - 21:17:15
00
Potom ak nebude pršať, nenechajte sa prekvapiť, vystrašiť dronmi. Budú vás natáčať v okolí Horného Srnia, Vršatca a Ľuborče. Sem tam sa objaví aj nejaké foto...tak úsmev prosím...ale vážne...nech viete a ste na to pripravený
04.08.2023 - 21:20:13
01
Ahojte, aktuálne u nás skončil dážď, počas preteku už pršať nemá, bude dobre nebojte sa, my sme naplno v akcií... čaute, vidíme sa
05.08.2023 - 06:55:59
02
Na to, aky bol cely tyzden dazdivy, este aj tuto noc a rano prsalo, da sa povedat, ze trat bola polosucha. Zaludok ma neposluchal, tak som naozaj radsej zvolil Kratku trat. Prvy vyslap po luke ok, v lese uz brecka, to sa tancovalo ako hore, tak dole kopcom. Novy singletrail super, do buducna urcite zaradit opat. Zvaznicovy vyslap v pohode, uz z dialky na mna z obcerstvovacky kricali ponuku, co si dam :y: , zial nic. Jarosov chodnik luxus, za nim zas brecka, druhy lucny vyslap, ako aj polny zjazd vyborny podklad. Start - ciel vyborne znaceny, vsade regulovcici, nenapada mi nic, co by sa dalo zlepsit. Umyl som bike, dal gulas, pivko a veselo domov.
Dakujem. O rok zas :-)
05.08.2023 - 14:15:35
16
Čo napísať...z pohladu organizátorov absolútny strop čo sa týka stresu a únavy. Šli sme ako každý rok na maximum, možno až aj za :) . Počasie sme nakoniec vybavili, no vďaka upršanej noci, bola účasť dá sa povedať že veľmi slabá. Možno taká malá kuriozita, na novej najdlhšej 74km trati sme mali viac organizátorov ako pretekárov :whew: . Čo už, ako som písal, počasiu nedokážeme rozkázať. Napriek tomu a napriek všetkým problémom, ktoré nás aj tento rok sprevádzali, počas chystania maratónu, vám chceme z celého srdca poďakovať. :handshake: Opäť sa u nás stretla skvelá partia pretekárov a prosto...patrí vám všetkým obrovská vďaka. A možno ešte väčšia patrí každému, kto sa akokoľvek pričinil pri organizácii marátonu. Regulovčíci, Občerstvovačky, Hasiči (H.Srnie, Nemšová, Vršatec, Pruské, Iliavka a Bohunice), Policajný zbor SR...všetko šlapalo ako hodinky. Prosto...všetkým ktorý sa dnes zišli v Hornom Srní patrí našé obrovské ĎAKUJEM :handshake: ... uvidíme čo bude takto o rok...ale, ale...nižšie odkazy na výsledky, foto a postupne ako každý rok aj na videa..Ahojte

Výsledky:
https://casomierapt.com/2023/08/cyklomaraton-horne-srnie-2023-8-rocnik-vysledky/

Foto Michal Koníček :y:
https://drive.google.com/drive/folders/1uepTmJQP2WyKGFNLO-CEd71PlEMagYxp?fbclid=IwAR1tv4oSF2w1JGURpBYBTwrUJqChqj3FAdPOQg9_fv5lnmgTDn1wUTg54Us

Foto Juraj Škvarka-dron :y:
https://mega.nz/folder/UYYFnYJC#kR5ZSxb2OX5otZ5PDR1wyw

Foto Organizátori:
https://photos.google.com/share/AF1QipPZkLe_4hoCdBkDiE9xmGphQEvnXHjHplMxi4yjQ50AXPBvB8XTvO4WcMWbxlqizg?key=dy1DLURWdDR5dTBQT2JmMnFmSDAzdG5PemVBMzZ3
05.08.2023 - 20:27:27
115
Malá ochutnávka fotiek...

