Nie nie, ja som písal o matovicovom excese a konkretne som rozoberal jeho obsah. Inak dobre rano, ak si potreboval Matovica na otvorenie oci pred smerom. A uprimne, budem rad, ak Olano percenta poberie PS alebo SAS, lebo volit Olano su prepadnute hlasy. A snad nemusim vysvetlovat preco, ale pre istotu akykolvek koalicny potencial Olano je iracionalne cislo.
14.09.2023 - 19:54:01
00
dodo58 napísal:
Fakt je aj to, ze Matovic mal priestor sa predviest ako riesenie. A zial aj on sa pricinil, ze Fico je spat. Coronu aj vojnu museli zvladat aj ine krajiny a nie su tam dnes predcasne volby. Dnes nam nepomoze strasit Ficom, tomu uz ludia neveria, treba riesenia a tie Matovic nema. On bol naozaj dobry iba ako kurie oko na Smer.


Áno Matovič je pošahaný, ale na západ od nás nie je asi toľko dezolátov na km štvorcový, ktorí sú zdegenerovaní kremeľskou propagandou...
14.09.2023 - 20:36:20
03
Výborný komentár...
https://komentare.sme.sk/c/23215492/pozorujeme-premenu-spolocnosti-na-skanzen-pokrytectva-pise-michal-havran.html
14.09.2023 - 21:00:00
14
A ešte jeden rozhovor z Michalom Havranom...
https://www.aktuality.sk/clanok/bQ9iSwx/michal-havran-volbami-sa-zapas-o-slovensko-nekonci-o-buducnost-treba-zabojovat-kazdy-den-rozhovor/
14.09.2023 - 21:04:37
03
perez napísal:
Neviem čo máš na mysli pod “oficiálne”, ale ja mám informáciu, že poruchu osobnosti diagnostikovanú má a aj sa na ňu liečil (lieči?). Nie na SVK.

Btw liecil sa tam, kde byvaly kancler Kurz, tiez posahana osobka. (a momentalne obvineny a sudeny) Minuly tyzden v Rakusku mali 2 filmy o nom premieru. Dockame sa filmu o Matovicovi? :tmi:
14.09.2023 - 21:17:32
01
Tak ten snáď ani nepotrebujeme ...
14.09.2023 - 21:45:17
00
dodo58 napísal:
Nie nie, ja som písal o matovicovom excese a konkretne som rozoberal jeho obsah. Inak dobre rano, ak si potreboval Matovica na otvorenie oci pred smerom. A uprimne, budem rad, ak Olano percenta poberie PS alebo SAS, lebo volit Olano su prepadnute hlasy. A snad nemusim vysvetlovat preco, ale pre istotu akykolvek koalicny potencial Olano je iracionalne cislo.


tak preco potom reagujes na mna ?! neboj ja som mal fica precitaneho este pred prvymi volbami kde kandidoval samostatne- majster poriadok ,dvaja vtedajsi kolegovia v praci by mohli potvrdit ,ze som povedal ze toto bude druhy meciar a este horsi ...ked spomenuli ze ho chcu volit ako nieco nove...
14.09.2023 - 22:20:29
01
predvolebne cingi-lingi-bom tu este nebolo? :)

https://www.youtube.com/shorts/-B5fFCc8Ang
14.09.2023 - 22:22:55
06
Možno to nebude take zle … som optimista

🔓 : https://dennikn.sk/3570217/prieskum-ako-republika-pada-smer-a-ps-su-blizko-pri-sebe-grafy-a-podrobne-data/?cst=72e9e1351cfbccd6e6c6eb3ee603b7e77c2225a6872e9aa4751f2d25658576c3
14.09.2023 - 22:38:06
02
Republike treba davat viac priestoru v televiznych debatach s oponentmi. Oni sa zhovadia aj sami. Su to primitivi a obleky na tom nic nezmenia.
15.09.2023 - 10:01:01
015
Zaujimave ako sa lisia jednotlive priskumy. Tu ma SAS cez 7 % v prieskume co tu niekto daval vcera tak nemali tusim ani potrebnych 5 %
15.09.2023 - 13:10:44
00
Mám na to svoju teóriu … ale , však nech sú smerohlasnici spokojní 😎. To je dobre .
15.09.2023 - 13:33:29
04
Tiež mám teóriu,
fiko ma neskutočne serie s tými klamstvami a hlavne ako sa teší že "potrestá" tú časť súdnictva a policajného aparátu, ktorú nemá pod kontrolou ...
a oslobodí celý svoj skorumpovaný ansámbel
verím, že nie som sám
15.09.2023 - 22:22:09
07
ešte k tradičnej rodine :)
scontent.fksc1-1.fna.fbcdn.net
15.09.2023 - 22:34:51
04
včera mala Smerácka partička zasa tlačovku z názvom "posledný klinec do rakvy čurilovcom" plná klamstiev,zostrihaných nahrávok a pod.
advokát P.Kubina to pekne zhrnul-status na FB kopírujem:

NESTIHLI PODAŤ OBŽALOBU, TAK MUSELI VYROBIŤ DO KAMPANE NIEČO INÉ
Dnešná tlačovka partie obvinených a podozrivých bola tradičným šalátom namiešaným z klamstiev, poloprávd, zostrihaného materiálu, manipulácií a osobnej frustrácie. V reči ľudovej slovesnosti - „búrka v šerbli”. Nie je náhoda, že z písomností, ktoré boli prezentované, boli vystrihnuté len časti bez dátumov a kontextu. Vyvracať to budeme postupne v takom čase a takým spôsobom, ako káže obhajobná taktika, keďže moji klienti nie sú účastníkmi politickej súťaže a ani predvolebnej kampane. Keďže nestihli včas pripraviť a podať marketingovú obžalobu, z ktorej by mohli v tejto kampani čítať, potrebovali vymyslieť nejakú náhradu. A preto to aj dopadlo tak, ako keď si máte strašnú chuť na kvalitný tatarák, ale musíte si vystačiť s Májkou (no offense) a zároveň presvedčiť spolustolovníkov, že ide o prvotriednu hovädziu sviečkovú. Zatiaľ teda len toľko, že ten samozvaný “posledný klinec do rakvy” bol taký hrdzavý, že sa pri zatĺkaní rozpadol na prach, a preto, ako Vám radila už veľká mysliteľka Nora Mojsejová: „Nenechajte sa zase oj€bať!”
Matka Sedembolestná, Patrónka Slovenska, oroduj za tento národ u svojho Syna, nech nevypína mozog a rozum, ktoré sú Božím darom a neverí všetkým hovadinám, ktorými ho kŕmia ľudia, ktorí v ňom rozsievajú nenávisť a chcú ho zviesť z cesty k spáse! A tých, ktorí dnes sprznili Tvoj sviatok, odpusť a priveď na cestu pokánia!

https://www.facebook.com/peter.kubina/posts/pfbid0kepYsEJrASZUsz4cCHDVj9kMZrwRM1HfuV5jbrk3o5r9X2xynnQa1EFspjpZxgSGl
16.09.2023 - 07:37:01
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up