25kg až domov šuchtať by som nechcel.
03.10.2023 - 18:14:12
00
Zaujimavé. Hneď naraz dvaja bez hodnotneho prispevku s jazykom plnym urážok.
Toto je tema elektrohejteri a nie maselushejteri. Založte si vlastnú tému ak to potrebujete ;)

Xsoš, videl si ebikera čo točil pedálmi ako blázon za svoje a vôbec sa nevozil??? To nejako nesedí so všeobecným nazorom o ebikeroch a o všetkých čipnutých ebikoch…

Možno ten ebiker mal vypnutý motor, nudil sa a tak chcel trochu prehnať bioša za svoje… :)

Stále ma neviete spoznať, tak ďalśia indícia: keď jazdím na ebiku tak sa usmievam s nepotím sa…
03.10.2023 - 18:23:54
10
ja už som mu spomínal dávno že sa mi vôbec nepáči pomenovanie bikera bioš...(znie mi to ako ľudové pomenovanie inak orientovaného muža) potom tu začne písať e-bikeri musia znášať zápach našich dresov no tak to už čo je veľa to je málo ako povedal pán kapitán... a ozaj...ak je z Popradu plus tie jeho výroky...nebudú oni dvaja príbuzní???
04.10.2023 - 07:26:28
00
Ale Danko kapitán z SNS a Danko primátor Popradu nie sú ta istá osoba...
04.10.2023 - 07:36:50
02
ci pana :D to som nevedel,až tak politiku nesledujem
04.10.2023 - 11:45:34
00
dzulio napísal:
Ale Danko kapitán z SNS a Danko primátor Popradu nie sú ta istá osoba...

Volal ma niekto?
api.new-longtake.sq.biz
04.10.2023 - 12:39:32
03
Xsík, už som ti vravel že bioš je výrazom pre niečo biologické, prírodné a krásne. Že to znie práve tebe zle už ja za to nemôžem... Napríklad tvoje pomenovanie e-bosch je úžasné, viem že to píšeš tak ako to počuješ, takže pohoda . A zo všetkých motorov najlepší je Bosch. Aj to vieme :)

Dnes som streol bioša, ťažkopádne šlapal, funel, asi chcel schudnúť, lebo to bola taká gulička. Netuší že ho to za pár dní prestane baviť. Najlepšie je radovať sa ešte pred výjazdom, lebo potom je celý deň super. Keby hneď zobral ebike a dávkoval si námahu, tak by dosiahol pekný progress, ale takéto jednorazové nápady??? Nikam nevedú...
04.10.2023 - 14:07:50
01
Dnes som pred Župčanami stretol mladého e-bikera na cesťáku, ťažkopádne nešlapal len naprázdno prekladal nohami, nefunel takže neschudne hoci to bola taká gulička, ked bude takto pravidelne naprázdno prekladat nohami na e-biku nebude z neho po čase gulička ale furt väčšia a väčšia slaninová guľa až ho nakoniec vlastný tuk úplne zabije.
04.10.2023 - 19:42:20
00
Kým neboli ebiky, všetci tuční cyklisti boli bioši. Ako mi toto vysvetlíš???
Z toho mi však vyplýva že večšina ebikerov sú len leniví bioši = lenoši :)
04.10.2023 - 20:23:21
01
ja som dnes v strmšom kopci po asfaltke obiehal cyklistu,až keď som bol vedľa neho počujem "bzzzzz" ...trochu ma to prekvapilo, no ale možno mal slabú baterku alebo si obzeral kvietky ako eboš.pp ... alebo žeby "tréningová fáza striedania rýchlostí " ako to tu ten ľudový zabávač písal??? :D
04.10.2023 - 20:27:41
00
marseluspp napísal:
Kým neboli ebiky, všetci tuční cyklisti boli bioši. Ako mi toto vysvetlíš???
Z toho mi však vyplýva že večšina ebikerov sú len leniví bioši = lenoši :)


už som myslel že si sa zľakol, predávaš motorku, kupuješ normálny bicykel a začínaš na sebe konečne poriadne makať teda sa na bicykli potiť aby ťa za pár rokov vlastný tuk nezabil
04.10.2023 - 20:30:41
00
marseluspp napísal:
Kým neboli ebiky, všetci tuční cyklisti boli bioši. Ako mi toto vysvetlíš???
Z toho mi však vyplýva že večšina ebikerov sú len leniví bioši = lenoši :)

Kým neboli ztp, tak veľa tučných ľudí si nestretol na hrádzi alebo v lese na bežnom bicykli.
04.10.2023 - 21:34:16
01
Joli to je presne ono… kym neboli ebiky, sedeli doma, jedli chrumky a pozerali telku…teraz sadli na ebike a sú vonku… takže ak spalia touto zmenou aspoň 5 kalorii denne je to progress k lepšiemu…
Okrem toho ebikeri v mojom kruhu sú sportovci so skôr podpriemernou vahou a vekovo 30-70.

Lenže ebikeri niesú fanatickí cykloši, oni sú všestranní. Biošom keď sa pokazí kolienko či zapali dupka, tak sú vyradení z cyklorutiny a majú depku.
Ebiker nepreťažuje svoje telo jednostranne a má rôzne druhy fyzických športov čo sa im venuje nevynechajúc dychové cvičenia a meditácie ;)

To že niekto šlape 100km denne za svoje je úžasné, otázkou je - prečo? chce sa pochváliť či mať kondičku ? U večšiny biošov je to tak 50/50. Keby nebolo Stravy ani by vas to tak nebavilo :)
05.10.2023 - 05:34:29
01
marseluspp napísal:
... ebikeri v mojom kruhu sú sportovci...

A aky sport robia, kedze cyklistiku nie? :)
05.10.2023 - 06:52:08
04
elektrospotrebicovanie predsa ...
05.10.2023 - 07:09:48
00
keyboard_arrow_up