jj ta zlta tesa ani mne nedrzi dobre na karbone ale vraj je nejaka modra nova Tesa ktora je lepsia ale uz to neviem najst, niekde tu aj bola spominana

EDIT: tak oprava, nie je to TESA
http://www.hanak-trade.cz/produkt/t2c-r-tt-tubeless-paska
19.09.2023 - 11:35:06
20
s dt-swiss zase ja nemam dobre skusenosti - odliepala sa - pri vyzuvani plasta po krajoch, potom podtekala, po sfuknuti plasta mi odskakovali patky z dt-swiss rafku. notubes drzi, patky neodskakuju. prve nahadzovanie bolo trapenie ale naucil som sa - treba ju poriadne tahat, nemam snou najmensi problem. aj niekolkonasobne prehadzovanie plastov bez problemov. ta cena je ulet vzhladom na to kolko za to pytaju nebikovi predajcovia, ale popravde, nechce sa mi to riesit. kym sa nemenia spice (niple) alebo sa inak neprerazi vydrzi tam niekolko rokov - aj preto nema vyznam to kupovat do zasoby - viem si predstavit ze to lepidlo starne a prestava lepit.

k tym newman paskam - myslel som si ze to takto dopadne, aj ked teda dufal som v opak.
19.09.2023 - 11:45:37
01
Tesa mi na hlinikovych Newmenoch nedrzi dobre, rafiky nie su hladke (ako bolo pisane vyssie). Tam treba nieco elastickejsie, cize ta Scarinkova modra je dobry tip. Uvidime, ci ten hanak to bude schopny poslat na Slovensko.

Gusto0 Za nova bol tu pasku fakt problem vobec nahodit na rafik. Drzala ako pribita, tak skoda no :( Je to spotrebak na dva roky bohuzial. Kebyze par stoji do 5€ tak by to nebol problem, ale takto je to draha hracka...
19.09.2023 - 12:37:37
00
Hanak posiela aj na Slovensko. Kurierom za 10€. Ked som im pred par mesiacmi pisal, ci by neposlali cez Packetu, tak ze iba kurierom a o Packete ani neuvazuju.
19.09.2023 - 12:49:23
00
Tak potvrdili mi cenu 25,58 EUR komplet aj s postou.
19.09.2023 - 12:57:02
00
tak potom jedine hromadnejsia objednavka alebo si niekto zo Skalice urobi vylet :)

jachmel to aj sedi, 27mm paska je za 15 a daco a posta 10
19.09.2023 - 13:00:28
00
Ahojte chlapi, vedel by mi niekto pls poradit aku pasku mam kupit aby som prerobil moje - RaceFace AR30 Offset na bezdusaky? Ak su alternativy alebo vase skusenosti, tak kludne sem s nimi. Dakujem vam pekne za pomoc
ps: plaste mam - MAXXIS MINION DHF, EXO 63-622
07.10.2023 - 19:33:03
00
Mate nejaku osvedcenu metodu podlepovania dier na bezdusakoch, dier, ktore su prilis velke na tmel a prilis male na pouzitie knotu ?
Na bocnici mam taku, ktora sa len kratkodobo zalepila tmelom ale po case zas pustala... Uz som ju raz podlepil klasickou sadou na lepenie dusi, no toto riesenie vydrzalo asi len mesiac..
20.10.2023 - 00:28:58
00
Obdobne ako v pneuservise. Navrtaj vacsiu dieru a pouzi knot. Na behuni som pouzil, snad sa bocnica nechova inak.
20.10.2023 - 01:01:34
01
Mala diera na knot sa da zväčšiť aby bola akurát 😅 žiadna veda
20.10.2023 - 06:25:31
01
user_id Mozes tiez pouzit zaplatu na duse (nie samolepiacu) s vulkanizacnym lepidlom. Ja som uz viac krat riesil co popisujes takymto sposobom.
20.10.2023 - 06:41:15
02
V sade na vnútornú opravu bezdusi sú záplaty ktoré vyzerajú úplne ako tie bežné dusove a lepidlo, ktoré som identifikoval ako bežné kyanoakrylatove "sekundové" lepidlo. Najpouzitelnejsia varianta mi príde ten knot do zväčšenej diery ...
20.10.2023 - 08:37:12
01
jj nechapal som na co vozim v tejto sade https://www.mtbiker.sk/shop/servis/oprava-dusi-a-plastov/weldtite-sada-na-opravu-bezdusovych-plastov.html?itm_medium=widget&itm_campaign=1 ten kovovy hrot. az ked som raz nevedel strcit knot do diery tak ju stym par krat prebehol a knot siel krasne dnu. plast som dojazdil, knot sa ani nepohol.
20.10.2023 - 09:26:24
02
user_id napísal:
Mate nejaku osvedcenu metodu podlepovania dier na bezdusakoch, dier, ktore su prilis velke na tmel a prilis male na pouzitie knotu ?
Na bocnici mam taku, ktora sa len kratkodobo zalepila tmelom ale po case zas pustala... Uz som ju raz podlepil klasickou sadou na lepenie dusi, no toto riesenie vydrzalo asi len mesiac..


A co spravila ta zaplata po mesiaci? ja som takto lepil prerezany plast... jednu zaplatu vydulo a praskla tak som dal druhu a cez to dalsiu este vacsiu a tak to drzi doteraz..lepene klasickym vulkanizacnym lepidlom..
20.10.2023 - 09:41:32
01
Zatial som nemal cas to skumat. Viem len, ze plast fuci na tom istom mieste ako som minule daval tu zaplatu na duse. Predpokladam, ze sa s nou nieco stalo, tak som sa tu chcel vopred poradit, ci neexistuje nieco tvrvacnejsie/odolnejsie.

Rozsirovaniu diery pre knot by som sa chcel vyhnut a skor preferujem podlepovanie, ale dakujem za tip.
20.10.2023 - 09:48:49
00
keyboard_arrow_up