prosím ťa...načo sa toľko obmedzovať? stačí kúpiť e-bike ,človek sa na ňom nepotí, ty sám si to písal :D
24.09.2023 - 17:49:42
00
Marcela keby som zobral na bio bajku na taký bežný a veľmi zábavný biovýjazd, tak by sa mu asi aj prevrátila teória o potení a zdravom potení. Pravdepodobne by sa z neho na nejaký čas stal Kristus a možno by sa začal aj krvou potiť :) .....Matka Božia toto sú za teórie. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
24.09.2023 - 17:50:34
01
hej Zdeno...a ty vlastne čo nejdeš von ale tu vypisuješ? by ti skratoval elektrický systém čo? :D
24.09.2023 - 17:51:54
00
pre nich sezóna asi už skončila, Bude mi clivo v lese. Asi sa začnem aj báť, lebo každý ďalší eboš v lese znižoval riziko stretu s medveďom
24.09.2023 - 18:20:15
00
Inak ebike perfektne potiahne aj v zime, hlavne cez sneh či zaveje…tam kde iní končia, my len začíname :)
24.09.2023 - 20:44:25
00
ivan-ko
ešte raz TI zopakujem ponuku ... ktorú stále nápadne - nenápadne prehliadaš (bioignoruješ) :-)

KEDY ?
(asi budeš, daľší, co je v téme len "jazykovo" zdatný a mimoriadne mediálne odvážny) ... teda, alebo, asi ani TO nie
24.09.2023 - 21:09:58
00
marseluspp napísal:

Nadmerné potenie je prejavom nejakých telesných anomalií, treba navštiviť lekára kým nieje neskoro.



,,Potenie (perspirácia) je prirodzená fyziologická reakcia organizmu na vyššiu teplotu alebo fyzickú aktivitu.,,
25.09.2023 - 11:56:22
06
Ak dovolis rad by som upriamil pozornost na isty drobny rozdiel medzi potenim a nadmernym potenim. Naviac kukam chlapci, ze ste prepli kvalifikaciu z fyziky na medicinu. Stastna krajina kde sa to takto hemzi odbornikmi. :P :P :P
25.09.2023 - 15:16:52
02
to preto, lebo elektro uz zvladli na vybornu :D :D
25.09.2023 - 15:17:43
01
pista napísal:
Ak dovolis rad by som upriamil pozornost na isty drobny rozdiel medzi potenim a nadmernym potenim. Naviac kukam chlapci, ze ste prepli kvalifikaciu z fyziky na medicinu. Stastna krajina kde sa to takto hemzi odbornikmi. :P :P :P



ale marceluspp si pod ,,neprirodzeným, chorobným,, nadmerným potením predstavuje potenie pri zvýšenej fyzickej námahe napr. pri jazde na bicykli bez motora a takáto bludná stredoveká predstava je v dnešnej dobe - 21. storočí doslova unikát, to snáď ani nemyslí vážne v súčasnom civilizovanom svete napísať takú ultra blbosť, toto nemajú ovládať odborníci ale bežní ľudia s IQ hojdacieho koníka, keď nevie aký je význam potenia že nadmerné potenie pri zvýšenej fyzickej námahe je prirodzený fyziologický jav slúžiaci na lepšie odvádzanie tepla z povrchu tela samozrejme potom nevie ,,náročnejšie,, veci o vhodnosti zvýšenej fyzickej námahy sprevádzanej takýmto nadmerným potením na zdravie, kondíciu, spaľovanie tukov, ... a samozrejme sa potom bojí spotiť lebo si myslí že je to (v jeho nevedomosti) chorobný stav, treba s tým ísť k lekárovi, ... :fubar: :D
25.09.2023 - 15:34:51
03
Ivan sa stáva odborníkom na vnímanie svata z môjho pohľadu. Fraudov rozbor osobnosti. Úžasné. Medicínu sme preskočili a už je tu psychoanalýza. Zdá sa že tu niekto po večeroch vdychuje vzduch s duše bicykla a ako omámený šaman v pralese má vízie budúcnosti podložené pozmeneným stavom vedomia. ..
Naviac bicyklovanie biošov po rovine sa nemôže považovať za fyzickú námahu, lebo sa tri štvrte cesty vezú. Pravú makačku zažívajú skôr ebikeri, ktorí šlapú do kopca v sklone takom že vektor gravitačnej sily je väčší ako vektor vodorovného pohybu. To je súboj s prírodou a so živlami. Nie povozeníčko okolo vodičky s pocitom "ale som sa povozil za svoje"


Pozor! prejavy ľudí s IQ hojdacieho koníka niesú ďaleko od prejavov ľudí s IQ šlapacieho bicyklíka. Je tam rozdiel iba o 0,2 stupna hoci smerom hore :D
25.09.2023 - 16:37:13
01
Marcel už to tu nehraj na sčítaného inteligenta. Doteraz som si myslel, že si ako tak v pohode, ale po tom vyjadrení o potení si naozaj myslím, že sa na elektro bicykli vozíš maximálne, tak niekde po hrádzi a myslíš si ako to extra blahodarne vplýva na tvoje alfa-samcovské sily. Ivo vie riadne zadrieť v iných témach, ale tu robiť z neho človeka čo sa nevyzná v telesných procesoch, ktoré vznikajú pri nadmernej aktivite na bicykli je naozaj mimo. Určite má natrénované tak 20 krát viac ako nejaký bežný ebajker.
25.09.2023 - 17:08:32
05
tie blbosti čo tu vypisuje sa mi ani nechce veriť že myslí vážne, to fakt vyzerá akoby nejako profitoval z reklamy čo robí e-bikom
25.09.2023 - 17:27:10
00
Skôr som myslel, že sa v tým ebajkoch vyzná a že to myslí vážne. S tým nepotením to všetko zničil, takže len potvrdil to, že ebajkeri sú vlastne flákači čo vylezú suchí na Kráľovu Hoľu, alebo na Martinské Hole...čo sa v jednom ani v druhom prípade v solídnom tempe na mechanike nedá. Takže už musím takého diskutéra brať len zo srandy a konštatovať, že: nikdy sa nevedel, nevie a ťažko bude vedieť bicyklovať (ale o budúcnosti diskutovať nemá zmysel)... O tom potení v pásmach výkonu čo jazdím som si čiastočne myslel to, že zdravý človek sa nemôže tak veľa potiť ako ja....ale nakoniec keď ideš v rovnakej výkonovej partii zistíš, že nie si sám, kto si vyžmýka z prilby toľko potu, že by sa dal s tým poliať aj menší stomček.
25.09.2023 - 17:36:06
00
Tak ale keď sa tu už oháňa vedomosťami, tak v Sigmundovom priezvisku trafil 4 písmená z 5tich, to nie je zlé na začiatok :D
25.09.2023 - 17:36:17
02
keyboard_arrow_up