šéf Apple Tim Cook a Richard Plugge, Demi Volering Jumbo Visma?
https://x.com/Riejannee/status/1706364070700409051?s=20
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
26.09.2023 - 11:25:01
01
To sa dalo čakať .

Prílohy:

78663DD2-58D3-41D9-850A-D18D58552BCA.jpeg
78663DD2-58D3-41D9-850A-D18D58552BCA.jpeg 213.55 KiB thumb_up0thumb_down

26.09.2023 - 15:41:11
00
"I don't want to start any rumours, but I'm just starting."
26.09.2023 - 16:50:34
04
"I don't want to start any rumours, but I'm just SAYING."
26.09.2023 - 17:09:50
00
Od polovice Vuelty uvažujem, prečo dve superhviezdy tohoto tímu zrazili päty a nechali vyhrať domestika. Síce výborného, ale predsa len domestika. Jedným z dôvodov mohla byť vďačnosť za podporu v doterajších pretekoch. Určite to zohralo veľkú úlohu. Ale to sa dalo poriešiť aj finančne. V štýle: "Odkedy vymysleli peniaze, nemusíte mi ďakovať"
Ale stále to nebolo dostatočné.
No a potom som narazil na článok, v ktorom tie kocky do seba dokonale zapadli. Až som si vynadal, aké mám dlhé vedenie!!!
Bolo tam opísané, ako sa biznis s cyklistickým tovarom na severoamerickom kontinente po obrovskej afére L. A. stále viac a viac prepadá. A že nijaký americký cyklista nedokázal zodvihnúť zástavu po odchode Lemonda a prúsere Armstronga.
A pritom stačí tam málo a hviezda je na svete.
1) Súťaž "USA má talent" je ukončená! Víťazom je nový idol!!!
2) Mladí američania majú motiváciu = Americký tatko vyplazí pár tisíc dolárov na nové Cervélo alebo Spešlíka, pre ratolesť, aby mal za pár rokov nového SEPPA doma aj on!
3) Akcie firiem s cyklistickým sortimentom sa dostávajú na vzostupnú dráhu.
4) Všetci sú spokojní!
Línia oddeľujúca profi šport a šoubiznis je taká tenká, že už ju človek ani nevníma. :lol:
26.09.2023 - 19:29:49
00
tie 4 body čo si dal, šoubiznis, ... je už len dôsledok jeho víťazstva, príčina prečo vyhral Kuss bola požiadavka divákov po celom svete, množstva cyklistických fanúšikov ktorí rozhodli že vyhrali sympatie nad športovým výkonom, keby si to medzi sebou rozdali traja lídri Jumba (ako tvrdil ich športový riaditeľ v druhom týždni) v poslednom týždni kde sa rozhoduje o víťazovi GT tak američan nevyhrá
26.09.2023 - 19:44:52
00
Takže OK,
1) o víťazovi rozhodujú diváci a nie výkony.... v tom sa zhodneme.... svinstvo a nie šport.
2) Masa ľudí (väčšina) urobí to, čo jej podprahovo alebo na drzovku verejne podsunú. Presviedčame sa o tom denne!
2) Kto skontroluje, či naozaj väčšina divákov bola za to alebo niečo iné??? Ja byť majiteľ výrobcu bicyklov alebo príslušenstva v USA, tak dám výkonnému vedeniu svojej firmy nôž na krk! Buď pôjde predaj medziročne o X % hore, alebo si môžete baliť svojich 5 švestiek a pálte z mojej firmy von! Takže ísť na to "od lesa" teda po novom cez sociálne siete je také jednoduché, lákavé a efektívne!!!

V každom prípade sa zavádza niečo, ako je brutálna tímová réžia.
Nemám toto rád! Nemal to rád ani Ayrton Senna a preto sú časy, keď si išli s tímovým kolegom Prostom doslova po krku, DOTERAZ a NAVŽDY zlatou érou F1. A aj keby niekto získal 10 titulov, Sennu, ktorý sa vzoprel všetkému a aj tak vyhrával, neprekoná!
26.09.2023 - 20:07:57
00
tazkyamater napísal:
Od polovice Vuelty uvažujem, prečo dve superhviezdy tohoto tímu zrazili päty a nechali vyhrať domestika. Síce výborného, ale predsa len domestika. Jedným z dôvodov mohla byť vďačnosť za podporu v doterajších pretekoch. Určite to zohralo veľkú úlohu. Ale to sa dalo poriešiť aj finančne. V štýle: "Odkedy vymysleli peniaze, nemusíte mi ďakovať"
Ale stále to nebolo dostatočné.
No a potom som narazil na článok, v ktorom tie kocky do seba dokonale zapadli. Až som si vynadal, aké mám dlhé vedenie!!!
Bolo tam opísané, ako sa biznis s cyklistickým tovarom na severoamerickom kontinente po obrovskej afére L. A. stále viac a viac prepadá. A že nijaký americký cyklista nedokázal zodvihnúť zástavu po odchode Lemonda a prúsere Armstronga.
A pritom stačí tam málo a hviezda je na svete.
1) Súťaž "USA má talent" je ukončená! Víťazom je nový idol!!!
2) Mladí američania majú motiváciu = Americký tatko vyplazí pár tisíc dolárov na nové Cervélo alebo Spešlíka, pre ratolesť, aby mal za pár rokov nového SEPPA doma aj on!
3) Akcie firiem s cyklistickým sortimentom sa dostávajú na vzostupnú dráhu.
4) Všetci sú spokojní!
Línia oddeľujúca profi šport a šoubiznis je taká tenká, že už ju človek ani nevníma. :lol:


