Detto:

https://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle/horske-bicykle/celoodpruzene/4554898/predam-rozpredam-giant-anthem-advanced-m.html

Vs.

https://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty/ramy-a-patky/mtb-ramy/xcm-26/4576210/giant-anthem-advanced-carbon-fox-rp-23.html
04.11.2023 - 12:07:36
00
Ako sa dá/dá sa? zneužiť WhatsApp? Nepotrebujem odpoveď. Stačí, že mi začali ženské samy od seba písať, že a pýtať kontakt ♥️😍 odkedy fungujem nainsta
04.11.2023 - 13:05:14
00
Len pre vysvetlenie (nech ostatní nemusia lúštiť, teda ak som správne pochopil), tie dvojice čo dali hugo a CHINAMAN sú opätovný predaj po kúpe z bazaru (za vyššiu cenu, po odobratí iných častí)
04.11.2023 - 15:07:56
00
2132 inzeratov,... No a napis mi na to realnu odpoved, ze to nieje kseftar.. či ?
04.11.2023 - 18:27:09
03
Stačí pohľadať a uvidíš minule problémy, ale aj/najmä ako 'pracuje', podniká...

Napr tu a naokolo, aj s jeho vlastnými vyjadreniami.

https://www.mtbiker.sk/forum/post1524344.html#p1524344

Vďaka Palo TT za zachytenie tých 2 čísel s historickým počtom v danom case
04.11.2023 - 18:53:08
00
Nemusim nic hladat, sam som sa popalil este v roku 2015 tusim to bolo. Existuje spolu asi 15 účtov, maju to dokopy 2ja ludia....a niesu to len piestany..

Asi 3 alebo 4x som to aj nahlasil priamo 2m adminom, dodnes kseftuju a rozpredavaju (áno aj kradnuté biky, a áno, aj dôkazy boli), a nikomu to nevadí.

Ale to už nieje môj problém. 😉🤙
04.11.2023 - 19:00:02
00
Ja by som riešil len jedno. Keď si niečo objednám aby som dostal to čo je na obrázku. Je na mne či si niečo kúpim ,alebo nie.
https://www.mtbiker.sk/bazar/kolesa-a-rafiky/vypletene-kolesa/mtb-kolesa/26/4572676/predam-kvalitne-kolesa-mavic.html ::Toto je link
na ktorý som reagoval. Bolo mi povedané, že na osobný odber, ale predsa mi to poslal na dobierku. Aký bol šok keď som balík rozbalil. Oklepané obúchané a najhoršie , že jeden špic bol udretý a nipel prasknutý. https://forumfoto.mtbiker.sk/135498_653a84e3cdedb.jpg?_gl=1*16kagal*_ga*MTc4MTUwODQyOS4xNjk5NDYzOTY1*_ga_TBFE68JSK0*MTY5OTQ2Mzk2NS4xLjEuMTY5OTQ2NzU0MC41Ny4wLjA.*_ga_R4HK54DK2E*MTY5OTQ2Mzk2NS4xLjEuMTY5OTQ2NzU0MC41Ny4wLjA. Toto je link lebo tu sa nedajú pridať obrázky. Toto je jeho odpoveď:-Tak takto ohnutá špica mebola určite a že je nipel prasknutý to som nevedel ale dá sa zohnat všetko po nete ja som kolesá nechcel posielat dobierkou chcel som osobný odber vždy je lepšie ked si to človek pozrie a rozhodne sa či ano albo nie -presvedčil si ma aby som ti ich poslal -kolesá boli v poriadku takže ja to riešit nebudem .
Tak som to odniesol do servisu v MTB. No proste chrapúň. Nemal som po jeho odpovedi istotu, že si balík prevezme tak som si ten šmejd nechal. Tu je link kre si skopíroval kolesá.
https://www.veloonline.com/view.shtml?id=2493
No proste pekný *****. A MTB ho nezablokuje a čo nech si žije. Tak toto je horšie ako to čo spomínate.
Potom som si kúpil od tohto::XMarekX Kolesá a som s nimi nadmieru spokojný. Presne ako na fotkách. Nikto ma nenútil aby som ich kúpil a bol férový. MTB ho zablokovalo????
Vy všetci ste asi zabudli , že žijete v kapitalizme. Strašne rýchlo sa preberte.
08.11.2023 - 19:50:59
00
Haló, kto sa má prebrať? ;) Doporučujem prečítať si pravidlá fóra,resp bazaru.
Miesas dohromady 2 rôzne veci.
1) tvoja negatívna skúsenosť s predajcom, ktorý tu je cca rok a má tak 3 inzeráty
2) človek, ktorý ma viac ako 2000 inzerátov (ano, za 11 rokov zo 16)

