zihadlo 5 napísal:
tak sa chod večer pehne množiť ,nech ma kto robiť na tvoj dôchodok :)
ja idem na skialp :P

Skvele riesenie, mnozme sa jak v afrike, aj sa budeme mat jak v afrike... Nie mojko, ja si na dochodok setrim a moje deti pojdu najkratsou cestou do zahranicia, urcite nebudu robit na dochodok tunajsim debilom. A posledny nech zhasne
07.12.2023 - 14:32:12
02
nikde som nepovedal iba( to je to porozumenie) . opozíciu volili hlavne mladí, bezdetní a kapitalisti. Tí kapitalisti ktorých zaujíma akurat tak vykaz ziskov a strát na konci roka. A tých bude vždy menej ako dochodcov a podla vašich slov aj ako dezolatov. Podla toho to aj tak vypada ,že sankcie nijak Rusku neuškodili kedže kapitalisti našli cesty ako zarábat dalej , Rusko má vojnovu ekonomiku, Putin si začína cestovat po svete, Usa majú problem schvalit dalšiu pomoc a začína sa viesť opotrebovávacia vojna.a tu Rusi vedia. Ved stači si spomenut Kursk kde prišli o 6000 tankov a Nemci len o 700 aj tak vyhrali. Europa nieje schopna vojnovo vyrobit ani desatinu toho čo Rusi kedže sme leniví , rozmaznaní a chceme mat svoj komfort. . Pritom dohoda a mier boli naspadnutie. Dejiny a politka sa píšu inak či sa Vám to páči alebo nie ako si predstavuje Denník N takže je nezmysel íst protestovat a vyjadrovat si nejaké nazory ktoré vačšina obyvatelstva má úplne iné. Pridu časy ešte kedy protesty budú mat svoje opodstatnenie ale ako hovorím pri 3% nezamestnanosti to nebude. Bud sa prispôsobíte a budete si riešiť Váš osobný život a raz za styri roky prejavite názor vo volbách alebo potom treba odíst.
07.12.2023 - 14:34:14
02
Vážne žiješ v tom, že Rusi vyhrali druhu svetovú vojnu. Ja som z toho sna vyrástol keď po revolúcii nám otvorili hranice a ja som videl západné Nemecko.

Prílohy:

Screenshot_2023-12-07-14-47-41-319_org.mozilla.fenix.png
Screenshot_2023-12-07-14-47-41-319_org.mozilla.fenix.png 148.87 KiB thumb_up0thumb_down

07.12.2023 - 14:50:48
05
“sankcie nijak Rusku neuškodili” ty vážne nebudeš najostrejšia ceruzka v peračníku… 😀
07.12.2023 - 14:55:17
014
Chmelárov sopeľ a jeho mokré sny.
07.12.2023 - 15:02:19
06
double napísal:
Pritom dohoda a mier boli naspadnutie.


mozes nam o tom povedat viac, prosim?
07.12.2023 - 15:15:46
02
double
Citujem ťa
Pritom dohoda a mier boli naspadnutie - prosím vysvetliť - KEDY, KTO, AKO ? nič také som nezachytil.
ibažeby si myslel totálnu kapituláciu Ukrajiny.

je nezmysel íst protestovat a vyjadrovat si nejaké nazory ktoré vačšina obyvatelstva má úplne iné ..
- Tu som zvedavý ako vydokladuješ tú väčšinu.
07.12.2023 - 15:19:23
04
rockfox napísal:
mozes nam o tom povedat viac, prosim?


Moze, ale vazne to chces citat a stracat cas? :)
07.12.2023 - 15:23:35
32
martinkluckask napísal:
“sankcie nijak Rusku neuškodili” ty vážne nebudeš najostrejšia ceruzka v peračníku… 😀

pardon neuškodili tak ako by si miestna komunita predstavovala. Samozrejme ekonomicky dopad to určite malo aj má ale podla toho ako sa rozbehla vojenská výroba v Rusku sa zrejme minuli účinku načo boli určené a postupne si všetci našli svoje cesty ako Europa tak aj Rusko.
Som zvedavy čo tie najostrejšie ceruzky vymyslia s Ficom a vojnou. My tupí budeme pozorne počúvať.
ved práve to je to, že nikto sa nesnažil ani len riešenia ponuknut okrem sankcii a tankov.
vačšinu ti vydokladovali volby v oktobri.
07.12.2023 - 15:27:23
01
To predsa kapitalisti, kapitalisti su ti zli a mozu za vsetko. Niekedy za sociku ich nazyvali imperialistami ale teraz, ked puler sam (omylom) verejne deklaroval ze v tejto vojne mu ide hlavne o rozsirenie svojho imperia (teda sam je imperialistom) aj ked to zakryva za rozne ine dovody ako napr. utlacanie ruZkojazycneho obyvatelstva, tak teraz za vsetko mozu kapitalisti.