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 303.76 KiB thumb_up0thumb_down

2.jpg
2.jpg 299.63 KiB thumb_up0thumb_down

3.jpg
3.jpg 276.65 KiB thumb_up1thumb_down

4.jpeg
4.jpeg 226.67 KiB thumb_up0thumb_down

5.jpg
5.jpg 136.52 KiB thumb_up0thumb_down

6.jpg
6.jpg 386.05 KiB thumb_up2thumb_down

7.jpg
7.jpg 176.03 KiB thumb_up0thumb_down

9.jpg
9.jpg 322.45 KiB thumb_up0thumb_down

10.jpg
10.jpg 418.38 KiB thumb_up0thumb_down

11.jpg
11.jpg 363.38 KiB thumb_up0thumb_down

12.jpg
12.jpg 305.34 KiB thumb_up1thumb_down

05.08.2023 - 21:08:40
05
Veľká vďaka organizátorom, robíte to zo srdca a je to poznať. Bolo mi ľúto, že účasť bola taká nízka, ale s tým sa ťažko dá niečo urobiť. Robte to ďalej, takéto akcie ľudia potrebujú a ja sa vždy rád vrátim. Ešte raz veľká vďaka.
06.08.2023 - 01:08:52
11
Taktiež by sme aj touto formou, chceli veľmi pekne poďakovať všetkým naším sponzorom. Tento rok nás pri tej nízkej účasti doslova zachránili, aby sme neskončili v mínusových číslach. Patrí im naša obrovská vďaka. Takisto chceme oceniť absolútne výbornú spoluprácu a kominikáciu, či už s CHKO Biele Karpaty, Lesmi SR, súkromnými majiteľmi pozemkov, urbariátom, obcou Horné Srnie a mestom Nemšová. Áno ťažba na trase nám veľmi skomplikovala prípravy, žiaľ aj ked sa každý rok veľmi snažíme, nevieme to ovplyvniť...
06.08.2023 - 09:56:31
08
Ahojte,
Zopár pekných fotiek z dronov od Juraj Škvarka a Adam Uherka :clap:

Dron Foto
09.08.2023 - 19:52:31
01
A zároveň krátky zostrih z Dronu, ktorý nad vami lietal na dlhej trati v okolí Vršatca od Adama Uherku

thumb_up0thumb_down

Ďakujeme :clap:

A už čoskoro hlavne video z tohtoročného Cyklomaratónu v Hornom Srní :o:
09.08.2023 - 19:55:18
03
Asi trošku s odstupom času, ale musím - na maratóne som neštartoval pretože mi to nejako situácia nedovolila a úprimne do toho ma odradilo počasie :( nebudem klamať... avšak sledujem celú prácu chalanov zo Sŕnia, ktorí tento maratón chystali - ročne pobehám ako tak kvantum akcií hlavne v zahraničí. Chcem však povedať a povzbudiť chalanov (a pevne dúfam... ) že ich slabá účasť pretekárov neodradí do ďalších rokov . A prečo ? No preto lebo podľa mňa to robíte ku**a dobre ! Tá 70km trať - to keď som videl čo ste nachystali až tak mi moje srdiečko zaplesalo keď som videl že po mojich rodných trasách sa vedie závod :) Ale nie je to len o tom - to ako ste sa vytrápili s organizáciou a so všetkým okolo či tu na mtbiker fóre, alebo na FB tak to je teda čosi ! Za mňa osobne klobúk dole a ja pevne verím, že budúci rok sa mi to konečne podarí, keďže to mám za humnami... viac takýchto akcií na okolí ! Držím Vám moc palce borci, pretože to robíte na svetovej úrovni :)
10.08.2023 - 09:25:49
17
Ahojte a s radosťou máme pre vás aj hlavne tohtoročné videjko od nášho hlavného kameramana Juraja Škvarku.
Tak nech sa vám páči, dozviete sa v ňom aj niečo zo zákulisia príprav a organizácie. My vám všetkým ešte raz veľmi pekne ďakujeme za účasť a podporu..a teda ako odznie aj vo videu, ak opäť nájdeme v sebe motiváciu, tak snáď opäť o rok v Hornom Srní...Ahojte :handshake:
thumb_up0thumb_down
11.08.2023 - 08:22:14
28
Bol som prvy krat a skvele, trat organizacia parada. Dufam ze najdete motivaciu aj do dalsich rokov. Drzim palce.
11.08.2023 - 10:07:04
10
keyboard_arrow_up