Za mňa je krok mtbikeru pochopiteľný, chvalyhodny, dodržiavajú vlastne stanovené pravidlá.
(Človek bude predávať inde a/alebo pod iným nickom či menom, čo je btw tiež not ok)

Toto sa píše o.i.pri zadávaní inzerátu:
Bazár je určený na predaj použitých alebo nových produktov športového charakteru zakúpených pre vlastnú potrebu.
Inzeráty komerčného charakteru (zárobková činnosť, opakovaný predaj nového tovaru) sú zakázané a budú zmazané.
08.11.2023 - 20:18:31
06
Mňa by zaujímala jedna vec. Ak si chcem kúpiť niečo z bazáru, pri čom je len ilustračná fotka, tak sa budem dožadovať toho, aby mi predajca danú vec odfotil nech viem aký je skutočný stav tovaru. Ty si tie kolesá kúpil bez toho aby si ich videl na fotke? Ja sa nezaostávam toho predajcu, len sa pýtam. Mentalita predajcov je rôzna, niekto schválne zamlčuje poškodenie, iný nechtiac (aj mne sa stalo, že som si nevšimla rozparany šev na kratasoch), nieto dáva inzeráty narýchlo s tým, že viac foto pošle mailom, niekto vypisuje litanie atď Ale už z prezentácie je často vidieť ako tomu človeku záleží na tom, čo predáva.
09.11.2023 - 14:12:40
012
Neuvažuješ špatně. ? Inzerovanú vec má zvyčajne človek doma a normálne ju pofotiť je úplne najmenej. Dokonca tu je umožnené aj pridanie seriózneho množstva fotiek. Ja to ešte predtým riadne poumývam, lebo veci na bike mám v hroznom stave - optickom. Ale aj tak sa obávam veci predávať. Pofotím, popíšem nedostatky, ale nepoznám očakávania druhej strany.
09.11.2023 - 15:53:43
04
bentos
Týpek mal v inzeráte napísané, že kolesá sú v dobrom stave. Ja keď napíšem v dobrom stave, tak myslím niečo v tom zmysle že vec je používaná, ale funkčná. Potom máme ešte veľmi dobrý stav, excelentný stav (takmer ako nové) a nové, zabalené v krabici. Samozrejme na ilustračnú fotku nepočujem ani ja a určite by som chcel vidieť minimálne reálne zábery.
09.11.2023 - 16:19:59
00
Ak niekto predáva použité tak to beriem ,ale nie šrot ako toto...
MtbikerServisBA Komu: bentos
Dobry den, bohuzial kolesa k servisnej objednavke cislo 7603(starsie kolesa Mavic Crossmax) uz nevieme opravit/vycentrovat. Vsetky niple sa rozpadavaju pri centrovani vzhladom na unavu materialu. Jeden spic s prasknutym niplom sme menili takmer 3 hodiny. Este chvilu vydrzia mozno ale budete potrebovat v kazdom pripade nove kolesa. Dakujeme za porozumenie.

A teraz si ich môžem zavesiť na krk a pri tom bučať ako vôl že som ich kúpil za 150 eur.
A čo teraz?
09.11.2023 - 17:53:57
00
MTbiker servis nie je zrovna elita. Skus niekoho kto to naozaj vie ;)
Turbi
09.11.2023 - 17:56:45
01
Mavic asi bude mať nejaké špeci niple, oni to radi používajú sa mi zdá. Lebo inak ak nie je ráfik už popraskaný, tak by stačilo len výplet rovno vymeniť. Výplet by sa mal občas meniť, lebo niple zvyknú vnútri odoxidovať. To potom ten čo to mení má veľkú radosť :)
09.11.2023 - 17:58:35
01
No, neverim tomu, ze by sa rozpadli vsetky spice, ono tieto mavic kolesa treba aj vediet . A hlavne spravny kluc, tieto pouzivaju uzsi. Ale spice sa tazko zhanaju, uz skoro ani nejde zohnat. Obuchane rafiky nevadia. Spic mohli ohnut pri doprave, niekedy dokazu vyviest psie kusy s krabicou. Ale zaklad je mat aktualne foto. Tieto kolesa su velmi stare (neviem ci nie cez 15 rokov) a je dost riziko ich kupovat, hlavne ak ich clovek nevie servisovat a nema nahradne spice. Dalsi problem byva prasklina rafku pri diere ventilku, su dost citlive na amoniak v tmeloch, uz som videl nejeden rozozrany rafik. Riziko je ale vzdy, ked sa kupuju stare veci.
Pokial ale koleso nie je rozcentroane/vajce tak krivy spic nevadi.
09.11.2023 - 18:26:18
03
keyboard_arrow_up