Eddie Eddie zase si nič nepochopil. Tento ročník si musíš zopakovať… :)

Chlapi … stale to tu píšem, že moje prispevky sú len voda na mlyn vaších hejtov. Inak by ste sa nudili…

Ale to nadmerné potenie čo zamieňate za výkonostnú eliminaciu teploty počas bicyklovania si radšej preverte. Rezne, udene kolená, drzková, klobasky na grile, pivo, hamburgery, tycinky… to vsetko produkuje toxiny a telo sa toho snaží zbaviť za každú cenu. A keď ste viacerí vo svojej vykonostnej triede čo sa z vás leje, to skôr znamená že je vás hodne čo mate s tým problém…
A potom sa jedneho dňa budete diviť kde sa vzala choroba, ved ste celý život bicyklovali.

Takže pekne upraviť jedálniček, zbaviť sa negatívnych myšlienok, piť veľa vody, pomáhať druhým, radovať sa z každej chvile to je cesta čo vás vyvedie z ilúzie preživania zdravého života k samotnemu zdraviu.
Treba dať potravu aj svojej duši inak sa jazda životom zmeni na plazenie sa v bahne, hoci za svoje … :)
25.09.2023 - 17:55:05
01
Ty si ale riadny básnik.
25.09.2023 - 18:30:57
00
Kedysi, spociatku to bolo mozno (obcas) aj vtipne,ale cim dalej tym viac je to uz len nasilu 'nastavovanie polievky', tolko moj nazor.

Ps: v tom skrytom ma ako prve prekvapilo uz 'vnimanie svata' ;)
25.09.2023 - 19:05:44
00
Niektoré veci v živote sú sôležité a nie sú na smiech. Take veci je nutné opakovať kým sa nedostanu do krvi ako malá násobilka či otčenáš…
Zdravie nieje zadarmo a nezávisí ani od prešlapaných kilometrov… ;)
25.09.2023 - 19:25:33
00
Hosť napísal:
tie blbosti čo tu vypisuje sa mi ani nechce veriť že myslí vážne, to fakt vyzerá akoby nejako profitoval z reklamy čo robí e-bikom

A ani to mu nejde. Ako potenciálneho mladého lenivého mileniána by ma nepresvedčil a išiel by som najskôr za skutočným odborníkom.😁
25.09.2023 - 19:45:00
00
Dochadzaju sily? Rano vstanem, zapnem PC a idem sa pobavit kvalifikovanou debatou o e-bikoch a e-bikeroch a nic - az na tretej stranke. Nekazte mi jesen mojho zivota! :devil: :angel:
27.09.2023 - 08:24:54
04
marcel to v sobotu prepiskol a dosla mu stava v baterke tak este stale tlaci bike domov. Naposledy bol videny pri Liptovskej Teplicke. Ale coskoro je tu.
27.09.2023 - 09:03:45
05
že by mu pri tom aj zablokovalo pedále ?
to je nejaká nová funkcia, ktorou bioši hackli marcelov pekelný stroj ? :-)
27.09.2023 - 11:10:20
00
Je to tak ako pišete. Dosla mi baterka tak som tlačil ebike. Ako ho tak tlačim, nieko ho som obehol čo makal za svoje … a predstavte si bol to Minikn… :)
Spoznal ma a poprosil o radu preco mu to nejde, tak som nakoniec zistil že točil pedálmi opačným smerom. Nevďačník sa ani nepozdravil keď zmizol v zákrutách pred Šuňavou…

Inak som zistil že keď hlasia biozáťaž č1 tak baterka vydrží približne o 15% viac. Je možné že koronálne výkyvy ionosféry sú v hoských oblastiach intenzívnejšie čo ovplyvňuje aj nehomogenitu magnetického poľa pri normalizácii diverzeho žiarenia pedosfery. Iontové procesy regeneracie tlakovo subkimujú v okrajových drahach elektrônov lítia čim dochadza k obnove energie v batérii. Tieto procesy su zrejme z Thompsonovho diagramu, no az nedavno činsky vedec Thaj-po potvrdil vplyv bio záťaže na priebeh uvedenej krivky. Časom bude asi možné umelo simulovať tieto procesy čo prispeje k lepšim dojazdom ebiku .
27.09.2023 - 13:56:07
00
Práve som si všimol že bioši majú svoj nový tunel pri Prešove nazvaný Bikoš :)

https://podkapotou.zoznam.sk/cl/1005027/2600419/V-Presove-otvorili-dalsi-usek-severneho-obchvatu-a-tunel-Bikos
27.09.2023 - 15:04:01
00
Lenže e-boši tam majú zákaz vjazdu takže aby si sa tam nezamotal 😆
27.09.2023 - 15:50:24
01
Počuj Xmen, čo keby sme si dali preteky južným obchvatom Prešova (tunel) smerom od Košíc na Poprad. Kto zvíťazí bude rok držať titul svojej kategôrie a potom si svoj titul bude rocne musieť obhájiť.
A tak buď bude vyhlasený rok ebikera alebo rok bioša. V roku ebikera budú mať bioši povinnosť úctivo pozdraviť ebikerov a na znak pokory im niečo fajné ponuknuť (tyčinku, kofolu, …).
Takto by sa ferovo a raz navzdy ukazalo kto je športovec roka.
27.09.2023 - 16:54:20
00
A čo tak keď to má už byť na východe si dať porovnanie: Branisko -sedlo - Smrekovica - Carbon killer, Markova skratka spodok, Letisko a naspäť na parkovisko v sedle pri Chvála Bohu? Ideálny testovací XC okruh. ??
27.09.2023 - 17:45:16
02
Hej ja som rekreačný jazdec :) a to už nevyzerá ako zábavná jazda. Ešte by som zvážil okruh okolo domaše … alebo pretláčanie sa v bare-ozaj tam by ste nemali šancu.
27.09.2023 - 18:13:00
00
Co sa chces pretekat po asfalte, ked ti motor netaha viac ako 25km/h :D to by si nikoho nepredbehol, mozno tak tych,co vozia Miniony . Inak ten okruh , co dal Brano, je naozaj zabavny.
27.09.2023 - 19:46:52
03
keyboard_arrow_up