Vie mi niekto poradiť, či je červená TZ z Krížavy cez Minčol do sedla Javorina zjazdná na bajku?
17.10.2023 - 16:24:14
00
Ešte nesnežilo výrazne, tak áno...a aj keby trochu nasnežilo, tak sa to stále dá.
17.10.2023 - 16:26:18
01
Záleží ako pre koho. Nečakaj hladkú zvažnicu.
17.10.2023 - 16:29:27
02
Vie mi niekto poradiť, ako to teraz vyzerá propri rieke Orava z Tvrdošína do Kraľovan? Je už neskoro si ísť tam zajazdiť? Žiaľ v lete som to nestihol.
08.11.2023 - 13:44:53
00
Caute, potrebujem poradit, tak s aobraciam na toto vlakno :-) V lete sa chystam s kamaratmi "necyklistami" na cyklotrit zo Starej Lubovne do Trnavy a potrebujem zistit, ci sa da z okolia Trstenej dostat do Ziliny po asfaltovych cyklotrasach, respektive po malo frekventovanych cestach. Dakujem za rady :-)
26.12.2023 - 08:56:59
00
nie neda. Najmenej bolestive by asi bolo ist cez oravsku lesnu, ale do lesnej z TS ak chces asfalt tak len okresky. Z lesnej uz je aky-taky asfalt cez sedlo beskyd do vychylovky, stara-nova bystrica po novej cyklotrase, odbocit smer lutise a potom sa uz napojit na novu cyklotrasu smer vodne dielo ZA. Alebo bohuzial kedze sme na svk tak TS-RK cez oravice a huty a v RK potom sadnut na vlak. Ak pojdete po cestach tak aspon nechodte pracovny den medzi 10-16tou lebo to je uz uplny otras
02.01.2024 - 10:54:07
01
filiptruska
mam odskusane z Trstenej cez Vitanovu a Zuberec do LM -> RK -> Vrutky (par km okolo Kralovian sa ide po hlavnej s autami, ale je tam dost miesta)
potom ale potrebujes nejak obist / prejst MF - zalezi na tom, ci potrebujete prechadzat cez ZA, alebo ju mozete obist a ist rovno na TT
02.01.2024 - 11:42:19
01
KinDo napísal:
filiptruska
mam odskusane z Trstenej cez Vitanovu a Zuberec do LM -> RK -> Vrutky (par km okolo Kralovian sa ide po hlavnej s autami, ale je tam dost miesta)
potom ale potrebujes nejak obist / prejst MF - zalezi na tom, ci potrebujete prechadzat cez ZA, alebo ju mozete obist a ist rovno na TT

vobec nie je podmienka ist priamo cez Zilinu
02.01.2024 - 11:52:49
00
Myslím, že z Trstenej sa absolútne elegantne dá dostať do Oravskej Lesnej. Odtiaľ v pohode do Starej Bystrice a odtiaľ ide cyklotrasa do Krásna nad Kysucou - v zimných mesiacoch, ale býva pod snehom ešte aj pred príchodom jari. Druhá alternatíva je z Oravskej Lesnej do Zázrivej a potom do Terchová a odtiaľ je zas cyklotrasa až do ZA.
02.01.2024 - 11:59:52
01
isiel som velakrat z Oravskej Lesnej smer Oravska priehrada cez Zakamenne, Brezu a Lokcu a byvala tam neskutocna premavka (ale byvalo to v case, ako pise Qwesa)
premavka nam moc nevadila - az na tie kamiony, ktore nas samozrejme nevideli

branomelis - alebo si mal na mysli inu cestu z Oravskej Lesnej na Trstenu ?
02.01.2024 - 12:18:04
01
Myslíme asi tú istú cestu Námestovo-Oravská Lesná. Je to oficiálna cyklotrasa. A čo som tak z otázky pochopil, že sa jedná asi o cestný bike. Táto trasa sa na cesťákoch bežne jazdí. Ja by som to isto nešiel tade, ale hlavne by som to nešiel na cesťáku - vyslovene neznášam cestnú cyklistiku. Na MTB by som to šiel čo najviac horou, čiže Krušetnica-Lomná-Oravská Lesná.
02.01.2024 - 16:03:25
10
keyboard_arrow_up