Politicke strany, ktore sa nedostanu do parlamentu, by nemali dostat ziadny prispevok. Potom sa tu nebude milion irelevantnych mikrostran dotahovat o to, ktora z nich ziska 3%.
14.09.2023 - 14:07:24
07
johnnySVK napísal:
NO hej...Ale tym padom vyhra SMER volby, vladu zostavi SMER a "demokraticka cast" bude v opozicii. Ale zas ak to prinesie, ze nebude mat SMER ustavnu vacsinu, ale iba vacsinu, asi je to lepsie riesenie ako riskovat, ze sice PS vyhra volby , ale nebude mat s kym zostavit vladu. A zas ju len potom zostavi SMER so zvyskom a nebodaj aj s ustavnou vacsinou. Chapem to spravne, ze nevolit PS, ale zachranovat ostatne "demokraticke " strany je lepsie ako volit PS??? Babo raď.... bo ja som v koncoch. Asi nepojdem volit :)

nie. ak to mas tak ze radsej nevolit ako nevolit PS tak jednoznacne volit PS :)
14.09.2023 - 14:21:58
01
kto nepojde volit, dava hlas Smeru. Hlasy nevolicov sa proporcne rozpocitaju medzi politicke strany podla vysledku. Cize nevolici davaju vacsinu hlasov Smeru, Hlasu a Republike.
14.09.2023 - 14:25:47
05
Hazard napísal:
To, že vyhrá SMER voľby je jasné. Aj to, že bude vládnuť. Môžu si za to vsetky malé strany, ktoré si hovoria demokratické, a ktoré sa nevedeli spojiť a vytvoriť koalíciu, ktorá by mala na sedem percent.
A nie za toto všetko nemôže Matovič. Sú to stále tí istí ľudia, ktorí by volili tie strany tak či tak, z toho veľká časť sú pripečení dochodcovia. Tu chýba zdravý rozum...

Ja si myslím,že to je také alibistické hodiť to na dôchodcov.
Dovolím si citovať z jednej diskusie na Sme:
"Sociálna poisťovňa evidovala ku koncu minulého roka 1 milión 407,6 tisíca dôchodcov na Slovensku.

Z voličov Smeru tvoria dôchodcu cca jednu tretinu a Smer naposledy získal 530 000 hlasov - takže ho volilo cca 176 tisíc dôchodcov - to je tretina jeho voličov. Z takmer jeden a pol miliona!!!!!!!

Z počtu dôchodcov volilo Fica približne 12%. Z populácie (4 mil. voličov) ho volilo približne 13%.

Logika,
Aj keby všetci voliči Fica boli dôchodci ..... neznamená to, že všetci dôchodci volili Fica!!!!! 1,2 miliona dôchodcov Fica nevolilo!!!:
14.09.2023 - 14:38:56
02
Dredd napísal:
… s pacientom, ktorému zatiaľ oficiálne nediagnostikovali histriónsku poruchu osobnosti.


Neviem čo máš na mysli pod “oficiálne”, ale ja mám informáciu, že poruchu osobnosti diagnostikovanú má a aj sa na ňu liečil (lieči?). Nie na SVK.
14.09.2023 - 14:44:03
01
naco citovat nejake diskusie zo SME, tu to mas cierne na bielom - 50% dochodcov by volilo Smerakov

i.imgur.com
14.09.2023 - 14:58:24
00
kurz na vitazstvo Smeru uz stupol na 1,73 (Nike) a 1,7 (Fortuna) :o :o
to uz fakt treba dat "za barak" :?: :cash:
14.09.2023 - 15:11:11
00
foobar napísal:
naco citovat nejake diskusie zo SME, tu to mas cierne na bielom - 50% dochodcov by volilo Smerakov

Ale z celkového počtu získaných hlasov to nie je polovica.
14.09.2023 - 15:39:41
01
Na vitazstvo smeru bolo vo fortune tak 2 tyzdne dozadu 1,5 kurz. Teraz 1,7 urcite podom, otazka je ze za kolko. Ale PS este mozno prekvapi, ako olajno naposledy...
14.09.2023 - 15:58:04
00
..aj Siet raz prekvapila, moze sa este vselico stat
14.09.2023 - 16:01:19
00
perez napísal:
Neviem čo máš na mysli pod “oficiálne”, ale ja mám informáciu, že poruchu osobnosti diagnostikovanú má a aj sa na ňu liečil (lieči?). Nie na SVK.


thumb_up0thumb_down
14.09.2023 - 16:25:03
00
skorpion napísal:
kto nepojde volit, dava hlas Smeru. Hlasy nevolicov sa proporcne rozpocitaju medzi politicke strany podla vysledku. Cize nevolici davaju vacsinu hlasov Smeru, Hlasu a Republike.
nedava hlas,nerozumies tomu ani ty,dava v absolutnej hodnote pocet kresiel v parlamente....uz sa to naucte panenkoskakava..ucivo zakladnej skoly,a potom,ze aj takito tiez dostavaju pravo volit
14.09.2023 - 17:07:28
00
kvakob napísal:
No len tu nejde len o papieriky,po 12rokoch bacovania uj.bem co mozem ,prist po corone vojne a tvarit sa ako riesenie chce trochu iny level ...ani neviem coho ci radsej nenapisem....


Fakt je aj to, ze Matovic mal priestor sa predviest ako riesenie. A zial aj on sa pricinil, ze Fico je spat. Coronu aj vojnu museli zvladat aj ine krajiny a nie su tam dnes predcasne volby. Dnes nam nepomoze strasit Ficom, tomu uz ludia neveria, treba riesenia a tie Matovic nema. On bol naozaj dobry iba ako kurie oko na Smer.
14.09.2023 - 17:46:17
00
canopus napísal:
nedava hlas,nerozumies tomu ani ty,dava v absolutnej hodnote pocet kresiel v parlamente....uz sa to naucte panenkoskakava..ucivo zakladnej skoly,a potom,ze aj takito tiez dostavaju pravo volit

zakladu skolu by si si mal zopakovat sam, ked nerozumies pisanemu textu ;-)
14.09.2023 - 17:52:31
00
dodo58 napísal:
Fakt je aj to, ze Matovic mal priestor sa predviest ako riesenie. A zial aj on sa pricinil, ze Fico je spat. Coronu aj vojnu museli zvladat aj ine krajiny a nie su tam dnes predcasne volby. Dnes nam nepomoze strasit Ficom, tomu uz ludia neveria, treba riesenia a tie Matovic nema. On bol naozaj dobry iba ako kurie oko na Smer.

ja o voze ty o koze ,ja neobhajujem zmatkovica ,len konkretne v tomto s nim suhlasim a nestrasi len upozornuje na divadielko a mozno to par ludom docvakne ...najvacsia chyba minulych volieb bolo to ze ich vyhral z danych antifico moznosti prave on ,ked zostavoval vladu taktiez som hned videl problem v sme rodina ...ked uz sledovat ta k nie co politik hovori ale co a kedy robi alebo neurobi ...vydanie na stihanie ,363 atd. lenze teraz je klucove aby sa vsetky strany ako PS ,SAS , bohuzial aj olano dostali do parlamentu a mali co najviac kresiel ,ked ich zoberu nackom klamarom zlodejom...strany ako KDH a pod. nikdy neboli a nebudu riesenim ,vzdy to boli v najlepsom len drahe nevesty
14.09.2023 - 18:16:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up