double napísal:
Pritom dohoda a mier boli naspadnutie.
To naozaj? Pripomen aka dohoda, kedy a kde... Uz si ako Orban (dalsi imperialista zbozne vzhladajuci k putlerovi) a snivajuci svoj sen o velkom madarsku az po jadranske more...
07.12.2023 - 15:30:46
00
Double má pravdu,dohoda bola na spadnutie,Zelensky jasne povedal že keď rus odíde z Ukrajiny okamžite podpisuje mierovú dohodu.
07.12.2023 - 15:47:59
90
Dobre spravy aj pre pytlakov/"polovnikov."

Zákon zmierňuje hranicu trestnosti, čo povedie k zníženiu postihov za korupciu a majetkovú trestnú činnosť, no drasticky zhorší možnosť trestne stíhať vážne poškodenia životného prostredia. Hranica pri trestnom čine porušovania ochrany rastlín a živočíchov sa posúva z 2 660 eur na 35-tisíc eur.

Jenčo varuje, že to absolútne zneguje akékoľvek snahy chrániť druhy živočíchov, rastlín a drevín. „Spoločenská hodnota vlka je 3 000 eur. Budete môcť zabiť desať vlkov a stále to nebude trestný čin, len priestupok.

Priestupkom bude aj usmrtenie dropa, haje či krakle, teda aj druhov, ktorým hrozí na Slovensku vyhynutie. Spoločenská hodnota týchto druhov vtákov je 30-tisíc eur.

Bývalý štátny tajomník na ministerstve životného prostredia Michal Kiča (Demokrati) hovorí, že drvivá väčšina skutkov, ktoré sú dnes trestnými činmi proti životnému prostrediu, sa stane priestupkami alebo správnymi deliktami. „A tie budú riešiť okresné úrady a inšpekcia. Astronomický nárast agendy týchto orgánov nie je zabezpečený ani jedným eurom.“
07.12.2023 - 16:27:40
00
Sulik aj o expo a o "konsolidacnych" opatreniach koalicie

thumb_up0thumb_down
07.12.2023 - 16:28:43
21
Jano1987 napísal:
Kto zneužíva tých dôchodcov? Nikto. Majú volebné právo. A volili. Značná časť volila Smer/Hlas. Fico bol 12 rokov premiérom, 9.5 roka bol opozícii. Nie je to politik, čo včera došiel. Je tu cez 20 rokov. Vo vrcholovej politike. Nemáš ako ospravedlniť človeka, čo ho volil, lebo presne vedel, čo volí a čo sa bude diať. Dôchodcovia sa nechali proste kúpiť.

Vytesat do kamena.

A preto prave som narazal na volebnom prave len pre pracujucu vrstvu.
*lebo dochodci statisticky volia kktiny typu meciar a spol... co casto ma destruktivny efekt pre mladu generaciu a su nuteni odist z bananistanu... (uplna ironia ze potom dochodci vyplakavaju ze chybaju lekari...nahovno ste volili tak berte zodpovednost)

*lebo dochodci "strihaju meter" , z vekoveho aj zdravotneho hladiska. Su lahkou volebnou koristou, zmysly uz nemaju tak ostre ako kedysi. Obrazne povedane.
Moze im byt jedno kto je vo vlade, nikdy sa nemali zle a vzdy bolo o nich postarane.

*lebo osadovi asociali a nepracujuce pijavice si nezasluzia volit, trt priniesli do systemu.. Tak aj trt maju dostat. Len hadzu do urny toho, kto im viac naslubuje a cela spolocnost ich cely zivot dotuje...
Som hnusny, ale zivot tiez nie je ruzova zahrada..

To co sa teraz deje s prokuraturou bolo otazka casu. Odstranit Lipsica, vyhnut sa base a bonzakov vytrestat...
Naslubovat aj panaboha nebeskeho volicom, len aby sa dostali do vlady a mohli dokoncit dielo skazy..
Doslova sa vysplhali na chrbtoch naivnych dochodcov a dezolatov, a potom im zalepia oci 13-tou almuznou. Vsetci sa na to poskladame vysokymi danami...ich to nebude stat nic
Je viac ako iste ze po tejto garniture bude spalena zem, meciarizmus 2
07.12.2023 - 16:36:36
04
double - asi 30% oprávnených voličov teda veru nie je väčšina
07.12.2023 - 16:52:13
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up