Toto je tazky amaterizmus aj v kritickom mysleni. Nieto divu ze sa tu dari konspiratorom 😀
26.09.2023 - 20:08:34
09
To, čo si napísal, je naivita 5 ročného dieťaťa v dospelom tele. Preto to tu ide rapídne z kopca.
26.09.2023 - 20:26:22
01
tazkyamater napísal:
Takže OK,
1) o víťazovi rozhodujú diváci a nie výkony.... v tom sa zhodneme.... svinstvo a nie šport.
2) Masa ľudí (väčšina) urobí to, čo jej podprahovo alebo na drzovku verejne podsunú. Presviedčame sa o tom denne!
2) Kto skontroluje, či naozaj väčšina divákov bola za to alebo niečo iné??? Ja byť majiteľ výrobcu bicyklov alebo príslušenstva v USA, tak dám výkonnému vedeniu svojej firmy nôž na krk! Buď pôjde predaj medziročne o X % hore, alebo si môžete baliť svojich 5 švestiek a pálte z mojej firmy von! Takže ísť na to "od lesa" teda po novom cez sociálne siete je také jednoduché, lákavé a efektívne!!!

V každom prípade sa zavádza niečo, ako je brutálna tímová réžia.
Nemám toto rád! Nemal to rád ani Ayrton Senna a preto sú časy, keď si išli s tímovým kolegom Prostom doslova po krku, DOTERAZ a NAVŽDY zlatou érou F1. A aj keby niekto získal 10 titulov, Sennu, ktorý sa vzoprel všetkému a aj tak vyhrával, neprekoná!


nepovedal by som že diváci rozhodujú, rozhodli, v tomto prípade, také dačo ešte nebolo a možno už ani nebude, Kuss mal skrátka šťastie že Jumbo na podnet verejnosti zmenilo v závere GT stratégiu z troch lídrov na jedného - naňho, až do 17. etapy bolo Jumbo nastavené ako vždy - podať na grand tour čo najlepší športový výkon, vyžmýkať zo svojich lídrov maximum, potom sa to nejako ,,zvrhlo,, Roglič bol kvoli tomu kus nasrdený, Vingegaard sa tváril že mu to až tak nevadí že hoc mu v závere GT kulminuje výkonnosť nemôže aj s Rogličom zabojovať o lepšie historické štatistiky v cestnej cyklistike a dorovnať legendy Mercxa, Contadora - lebo niektorí diváci chcú iné
26.09.2023 - 20:39:46
00
Chlapi, nehnevajte sa na mna, ale tato posledna strana je ako od fanusikov zjem aj vlek...pomaly sa dotahujete na nasu susedu ktora isty cas koketovala ( a asi nielen to ) s "panom" Kotlebom a jej najnovsie zistenie bolo v style "v domovoch dochodcov beru starcekom OP aby na ne mohli volit Progresivne Slovensko"...
26.09.2023 - 22:00:37
119
neviem co furt vsetci placu ze nevyhral najlepsi, ked aj tak vsetci viete ze je to hlavne teamova hra... uz tym ze od zaciatku dakto taha a dakto je lidrom tak uz to velmi nehra do toho aby akoze vyhral najlepsi...
a ze rozhodli divaci, no ak by chceli ze ma vyhrat remco tak by ho tiez nechali? asi tazko :), proste je to v teame tak je jedno kto a vyhral najlepsi team
nemyslim si ze pri tom zavazilo ako sa (mozno) budu predavat bicykle v USA..
skor mohlo zavazit to, ze ak maju problemy s prachmi tak je pre nich lepsie mat 3 vitazov GT nez 2
27.09.2023 - 00:20:40
01
nie všetci, časť divákov chcela mať víťaza Kussa, časť niekoho iného, to je normálne že nerozmýšľajú všetci rovnako a matt, ... s tým neurobí nič že je to takto, že jedni aj druhí píšu o tom ako by chceli že by to malo, mohlo byť, tentoraz to bolo podľa tej časti divakov ktorí chceli mat za vitaza Kussa, podstatné je či je správne že verejnosť, sympatie nie športový výkon rozhoduje o výsledku, ešte jedna taká grand tour tak napr. ja budem sledovať nejaký iný šport a nie divadlo
27.09.2023 - 07:42:11
01
Zrušiť všade vysielačky ako bolo kedysi a budú makať všetci a s kriedou si prečíta z motorky a nech chlapec rozmýšľa ako sa cíti či na to ma vlastnou hlavou a nie direktor takto pôjdeš, pridaj, uber, kks spadol choď mu pomôcť ?‍♂️? a hneď by bolo živšie. Preto ma aj MS bavili a nie výhovorky, keby sme vedeli že spadol pridáme ??
27.09.2023 - 08:20:55
05
ked nechcete teamove strategie tak zrute aj teamy a kazdy pojde solo a moze si ist ako chce a kolko vladze
a btw to nikoho nestve ze uz milionkrat bolo take ze sa dopredu dohodli ze kto vyhra etapu. napr 2ja jazdci v uniku, jeden ide na celkove, druhy len po etape, tak si potiahli a ten na celkove to nechal tomu druhemu. alebo jak sagan nechaval vyhrat niekoho ineho z teamu ked sa dalo...
27.09.2023 - 08:54:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up