ako chceš deportovať francúzov? Oni sa tam už narodili toto je už tretia gen. arabov narodených vo fr.nemožné.Fr.čaká skutočná civil war medzi pôvodným obyvatelstvom a neprispôsobivým islamizmom a obetí bude ešte veľmi veľa.Prečo asi tak všera vyhral v Hol.volby Wilders?Už toho majú naozaj dosť.
23.11.2023 - 19:38:42
00
https://twitter.com/JakubSzanto/status/1727364862781837792
23.11.2023 - 20:01:07
00
Dano5 napísal:
Hádam im konečne docvakne,že privandrovalú zgerbu treba kompletne deportovať tam,odkial prišli-väčšina z nich je tam len preto,aby vyciciavali sociálny systém západných štátov-čo sa ešte musí stať,aby ich kompletne odpratali preč ?
Šťastie,že na tom našom skorumpovanom "Slopensku" nechcú zostať :^)


To uz neni realizovatelne podla mna,lebo uz ich je v celej EU udomacnenych ozaj po cocot.A toto je len zaciatok...
Nemecko,Francuzsko,Holandsko tiez neni nafukovacie.Nakoniec im dobre bude aj tu
24.11.2023 - 00:04:05
00
To tak skoro nebude,na chudobné Slovensko nikto emigrovať nechce (zatial) no,možno skôr k nám budú utekať bohatší Nemci,Francúzi,Holanďania,keď už v ich krajine nebude bezpečné ani vyjsť na ulicu :^)
Draho zaplatia,že si nechali do svojich krajín naliezť tých "emigrantov" každý vie,že tam šli len preto.lebo domáci im vyplácali štedré socialne dávky-to bola obrovská chyba-mali im dať dve skromné jedlá denne,spoločné ubytovanie v nejakej barabizni (hajzle na chodbe a tak nejak) ...
doma srali do trávy,aj to by bolo pre nich až moc ...
24.11.2023 - 06:43:19
01
akoze verit Trikiho “zdrojom” je jedna vec (uz minule som tu pisal, ze echo24 a visegrad24 je zumpa), ale takto hejtovat emigrantov, to uz je o niecom inom, neblazni 🤦‍♂️
24.11.2023 - 07:29:19
12
a chceš tvrdiť že to nie je pravda,?
24.11.2023 - 08:30:31
03
nie, tvrdim, ze je to vytrhnute z kontextu za ucelom rozprudenia antiimigracnych a antiislamskych vasni

Even before the arrests, far-right politicians had been quick to blame the attack on youths from immigrant backgrounds from public housing, even if police have yet to give details on the identity of those arrested.

Far-right activists have been posting videos online that they said were shot during the dance, claiming they allow identification of two of the attackers.

The authenticity of the videos has not been verified.
24.11.2023 - 08:39:10
02
mirec16 napísal:
nie, tvrdim, ze je to vytrhnute z kontextu za ucelom rozprudenia antiimigracnych a antiislamskych vasni

Even before the arrests, far-right politicians had been quick to blame the attack on youths from immigrant backgrounds from public housing, even if police have yet to give details on the identity of those arrested.

Far-right activists have been posting videos online that they said were shot during the dance, claiming they allow identification of two of the attackers.

The authenticity of the videos has not been verified.

Ja tomu hovorim rychle sudy.
Mne je vzdy na tych spravach nieco podozrive.
Ked som cital tu spravu, ze 10 ludi napadlo nozmi 400 ludi v sale s umyslom zabit ich co najviac a vysledok je jeden mrtvy tak hned zablikal majacik.
Ak chcem zabit co najviac ludi idem na hromadnu akciu so samopalom, ci utocnou puskou.
Ak mam k dispozicii len noze utocim na mensie skupinky jednotlivcov, pretoze tak sa dokazem lahsie ukryt, utiect a mozem zautocit znovu niekde inde.
Uz len fakt, ze idem niekam, kde je 400 ludi a ja mam iba 10 ludi s nozmi je v moj neprospech. Proti nozu ti staci na obranu hocico, aj stolicka a ta masa ludi by tych 10 dokazala ukamenovat na mieste keby chcela.
Bez strat.
Takze co ked to bolo inak? Nejaki mladi sa pohadali, niekto si zavolal kamosov, ti prisli s nozmi a dopichali pri vyvolanom konflikte a bitke jedneho cloveka.
Ved taketo pripady pozname aj na SK, ciganska ferovka, kde vas po vitaznom konflikte v krcme pred krcmou, caka tlupa kamosov agresora a obcas ma niekto so sebou aj macetu, ci noz a konci sa to tragicky.

Ja si mslim, ze militanti islamisti nie su padnuti na hlavu, ak chcu robit skodu v EU robia ju premyslene s co najvacsim dosahom a zrovna tato akcia im podla mna nehra do karat.
Som zvedavy, co vysetri policia (media uz o tom pisat asi nebude) , ale vobec by som sa necudoval, keby za vsetkym stoji len konflikt 2 ludi, ktori vyustil az do tejto udalosti.

OT: Mna v poslednej dobe inak zaujal ten unos z vrtulnika na nakladnu lod, ktory spravili chlapci v sandaloch. Maju z toho krasne profi video a je vidiet, ze presli viac ako slusnym vycvikom. A to su obycajni rebeli z Jemenu, co ziju cely zivot niekde v dune.
Kde su tie casy, ked som videl strielanie davkou so samopalom s rukami nad hlavou do nebies ako ukazku bojov...to uz dnes pomaly ani v tej Afrike nie je vidiet. Dnes mi pride, ze kazdy terorista, ci povstalec ma za sebou lepsi vycvik ako ti dokaze dat nasa armada.
Kto chce nech si najde vylodenie Hamasu v prvych dnoch bojov, To boli vysoko profesionalne jednotky zabich muzov, ja doteraz nechapem, kde ich zobrali. Povodne som si myslel dokonca, ze su to izraelske jednotky, ale podla popisov vo videach slo o bojovnikov Hamasu.
24.11.2023 - 11:48:18
00
Proti nozu ti staci na obranu hocico.. dalej som ani necital :facepalm:
24.11.2023 - 12:13:54
03
Segalovi stačí aj nič....
24.11.2023 - 13:10:58
02
ano e Echo 24 je pre teba žumpa.Už ďalej ani nepokračuj.Predpokladám,že aj holandské volby boli pre teba sfalšované.Ty sa zobudíš až keď tzento islamistický bordel budeme matť na vlastných uliciach a budú ti tu mladí arabi hulákať,že tu zavedú šariu a islamizujú štát.
24.11.2023 - 13:21:59
00
bladerunner napísal:
Segalovi stačí aj nič....

A Čakovi ani nestačí :D
24.11.2023 - 13:31:49
01
zabudol si na znasilnovanie manzeliek a hlavne DETI

a predpokladas zle, proti NL volbam nic nemam, to, ze upozornujem na tvoju zdielanu propagandu, neznamena, ze si automaticky myslim a konam opak, co je inak tiez narativ, ktory ultrapravicaci casto a radi siria a veria mu
24.11.2023 - 13:36:24
01
dám ti sem ešte niečo z tej tvojej "ultrapravičáckejpropagandy"

https://echo24.cz/a/HmmPS/zpravy-svet-video-dublun-hori-protesty-po-utoku-u-skoly
24.11.2023 - 13:49:10
00
https://www.info.cz/zpravodajstvi/svet/hamas-zneuziva-zdravotnicka-zarizeni-drzi-v-nich-rukojmi-i-zbrane-dokazuji-svedectvi-z-gazy
24.11.2023 - 15:13:19
00
keyboard_arrow_up