Už začínajú zametať, Pelle pred chvíľou v debate na Markíze odkázal Hamranovi,nech sa začína baliť 🤐
01.10.2023 - 11:00:44
00
Ramon1 napísal:
Starci … starci , česť výnimkám volili “ len same pozitíva a sociálne istoty “ . Pokial nevymrú bude mať bradavičnaty stálu voličskú základnu , obdobne ako Mečiar.


Nemáš to zle napísané, ale podľa mna máš tam tuto jednu chybu. O “vymretí” meciarovych voličov a následnom druhom Švajčiarsku sme sa tu napočúvali dosť. Ono dá sa povedať, dosť veľká časť tých voličov aj vymrela, ale spoločnosť sa v podstate nijakým spôsobom nezmenila…pozri to obrovské percento ľudí ktorí to dokázali hodiť smeru, hlasu, sns. Nechce sa mi teraz hľadať presne čísla, ale keď to od oka zrátam, nebude to mat ďaleko od výsledkov hzds…bohužiaľ :(
01.10.2023 - 11:03:27
013
Pele ma miesto v koalicii na 100%, jedinu sancu vidim ze mu ps a sas ponuknu miesto premiera a zoberu este kdh, lebo myslim ze fiko mu toto neponukne.
Ale zobudil som sa do zleho sna, du blít🤮
01.10.2023 - 11:13:53
05
Dnes prvý na Medzinárodnom maratóne miere hodil v cieli slušnú tyčku. To bolo také symbolické smerom k demokracií na Slovensku...
01.10.2023 - 11:17:47
020
Som zvedavý,ako Pelle uhrá svoje tvrdenie, že si nevie predstaviť sedieť v jednej vláde z Ficom ...no, Fico mu možno pustí svoje miesto predsedu vlády, to by mohlo stačiť 🙄
01.10.2023 - 11:20:45
00
Na velku cast Slovakov opat platilo strasenie z niecoho noveho a nepoznaneho. Dezinformacne hovnomety splnili svoju ulohu na 100% a podarilo sa im vzbudit u velkej casti Slovakov (vacsinou tych s nizsim vzdelanim, co nie je nahoda, ze ;) ) strach a hnev, co ich donutilo ist to hodit smerackobolsevickej mafii, a to aj takym, co volit nechodili a na politiku nadavali iba rozvaleni na gauci pred TV alebo v senku.
Lebo v tych svojich hlavickach naplnenych dezinformacnym odpadom nedokazu vyhodnotit, ze rozvoj Slovenska nezavisi od toho, ci tu budu zavedene napr. registrovane partnerstva a podobne veci, ale najma od rieseni, ktore dokazu nakopnut ekonomiku a od miery korupcie na najvyssich miestach.

Vobec im nevadi, ze smerackobolsevicka mafia tu doslova uniesla stat (stat sme my, jeho obyvatelia) presne po vzore oligarchickej mafie v Rusku a z obyvatelov statu si spravila rukojemnikov, drziacich v dezinformacnej bubline.
Peknym prikladom je tuto vyssie oklamany cloviecik, ktory bez hanby dokaze zdielat videoobsah primitivneho nacka, ktory je u nas tusim este aj trestne stihany (zrejme uz nie nadlho)
01.10.2023 - 11:23:13
031
Tu na fóre nieje nikto kto by oslavoval a obhajoval svoje rozhodnutie ?!

Štatisticky by tu mala min. polovica diskutujúcich sršiť šťastím, že poslali Slovensko opäť smerom do sraciek..
01.10.2023 - 11:24:55
00
Dano5 napísal:
Už začínajú zametať, Pelle pred chvíľou v debate na Markíze odkázal Hamranovi,nech sa začína baliť 🤐


Presne toho sa obávam, že tu začnú odpratávať ľudí, ktorí sa im odvážili klepnúť po prstoch.
01.10.2023 - 11:31:58
01
04peter napísal:
Tu na fóre nieje nikto kto by oslavoval a obhajoval svoje rozhodnutie ?!

Štatisticky by tu mala min. polovica diskutujúcich sršiť šťastím, že poslali Slovensko opäť smerom do sraciek..


mtbiker, Bratislava a Kosice su liberalne bubliny, zvysok Slovenska su proste jednoduchi sedlaci ktori nedokazu predychat ze sikovnejsi sa maju lepsie.. este aj Ukrajincom tu vojnu zavidia
01.10.2023 - 11:37:37
018
Dano5 napísal:
Som zvedavý,ako Pelle uhrá svoje tvrdenie, že si nevie predstaviť sedieť v jednej vláde z Ficom ...no, Fico mu možno pustí svoje miesto predsedu vlády, to by mohlo stačiť 🙄


Veľmi jednoducho. Fico premiér a Pele predseda parlamentu. Budúci rok pôjde Pele za prezidenta a budú to mať komplet.
01.10.2023 - 11:54:23
00
Príloha:
IMG_4199.jpeg
IMG_4199.jpeg 11.07 KiB thumb_up0thumb_down


podme na to 🤘😂
01.10.2023 - 11:56:42
00
Pre mna su uplne najväcsim sklamanim tychto volieb ostrielani matadori Dzurinda a Sólymos. Oni sa definitivne pochovali tym, ze neodstupili z volieb a neodporucili volit strany, ktore mali sancu. Politicke mrtvoly. Cakal by som od nich sebareflexiu a nie takuto tvrdohlavost. Snad Dzurinda po tomto "vysledku" konecne pochopi, ze na jeho naucene pekne reci a stanovovanie si podmienok nikto nie je zvedavy. A snad uz o nom nikdy nebudeme pocut v spojitosti s volbami.
01.10.2023 - 12:08:19
012
„Chceme pokračovať v budovaní silnej stredopravej strany.“ Mikuláš Dzurinda

😂
01.10.2023 - 12:09:49
04
04peter napísal:
Štatisticky by tu mala min. polovica diskutujúcich sršiť šťastím, že poslali Slovensko opäť smerom do sraciek..

štatisticky by to platilo, keby bolo zloženie MTbiker-a verným odrazom celého Slopenska, čo si nemyslím - keby o výsledku volieb rozhodovali len hlasy z MTbikera, myslím že PS a SAS by mali hodne cez 50% len medzi sebou.

Ja som ešte stále mierny optimista - Pelle sa dostal k moci po nútenom odchode Fica a spol. a prezentoval sa ako reformátor "to všetko oni, nie my". Tak včul sa uvidí. Asi bude záležať hlavne na tom, koľko toho majú Hlasáci za ušami...
01.10.2023 - 12:24:57
00
zalezi aku silu ma Pelle vramci strany... taky Erik Tomas bude mat urcite blizsie k dezolatom ako k PS, rovnako ako vacsina volicov Hlasu
01.10.2023 - 12:29:21
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up