Ruka v ruke so znizovanim dani ide aj skrtanie ficovych, kollarovych a matovicovych populistickych atomoviek. Tam je pricina stavu nasich verejnych financii, nie na strane prijmov.

Dodo ano uplny suhlas. Ale Sulik nebude opatrnejsi. Sulik je Sulik a ja osobne moc dobre viem, preco je taky aky je.

Stanos takuto komunikaciu maju uplne vsetci. Akurat ze vacsinou cez prostrednikov, iba Kollar s nim siel "pisat knihu". Sulik je priamy a naivny/neopatrny/slon v porcelane/autista/dopln si co chces, preto si ho dookola nahravaju a nachytavaju. Lebo ho nebavi sa pretvarovat a schovavat. Stretavat sa s kadekym je zaklad politickej cinnosti, umenie mozneho, vsakze. Robia to vsetci, prizna to malokto a iba to je problem. Lobing je ok a potrebny, idealne ked je aj oficialny a regulovany, aby to nebola len sutaz o to, kto sa vie lepsie zakonspirovat. Pretoze v tom ti slusni vzdy prehraju.
28.09.2023 - 09:26:59
04
Zoro pomstitel: Ahoj, Boris, chcel si vojnu, mas vojnu :D
https://youtu.be/AbIhnNTIFoA?feature=shared
28.09.2023 - 10:33:52
05
Niečo mať v programe predsa neznamená, že to musí na 100 percent byť. Určite aj v PS vedia (teda si myslím), že tvorba rôznych politík je o konsenze a aj kompromise. Teda by sa mal nájsť nejaký prienik, čo dokonale nefungovalo počas minule zvolenej vlády. Pri Ficovi je to jasné, tam je jedna línia pomsty. Tam všetci dobre vieme ako to bude fungovať. A ja verím tomu, že mu bude nakoniec aj EÚ dobrá. Ale bude to robiť takým Orbánovským vydieračským spôsobom - tam si overil, že tvrdý populizmus dokáže nejakým spôsobom existovať aj v rámci EÚ...
28.09.2023 - 10:34:58
00
cokupit ja som Sulika volil v minulych volbach, no po tom vsetkom, co predviedol mu uz hlas nedam. A nedal by som mu hlas, ani keby si s Hascakom nepisal. Nikto nie je dokonaly, ale Saska potrebuje upratat a na to si priestor v parlamente nenajdu. Takze ja ich volit nebudem iba pre ich vlastne dobro, nech maju cas a priestor niekam sa posunut.
28.09.2023 - 10:45:03
00
cokupit napísal:
Ruka v ruke so znizovanim dani ide aj skrtanie ficovych, kollarovych a matovicovych populistickych atomoviek.


no to by bol ten najlepsi pripad... obmedzit co najviac rozdavanie prachov na vselijake "huncutsva"
28.09.2023 - 10:49:02
00
Tricko Putin Team dodava Z. Kollarovi na doveryhodnosti. Ale tak, kde sa dvaja Kollarovia biju, Slovensko vitazi...snad.
28.09.2023 - 11:01:24
016
to je pravda, ale v tomto prípade je to minimálne zaujímavé
28.09.2023 - 11:56:29
00
A nebude to nejaka slovna hracka? Nieco ako "Boris Put In Kollar".
28.09.2023 - 12:04:59
00
Dudo napísal:
Zoro pomstitel: Ahoj, Boris, chcel si vojnu, mas vojnu :D
https://youtu.be/AbIhnNTIFoA?feature=shared

a jajajajajajaaaaaaj dvojka je tiez celkom fajn :D
28.09.2023 - 13:19:52
04
IngVisitor nerobim si iluzie o moralnom kompase mafiana ZK.

len nech sa s Borisom požeru navzajom. nebola by skoda ani jedneho.
28.09.2023 - 13:22:11
06
Zubesuch napísal:
mna by zaujimalo, odkial chce PS zobrat prachy na to vsetko co ma v programe a co chce realizovat.

Akoze Stevo Kiss je garant programu Verejne financie v PS, co je pohode chlap. ale nevychadza mi to zatial.

Chcu znizovat danovo odvodove zatazenie napriek tomu, ze sa uz dnes v ekonomickych kuloaroch suska (no nie, ze suska to sa uz vykrikuje po chodbach), ze to uz len na vydavkovej strane nedame.



mna by zaujimalo, odkial chcú VŠETKY STRANY zobrat prachy na to vsetko co maju v programe a co chcú realizovat 😂. Od toho sú predvolebné programy a realita je vždy inde 😉.
28.09.2023 - 14:00:29
00
Ešte by sa to dalo spraviť ako Gréci, že by sa nám na dlh zložili ostatné krajiny v EÚ a mohli by sme si šafáriť a rozdávať prachy ako chceme :)
28.09.2023 - 14:06:22
00
ved tak to uz robime
28.09.2023 - 14:18:09
00
skynet napísal:
Ešte by sa to dalo spraviť ako Gréci, že by sa nám na dlh zložili ostatné krajiny v EÚ a mohli by sme si šafáriť a rozdávať prachy ako chceme :)


Opatrne, lebo niektore strany maju v programe aj vystupenie z EU. Ale mozno nebude treba, ak vyhra Smer a investori zacnu odchadzat sami, tak Fico s Mazurekom "znarodnia" zavody VW, KIA, Jaguar a elektraren v Mochovciach. A potom v tych zavodoch budu vyrabat socialne istoty a rozdavat zadara ludom.
28.09.2023 - 14:31:05
07
Schizofrénia intelektuálnych a morálnych prvokov zo strany Republika je dokonalá. Z plagátu sa škerí Uhrík s nadpisom “Slovákom európske platy” a strana súčasne tvrdí, že Rusi sú naši priatelia, a že sa treba vzoprieť diktátu EÚ. Ak by si mali títo utilitaristi zachovať konzistentnosť, mal by byť cez Uhríkov ksicht prelepený nápis “Slovákom ruské platy”. Oops, len to by už aj permanentní rezidenti sídliskových pajzlov zdvihli obočie.

Mal som v pláne napísať rozsiahlejší príspevok, ale nechcem sebe ani Vám kaziť víkend zbytočnými apelmi. Každý vie, čo robí. Myslím, že dobre nebude. Kiežby som sa mýlil. Dudo a Srsen, dvere na degustačnú meditáciu su otvorené. Kúpil som viac stoličiek ;)
28.09.2023 - 15:18:24
220

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up