Neupadajte na viere … prehrávame bitku nie vojnu . Volebný vysledok len odzrkadľuje mentálnu úroveň a nastavenie našej spoločnosti . Spoločnosti ktorá ako sa vravi, je odsúdená aby sa história opakovala . PS zaplatili nováčikovskú daň , s výsledkom musia byt spokojní . Áno Matovič je obdobne na vytvorenie koalície obdobne toxický ako Republika a fasisti . SaS na čele s Richardom sa správne rozhorčilo , že novovzniknuté akože demokratické strany zbytočne “absorbovali “voličov , čo vo výsledku viedlo k ich “ prehre “ . Starci … starci , česť výnimkám volili “ len same pozitíva a sociálne istoty “ . Pokial nevymrú bude mať bradavičnaty stálu voličskú základnu , obdobne ako Mečiar . Lebo tým dementnym nedôjde , že na tie ich zvýšené dôchodky nebudú robiť nezamestnaní dedinskí povalači - volici SNS , ani etnické socki , ale ľudia v produktívnom veku na vrchole sil . No aspoň pri ich chvíľke lucidneho zablesku dobre kalkulujú , že kým pomru na nich budeme platiť my … no ak tu nebude “vhodne prostredie “ , povedie to v dalších generáciách k odlivu tých , ktorí budú na našu starobu plniť štátnu kasu . Moje deti veru s radosťou vykopem z tohoto bananistanu do prdele - do sveta . A ešte na margo PS , osobne si myslím že trosku sa už v tom “liberalizme “ sami utopili , nevraviac o prílišnej otvorenosti v téme LGBTI+ , čím si zbytočne odplašili potenciálnych no konzervatívnejších voličov . Predsa len , po stáročia sme tu dosť “ bohaverni “ , s jasnými lajnami kto s kým “ k sebe pasuje “ . Asi nepočúvajú pána pápeža Františka .
01.10.2023 - 08:39:49
015
uvidíme,Smer ešte vládu nezložil,rokovania budú asi zdĺhavé,komplikované,napr:

1. októbra 2023 8:40
Podpredsedníčka Progresívneho Slovenska Lucia Plaváková hovorí, že urobia všetko pre to, aby Robert Fico nezostavil vládu a neviedol krajinu. Rokovať chcú so všetkými stranami s výnimkou Smeru a SNS. (tv joj)
01.10.2023 - 08:46:47
00
Srsen napísal:
Jeej, je to v oveľa väčšej <> ako som tipoval, patríme do stredoveku....


pre mna boli tieto volby hlavne o mentalnom obraze tohto naroda, spolocnosti v ktorej zijem a v ktorej sa mi zije coraz tazsie - aj materialne ale hlavne psychicky. bez ohladu na to, kto sa skym teraz spoji ma ta mapka zarmutila, popravde aj prekvapila. neveril som ze to bude az tak zle. smer-ovanie slovenska nieje o tom kto teraz vyhral volby, ale o tom kto tu stranu volil, lebo ta strana je len obraz myslenia jej volicov.
ked si v mensine, nema zmysel presviedcat drvivu vacsinu. bud sa prisposobis, alebo odides. nastava otazka - som ja este slovak?
01.10.2023 - 08:47:19
010
user-images.githubusercontent.com
Proti takej volicskej zakladni nema sancu ani Chuck Norris. Dobre ze vlekar vyletel, aspon cosi potesi.
Zlabohu je tam dost inych drahych neviest co vyuziju..
01.10.2023 - 08:49:20
00
som zvedavy na polcas rozpadu toho poslaneckeho klubu SNS 😅 alebo s Dankom vy****, ako on onehda s velkym precedom 🤘

inak tu ale nikdy nebude dobre, skoro ziadny hlas “normal” spektra stran neprepadol a napriek tomu dali iba cca 24% 🤦‍♂️
01.10.2023 - 08:51:41
02
ramon zamestnanci štátnej sféry aj keby štát krachoval asi svoju výplatu dostanú. ak sa ale akcionár súkromnej spoločnosti rozhodne to tu položiť tak to proste urobí.
gusto Súhlasím s tebou, ja môžem,no nebudem mat ani na výber a odídem,lebo budem musieť.
.... už prišla sms, v pondelok bude porada, môžem vám dat potom echo ako uvažujú zahraničné spoločnosti....
01.10.2023 - 08:53:51
01
A ako zahraničné spoločnosti fungovali za 12 rokov vládnutia Smeru? Tu vypisujete a nariekate ako keby vyhral Kotleba.
01.10.2023 - 08:56:20
02
Štátna správa … len požierač rozpočtu .
01.10.2023 - 08:57:57
02
3jalo3 ty este medzi Kotlebom a Ficom vidis nejaky rozdiel?
01.10.2023 - 08:58:51
02
A toto ešte nie je koniec.Ak precceda bude " vládnuť " toto volebné obdobie,to budú aké zrúdnosti, čo si dokážeme zvoliť v ďalších voľbách...
01.10.2023 - 08:59:59
00
hm

Prílohy:

Screen Shot 10-01-23 at 09.02 AM.PNG
Screen Shot 10-01-23 at 09.02 AM.PNG 70.11 KiB thumb_up0thumb_down

01.10.2023 - 09:00:01
00
3jalo3 napísal:
A ako zahraničné spoločnosti fungovali za 12 rokov vládnutia Smeru? Tu vypisujete a nariekate ako keby vyhral Kotleba.


Ak si závislý na verejnom obstarávaní,alebo stavebníctve budú zahraničné spolocnosti len pridrziavat Doprastavu a Váhostavu,popr robiť v subke za stratu.
Je iné ak v 2012 berieš Slovensko ako trh, kde cítiš príležitosť, alebo 2023 kde to radšej zabalis a pôjdeš robiť biznis do Rumunska ,nakoľko to vyhodnotia na základe histórie s Ficom. Stačí ti to takto ?
01.10.2023 - 09:10:40
014
Fika cakaju aj vyzvy ekonom.charakteru. Som zvedavy ako bude dezolatom vysvetlovat konsolidaciu. No nic, primarne musim dostat decka z tohto statu. Na skoly pojdu aspon do Ciech a dufam, ze sa tam uchytia
01.10.2023 - 09:38:07
06
Len na margo toho stavebníctva, tak Ficov brat už nejakú tú svoju firmu v Nitre tak trošku "vytuneloval". Mna osobne osral o 4500eur....Aby som bol presný, tak jeho firma, kde má pravdepodobne za konateľa (podľa mne dostupnych informácií ) nasadeného bieleho konika . Spravil som pre nich zákazku, za ktorú nezaplatili. Údajne preto, lebo "investor od nej odstúpil". No co už....
01.10.2023 - 09:42:17
00
rissman napísal:
Fika cakaju aj vyzvy ekonom.charakteru. Som zvedavy ako bude dezolatom vysvetlovat konsolidaciu. No nic, primarne musim dostat decka z tohto statu. Na skoly pojdu aspon do Ciech a dufam, ze sa tam uchytia


dezolati nepotrebuju nic vysvetlovat - potrebuju len vinnika, a tym bude urcite cela EU
01.10.2023 - 09:52:29
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up