Tak obcas tiez idem podla mapy kde ma byt cesticka a uz nie je lebo sa polnohospodari tak rozhodli ?

ennio nie, vsetky na strave kde mas na mape trasu

Prílohy:

IMG_20220724_172305.jpg
IMG_20220724_172305.jpg 365.12 KiB thumb_up0thumb_down

13.12.2023 - 11:03:55
02
User_id - nie, fejkovat urcite nebudem nikdy nic, potom to cele straca zmysel. Nebudem fejkovat ani ten VO, ved mozno sa to raz podari.
13.12.2023 - 11:06:02
05
dobremag ak to myslis vaznejsie tak napriklad ja mam plugin do chromu co zobrazuje statshunters tily na vsetkych beznych mapach. Na mapy.cz ked planujem trasu tak rovno vidim tily co uz mam prejdene a nove tily co planovanou trasou prejdem su inou farbou. Tam uvidis lahko premarnenu prilezitost. Ale nie som expert, len ked neviem kam a chcem sa pomotat kde som este nebol tak potrebujem nejaky ciel, zbieranie policok je jeden z cielov ale riesim to tak max 8x za rok.
13.12.2023 - 11:16:30
00
user_id tento konkretny musim poriešiť samostatne .... široko ďáááááleko iný nevyfarbený nemám :D

Prílohy:

stvorceky2.png
stvorceky2.png 86.25 KiB thumb_up0thumb_down

13.12.2023 - 11:18:42
02
dobremag napísal:
mne hnevuškajú takéto premárnené príležitosti na štvorček :)


Mohlo to dopadnut horsie. Mohlo Ti neakceptovat lavy dolny. Raz sa mi uz tak podarilo.
13.12.2023 - 11:19:21
00
iron.hide napísal:
User_id - nie, fejkovat urcite nebudem nikdy nic, potom to cele straca zmysel. Nebudem fejkovat ani ten VO, ved mozno sa to raz podari.


Tak nefejkuj a cakaj kym otvoria VO pre verejnost a mozno to bude skor ako skonci projekt Statshunters.com, Veloviewer, Strava.. :-) . To uz je na tebe.

Aj s takymito "fake" zaznamami to ma podla mna vyznam.
13.12.2023 - 11:20:10
00
a-biker áno už som sa poučil, plánujem s pluginom na mapy.cz je to fakt dobra pomocka
13.12.2023 - 11:20:33
00
Ved o nic nejde. Kazdy nech si fejkuje co chce. Ja osobne napriklad nahravam iba jazdy na bicykli. Napriklad taky Slovensky raj mam peso pochodeny krizom-krazom 20x, ale povedal som si, ze pesie tury nezapocitavam. Mozno raz...
13.12.2023 - 11:23:57
00
Aj tak je to hlavne o objavovani novych miest. To ci ma niekto taky, ci onaky velky stvorec, je vedlajsie. Najradsej na Statshunters mam, ze vidim vsetky prejdene trasy na jednom mieste, cize je to taka sukromna heatmapa.
13.12.2023 - 11:27:06
08
user_id napísal:
Tak nefejkuj a cakaj kym otvoria VO pre verejnost a mozno to bude skor ako skonci projekt Statshunters.com, Veloviewer, Strava.. :-) . To uz je na tebe.
Aj s takymito "fake" zaznamami to ma podla mna vyznam.


Ten jeden chybajuci stvorcek vo VO nie je daleko od tej asfaltky co vedie od Gasparovej smerom ku KH, a po nej nemam problem jazdit i teraz v prisnejsom zakaze. Proste od nej len peso zidem kusok dole svahom.
13.12.2023 - 11:38:09
00
jj pointa je objavit nove miesta a cesty, precvict si trosku orientaciu a navigaciu..ziskat nejake cenne cyklisticke skusenosti:
ako napriklad ked sa ti nalepi blato po prvych 10metroch na kolesa, tak to otoc a nepokracuj lebo tych zvysnych 500m budes nosit extra tazky bicykel so zaseknutymi kolesami na rukach...a nebudes to mat poriadne cim ocistit :D
Alebo Slnecnicove pole sa prekonava ovela horsie ako kukuricne :D

Pravidla su uz na jednotlivcovi. Ja som doteraz nemusel fakeovat ale Neusiedler na nafukovacke robit nebudem, to uz viem teraz :D

Hardcore obtiaznost je ze vsetky vyjazdy zacinas a koncis na rovnakom mieste. Toto tiez nesplnam, kedze vacsinu mojich stvorcov na severo-vychode tvoria cesty do Hlohovca, odkial sa vracam az o dva dni neskor. Ale aspon mam motivaciu vymysliet vzdy sice, dlhsiu cestu ale zato o to horsiu..
13.12.2023 - 11:43:55
00
Mna viac bavila taka aplikacia kde bolo zapadne Slovensko a velke mnozstvo zaujmovych bodov. Kazdy ten bod bol inak ohodnoteny a ulohou bolo zbierat to gps v appke a odfotenim selficka na danom mieste. Bola free verzia a platena kde sa dalo nieco i vyhrat podla suctu nazbieranych bodov (to hodnotenie). Vo firme sme raz mali moznost mat tu platenu verziu tak som jeden rocnik drtil. Tie selficka som musel prehltnut ale celkovo to bolo fajn v planovani vyjazdov na zaujimave miesta kde som este nebol a i som sa nieco nove dozvedel - bud som obcas nevedel ze nejake take miesto existuje alebo som sa nieco nove o nom v appke docital. Aj som vtedy dost vikendovych bikepackingov najazdil ako som to zbieral. Myslim ze to bolo nieco ako Vsetci bajkom alebo Slovensko bicyklom. Presne uz neviem a nechce sa mi to hladat. Len viem ze to potom zakapalo v takej forme v akej to bolo.
13.12.2023 - 11:44:48
00
Takych je mnoho, napr. https://www.vk-gemer.sk/

A je skvele, ze to tak je!
13.12.2023 - 11:47:27
00
Kolko metrov ma vlastne jeden stvorcek?
13.12.2023 - 11:49:53
00
IngVisitor napísal:
Mohlo to dopadnut horsie. Mohlo Ti neakceptovat lavy dolny. Raz sa mi uz tak podarilo.

Tiez sa mi stalo pri tejto jazde, ze nezaratalo lavy dolny. Da sa potom kliknut na tu trasu a kliknut na Update activity precision a zaratalo mi to policko. Lebo jednym z nich si urcite prejst musel, len je to zle vyhodnotene.

Prílohy:

SH-nezaratane.PNG
SH-nezaratane.PNG 35.61 KiB thumb_up0thumb_down

sh-precision.PNG
sh-precision.PNG 21.75 KiB thumb_up0thumb_down

13.12.2023 - 11:51:02
20

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up