Zdravim,

najprv popisem moju situaciu:
Od korony som pravidelne od Februara - August mal osobneho trenera (dialkoveho, online) na beh, bicykel a core a kedze sa to odrazilo aj na vykone a mensej vahe bol som spokojny. Akonahle vsak prisla jesen, kedy som si povedal, ze to dam aj bez trenera tak vaha isla hore a pravidelnsot treningu dole. Potom to konci tak, ze na Vianoce hladam do ktorych nohavic sa este zmestim. :-D
Je to zvlastna vec, ze sam sa donutit neviem ale ked ma sleduje niekto iny tak idem aj cez dazd, sneh, cokolvek - niekto to nechape, ale proste to ze ma sleduje niekto iny (a mozno aj preto ze mu za to platim) tak sa vyhecujem viac.
Kedze aj po troch rokoch mam ten isty kolobeh, uvazujem nad zmenou - fitness trener. Teda by som trosku viac zacal budovat svalstvo (nechcem byt hrubokrky, ale spevnit). Nohy som mal vzdy vo forme ale vrch tela teda nebol bohvieco, tak mozno by tato zmena prospela. A kedze bike ma bavi tak to by som robil automaticky podla chute. A mozno tento zivotny styl , ktory je menej narocny na vonkajsie podmienky, to vo mne zlomi.
Mozno som naivny, ale nevzdavam to :-D.

Osobni treneri su vacsinou celkom draha zalezitost, obzvlast ked clovek chce aj osobny pristup - tj sa naozaj stretavat.
Zijem vo Viedni a tu by to pre mna asi bolo finance neunosne tak sa pozeram po niekam z BA - do oka mi padlo Fitnation, kde by som vedel dajme tomu raz za 2 tyzdne prist a zvysok odcvicit doma.
Mate s nimi skusenosti, resp. mate odporucania na niekoho ineho, kto mi neposle genericky trening ale pozrie sa na mna a napasuje mi to tak aby som sa nezranil alebo podobne?

Kludne napiste aj svoje skusenosti s treningom ak ste na tom podobne. Diky. :)
15.12.2023 - 07:04:09
00
keyboard_arrow_up